[ad_1]

شخصی که تلفن و کارت اعتباری در دست دارد

تصویر: لایه برداری (شاتر استوک)

همیشه برای استفاده آزمایشی رایگان از برنامه ثبت نام کنید زیرا شما تعجب می کنید که چگونه است ، اما واقعاً نمی خواهید برای پرداخت هزینه آن دربند بمانید؟ اگر باهوش باشید ، به توصیه های ما گوش خواهید داد و یادآوری تقویم لغو را درست قبل از پایان دوره آزمایشی تنظیم کنید. اما یک هک هوشمندانه هم وجود دارد: لغو آن بلافاصله. مستقیما.

من نمی خواهم بگویم هنگامی که شما برنامه را جمع کردید و تصمیم گرفتید که آیا آن را دوست دارید یا نه. منظورم بلافاصله است. هر دو فروشگاه برنامه iOS و Android سیاستی دارند که در آن شما می توانید تا تاریخ انقضا به آنچه پرداخت کرده اید نیز دسترسی داشته باشید. بنابراین اگر ابتدای هر ماه هزینه ای را پرداخت کرده اید و سپس در اواسط ماه لغو کرده اید ، اشتراک شما تا پایان این ماه همچنان فعال است.

آزمایشات رایگان (معمولاً) به همان روش کار می کنند ، باما به تازگی به ذهنم خطور نکرده است وقتی برنامه ای را نصب کردم که به مدت سه روز دوره آزمایشی رایگان داشت. شما باید 24 ساعت قبل از پایان دوره آزمایشی لغو کنید و معمولاً چند روز قبل از زمان یادآوری تقویم را تنظیم کنید. سعی می کردم بفهمم چه زمانی این یادآوری را تنظیم می کنم وقتی که مغزم را در کهکشان قرار می دهم: اگر تازه لغو کنم چه می شود اکنون؟

البته توسعه یافته است و بقیه تاریخ است. برای ثبت، اپل می گوید اگر لغو شوید ، اشتراکهای پرداخت شده تا پرداخت بعدی ادامه دارند ، اگر زودتر یک آزمایش رایگان را لغو کنید ، “ممکن است” دسترسی خود را از دست دهید. می گوید اندروید اگر کاربری در حین استفاده آزمایشی رایگان انصراف دهد ، دسترسی خود را تا پایان دوره محاکمه حفظ می کند.

ارزش این هک فوری را برای سایر دوره های آزمایشی رایگان دارد ، به جز فقط برنامه ها ، اگرچه شرایط ممکن است متفاوت باشد. و اگر این خط بحث شما متعجب است که چقدر اشتراک برای آن پرداخت می کنید باید قبلاً لغو شده اند ، در اینجا دستورالعمل هایی برای نحوه مشاهده و لغو برنامه های iOS خود به صورت دسته جمعی وجود دارد. (در Android ، لیستی از اشتراک ها را در فروشگاه Play پیدا خواهید کرد.) و دفعه دیگر ، مراقب این پرچم های قرمز باشید برای جلوگیری از به اشتراک گذاشتن کلاهبرداری به هیچ وجه.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir