[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان چرا برای رزرو فصل تعطیلات خود صبر نمی کنید

عکس: جارومیر چالابالا (شاتر استوک)

اگر می خواهید در سفرهای زمستانی در بلیط هواپیما صرفه جویی کنید ، همین حالا آن را رزرو کنید. تقاضا پس از همه گیری احتمالاً تا سال 2021 بالا خواهد بود ، این بدان معناست که قیمت صندلی ها فقط با نزدیک شدن به اوج فصل سفر افزایش می یابد. اگر اکنون برای “فصل مخالف” با نرخ زمستان خرید می کنید ، احتمالاً معامله خوبی خواهید داشت. آنچه در اینجا باید بدانید اینجاست.

چرا تعرفه ها زمستان امسال گران تر به نظر می رسند

معمولاً وقتی بلیط پرواز کم است ، مایلید بلیط هواپیما را برای سفر در تعطیلات از قبل رزرو کنید. درست است چگونه زود؟ اسکات کیز از پروازهای ارزان اسکات “پنجره طلایی” سه تا شش ماهه برای پروازهای داخلی و سه تا 10 ماه برای سفرهای بین المللی ارائه می دهد.

با این حال ، از آن زمان بسیاری از افراد در فصل تعطیلات گذشته سفرهای هوایی داخلی را از دست داده اند با توجه به همه گیر شدن ، انتظار می رود تقاضای بیشتری برای بلیط هواپیما مانند افراد بیشتری قصد دارند با خانواده خود متحد شوند اواخر امسال قیمت سفرهای بین المللی نیز بالا خواهد بود تقاضا ، زیرا مرزهای آسیا و اروپا در حال حاضر بسته است یا فقط در حال حاضر برای اولین بار از زمان اوج گرفتن همه گیر ، به روی مسافران ناچیز باز می شود.

به علاوه بسیاری از خطوط هوایی شما هزینه های تغییر را حذف کرده اید ، بنابراین لازم نیست خیلی نگران باشید که منتظر یک معامله عالی هستید. این بدان معناست که شما می توانید اکنون یک پرواز را انجام داده و بعداً بدون معامله در صورت معامله بهتر بعداً آن را تغییر دهید ، زیرا اختلاف قیمت را به عنوان اعتبار پس می گیرید (موارد استثنا: این مقاله را در ارزش پنگوئن بخوانید برای اطلاعات دقیق تر در مورد هر شرکت هواپیمایی). تمام آنچه گفته شد ، احتمالاً اکنون نیز قیمت بسیار خوبی برای پرواز دریافت خواهید کرد همانطور که اوایل رزرو می کنید.

همچنین ، هنگامی که به دنبال پرواز هستید ، به یاد داشته باشید که گاهی اوقات دو بلیط یک طرفه می تواند ارزان تر از بلیط دو طرفه باشد (نه همیشه ، اما ارزش یک نگاه را دارد). و چون بیشتر سفرهالرها دوست دارند آخر هفته در خانه باشند ، امتیازات گای توصیه می کند که اقامت شنبه شب را در بلیط های رفت و برگشت قرار دهید ، زیرا احتمال می رود کرایه کمتر باشد.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir