[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان چرا به چندین حساب پس انداز نیاز دارید

عکس: نقطه تمرکز (شاتر استوک)

شما می دانید که کنار گذاشتن پول ایده خوبی است ، اما اگرچه ممکن است این کار غیراصولی به نظر برسد ، اما قرار دادن همه چیز در یک مکان می تواند بودجه شما را بیش از آنچه لازم است پیچیده کند. برای درست نگه داشتن امور ، چرا در چندین حساب پس انداز ثبت نام نکرده و پس اندازهای خود را برای اهداف خاص تقسیم نمی کنید؟

به چندین حساب پس انداز به عنوان پوشه فکر کنید

مثل مدرسه قدیمی سیستم بودجه “پاکت” یا “سطل” در جایی که پول خود را می گیرید و آن را در پاکت علامت گذاری شده برای یک هدف خاص قرار می دهید ، این روش به همان روش کار می کند ، با این تفاوت که دیجیتال است و توسط بانک آنلاین شما خودکار است. به عنوان مثال ، می توانید برای دسته های مختلف حساب پس انداز داشته باشید ، از جمله:

  • صندوق اضطراری
  • صندوق مالیات
  • صندوق تعطیلات
  • صندوق اتومبیل های جدید
  • صندوق عروسی

ایده در اینجا این است که با دیدن همه اهداف پس انداز خود به طور جداگانه ، ردیابی آنها آسان تر خواهد بود. از طرف دیگر ، اگر فقط یک حساب پس انداز داشته باشید ، فقط وقتی یک کلمه پس انداز آمورف را در وب سایت بانک خود مشاهده می کنید ، مجبور می شوید پس اندازهای هدفمند را در جاهای دیگر ، مانند صفحه گسترده ، پیگیری کنید.

به علاوه ، مزیت دیگر حساب های فردی این است که مدیریت اهداف مختلف همزمان با استفاده از پرداخت های خودکار از حساب جاری خود بسیار آسان تر است. به عنوان مثال ، می توانید برای پس انداز در تعطیلات ، ماهانه 250 دلار پس انداز کنید ، در حالی که برای پرداخت یک رایانه جدید ، ماهی 100 دلار پس انداز می کنید.

هنگام ایجاد چندین حساب پس انداز از پرداخت ماهیانه خودداری کنید

متأسفانه ، حسابهای پس انداز دریافتی شما از بانکهای آجری تقریباً همیشه دارای هزینه های ماهیانه (معمولاً 5-20 دلار) یا حداقل مانده بالایی هستند. به همین دلیل شما باید به بانک های آنلاین متصل باشید ، که معمولاً هزینه های ماهیانه را دریافت نمی کنند ، حداقل مانده مانده افتتاحیه کم و برخی از بالاترین درآمد سالانه در بازار را ارائه می دهند. برای کمک به شما در شروع کار با چندین حساب پس انداز ، Nerdwallet مجموعه خوبی از بانک های آنلاین را برای انتخاب دارد. اینجا.

این مقاله در اصل در تاریخ 25 ژوئیه 2017 منتشر شد و در تاریخ 10 ژوئن 2021 با اطلاعات جدید به روز شد و رهنمودهای سبک Lifehacker را منعکس می کند.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir