چرا به “آدرس ایمیل خانواده” نیاز دارید


تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: فیزیک (Shutterstock)

بگذارید با این کلمات شروع کنم: من هرگز آدرس ایمیل یا حساب فیس بوک (بدون نفس) را با شخص مهم دیگری به اشتراک نگذاشته ام. من اعتقاد ندارم که زوج ها باید “همه چیز را به اشتراک بگذارند” ، به ویژه یک نمایه رسانه های اجتماعی غیر مشترک که پر از عکس های انگشتان مخلوط آنها در ساحل است.

با این حال ، هنگامی که چندین کودک – و همه 6732 فعالیت فوق برنامه آنها ، قرارهای پزشک و دندانپزشک ، صورتحساب صورت حساب ، و به عشق کودک عیسی ، ایمیل های روزانه مدرسه– تصویر را وارد کنید ، همه چیز تغییر می کند.

من به حماقت راههایم پی بردم و اکنون متوجه شدم گریان در تمام این سالها من از این تکنیک ساده اما درخشان برای به اشتراک گذاشتن همه اطلاعات استفاده نکرده ام. زیرا تعداد آنها بسیار زیاد است. آیا می خواهید تنها نگهبان این انبوه هولناک ایمیل های طولانی “یادآوری حمل و نقل” و “ثبت ناهار مدرسه” برای فرزندان خود باشید؟ تمام؟ من آینده شما هستم ، و من اینجا هستم تا به شما بگویم: No نه ، لعنت به شما ، نمی کنید.

در حالت ایده آل ، آدرس ایمیل خانواده به عنوان راهی برای اطلاع هر دو والدین در مورد فرایندها ، به روزرسانی ها ، جلسات ، درخواست های تهیه مدارس ، و غیره. به طور مساوی – تا بتوانند با خدمات شلوغ منصفانه برخورد کنند. در واقع ، ممکن است بیشتر شبیه فردی باشد که معمولاً بیشتر هماهنگی های لجستیکی را انجام می دهد ، اما اکنون می تواند با عصبانیت کنار بگذارد: “شما همان اطلاعاتی را دارید که من دارم ،هنگامی که آنها نیاز به استراحت از بودن به عنوان یک مدیر میز اطلاعات / مدیر کروز. و این هم خوب است

ایمیل خانواده هنوز می تواند به مبارزه با اضافه بار اطلاعات و نارضایتی از “والدین فرزندخوانده” کمک کند ، در حالی که به شریک زندگی خود کمک می کند تا بیشتر درگیر و آگاه باشد. و این این یک تکنیک بسیار مفید برای والدینی است که دیگر با هم زندگی نمی کنند تا مطمئن شوند همه اطلاعات مربوطه به هر دو طرف می رسد.

چگونه می توان آدرس ایمیل خانواده را برای شما کار کرد

ابتدا یک آدرس ایمیل ساده انتخاب کنید که به وضوح نشان دهد شما کی هستید ، به عنوان مثال: “RachelsParents@gmail.com” یا “MorseFamily@gmail.com”. سپس ، برای جلوگیری از دردسر هر روز بررسی آدرس ایمیل جداگانه یا احتمال حذف تصادفی یک ایمیل مهم توسط والدین ، ​​آن ایمیل ها را به آدرس ایمیل اصلی خود ارسال کنید تا چیزی را از دست ندهید.

(حتی می توانید فیلترهایی را تنظیم کنید که فقط ایمیل های حوزه مدرسه به ایمیل اصلی شما ارسال شوند در صورتی که مهمترین آنها تلقی می شوند.)

مزایا

شاید فکر می کنید ، “آیا نمی توانیم فقط دو آدرس ایمیل به مدرسه (یا هرجای دیگر) ارسال کنیم و آنها هر دو را در سیستم قرار دهند؟” و پاسخ این است: M.شاید. گاهی کار می کند – باین یک سیستم قابل اعتماد نیست درخواست ها از بین می روند ، ممکن است لازم باشد آنها را پیگیری کنید ، ممکن است نرم افزار در سطح منطقه قدیمی و باگ باشد. ناگفته نماند ، آیا می خواهید از طریق “لطفاً هر دو آدرس ایمیل را در حساب خود وارد کنید” با هر سازمانی که به ایمیل والدین نیاز دارد تا 18 سالگی فرزند خود بروید؟

مشکلات احتمالی

اگر شخصی سهواً پاسخ دهد ، ثبت نام کند ، ممکن است سردرگمی ایجاد شود یا بدون نقل قول از والدین دیگر ، از آدرس ایمیل شخصی آنها با یک معلم شروع به گفتگو کنید. یکی دیگر از مواردی که می تواند گیج کننده تر شود این است که کدام ایمیل ها هنوز نخوانده اید. در صندوق پستی شخصی شما ، تراکم همه ایمیل های خوانده نشده یک نشانه بصری قوی است. در صندوق پستی مشترک ، اگر شریک شما قبلاً ایمیل را باز کرده است ، پیدا کردن آنچه هنوز ندیده اید دشوارتر خواهد بود. برای اطمینان از اینکه چیزی را از دست ندهید ، نیاز به توجه عمیق تری دارد.

ارتباط مناسب و تجربه وظیفه شناسی برای ایجاد یک عادت سازنده برای کپی کردن همیشه از شریک زندگی خود یا والدین پاسخ می توانند به کاهش این مشکلات احتمالی کمک کنند. (و اگر این کار نکرد ، می توانید حمل و نقل را به صندوق پستی شخصی خود قطع کرده و تمام مکاتبات را در حساب خانوادگی نگه دارید.) هماهنگی خوب! (هرگز نگفت والدین).


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes