چرا باید طالع بینی را درک کنید ، حتی اگر به آن اعتقادی ندارید


تصویر مقاله ای با عنوان چرا باید طالع بینی را درک کنید ، حتی اگر فکر می کنید این کار مزخرف است

عکس: ماریوس روچناو (شاتر استوک)

من هرگز برای مشاوره به آسمان نگاه نکردم و فکر نکردم که تنظیمات سیاره تولد من – 5 ژوئیه 1989 – به توضیح دلیل این امر کمک کرده است. من تقلا با اضطراب و مانند جنگیدن و طبل بازی کردن. من فکر نمی کنم آن موردچیزهای روی شلنگ نیست از فضا مقدر شده اید ، اما شما می تواند ، شاید تا اگر واقعاً طالع بینی را تمرین کرده اید ، به شما ایمان بیاورد.

من طالع بینی را به عنوان یک سرگرمی لعنتی نمی کنم –این از بسیاری جهات توهمی بیش از دین سازمان یافته ندارد – اما در مورد علم کاملاً روشن است: هیچ مدرکی دال بر حرکتهای اجرام آسمانی وجود ندارد ممکن است تأثیر بگذارد مجموعه صفاتی که اساس شخصیت را تشکیل می دهند. هنوز، در واقع این است چیز خوب برای درک چیزی که توسط بسیاری دوست داشته شده است ، فقط اگر می توانست بهتر من بسیاری از مردم را درک می کنم سازمان بهداشت جهانی به این چیزها ایمان داشته باش.

طالع بینی چیست؟

طالع بینی زمینه ای برای پیشگویی است که تلاش می کند من میفهمم زندگی ما با اتصال ما به فضا ، پیشنهاد که تیدر آنجا اجرام آسمانی – عمدتا سیارات و ستاره ها – دارد گرفتن اثیری از ما احساسات و شخصیت ها روی زمین. شاید مهمترین جنبه طالع بینی تولد باشد و جایی که در تقویم زودیاک قرار می گیرددادن به شما نشانه طالع بینی (منبه عنوان مثال سرطان) ، که به نوعی کارت ویزیت معنوی تبدیل می شود؛ قوس به داشتن روش خاصی نیز مشهور است ماهی و به زودی.

اگر می خواهید وارد DNA کیهان شناسی خود شوید ، می توانید نمودار نجومی خود را بدست آورید یا یک طالع بینی که همه از نظر فنی دارند. تیمنابع زیادی وجود دارد مال شما را به صورت رایگان نشان می دهد. شما میتوانید بیاموزید این نمودار را بخوانید و رمزگشایی کنید خودتان یا می توانید از متخصصان خاصی مشاوره بگیرید (وجود دارد subreddit کامل برای آن)

این نمودار در واقع نقشه راهی برای روح شماست ، که بسیار خنده دار است زیرا از نظر طالع بینی ، طالع بینی بار هوکوم است. استاد A&M در غرب تگزاس کریستوفر سی.بیرد دلیل آن را توضیح می دهد:

طالع بینی ادعا می کند که اجسام نجومی بسته به تاریخ تولد ، زندگی افراد خارج از مدل های اصلی هواشناسی را تحت تأثیر قرار می دهند. این گفته از نظر علمی نادرست است. تحقیقات علمی متعدد این واقعیت را که اجسام نجومی با توجه به تاریخ تولد آنها بر زندگی افراد تأثیر می گذارد ، رد می کنند. به عنوان مثال ، پیتر هارتمن و همکارانش بیش از 4000 نفر را مورد مطالعه قرار دادند و دریافتند هیچ ارتباطی بین تاریخ تولد و شخص یا اطلاعات وجود ندارد.

چرا طالع بینی است مهم فهمیدن است؟

سیستم های اعتقادی اساس تمدن بشری هستند و حتی اگر چیزی از نظر فنی خلاف واقع باشد – خواه این اساس دین ، ​​ایدئولوژی ، گرایش خرده فرهنگ ، توطئه ، یا چیز دیگری – هنوز هم می تواند اگر افراد کافی باشند تأثیر زیادی در زندگی مردم و جامعه بزرگتر می گذارند در وجود یا معنا وجود خواهد داشت. منارزش این است که حداقل درک کنیم که برخی از سیستم های اعتقادی از کجا ناشی می شوند و چرا مردم به آنها پایبند هستند ، زیرا حداقل به معنای درک جهان کمک می کند.

این اساساً جوهر است قضیه توماس، که توسط جامعه شناسان ویلیام آیزاک توماس و دوروتی سوین توماس در دهه 1920 تدوین شد. “حقایق “ صرف نظر از اصالت واقعی آنها ، زمانی جان می گیرند که طرفداران کافی فکر کنند وفادار هستند. در مورد یک مثال دردناک فراموش نکنید 6 ژانویه هجوم به پایتخت از شورشیان چه کسانی در اعتقاد خود به جعل و تقلب در انتخابات ایالات متحده قاطع بودند؟ ایمان ج دروغ بزرگ فقط یک نمونه از تجلی واقعی کار WI Thomas است ، تقریباً 100 سال پس از پیش بینی این مفهوم.

یا در چه شاید لاکونیک ترین بیان باشد در مورد قضیه توماس ، هر دو توماس در سال 1928 نوشت: “اگر مردم شرایط را واقعی تعریف كنند ، در عواقب واقعی هستند.”

در حالی که طالع بینی مثال بسیار بهتری است ، اما هنوز به درک ، هر چند فقط ، کمک می کند تا روشن شود که چرا مردم می توانند به آن پایبند بمانند محکومیت این می تواند به افراد کمک کند تا در میان عدم اطمینان و بادهای مداوم در حال تغییر زندگی احساس راحتی کنند ، و گرچه هرگز نباید از آن به عنوان جایگزین علم واقعی استفاده شود ، اما می تواند مکانی برای افرادی باشد که به دنبال برخی از آنها هستند وضوح. به نظر من این اجباری نیست چیز بد.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes