چرا جلسات هفتگی ورود غیرمجاز است و چه کاری می توانید در این مورد انجام دهید


تصویر مقاله ای با عنوان چرا جلسات هفتگی اعلام حضور غیرمولد است و کاری که می توانید درباره آن انجام دهید

عکس: لئوپاتریزی (گتی ایماژ)

گسترش جلسات “ورود به سیستم” از برنامه ریزی شده و از راه دور در طی یک بیماری همه گیر فقط کار را دشوارتر می کند. طبق مطالعات ، بیشتر کارگران می گویند که ملاقات کمتری می خواهند و این جلسات باعث می شود که بازدهی کمتری داشته باشد ، اما جلساتی وجود دارد هستند روش هایی برای تسلط بر “نقاط تماس” تقویم شما. در اینجا چگونگی بازگرداندن برنامه خود بدون از بین بردن همکاران خود آورده شده است.

“جلسه ثبت نام” تصادفی در واقع فقط یک جلسه رسمی دیگر است

همکاری و برقراری ارتباط هنگام کار از راه دور بسیار دشوارتر از کار با هم در یک دفتر است. برای جبران خسارت ، بسیاری از کارگران قرارهای بیشتری را برای چک کردن به برنامه خود اضافه کرده اند – به نظر می رسد تعداد زیادی از آنها قرار باشد بررسی اخیر کارمندان از راه دور نشان می دهد که 70٪ پاسخ دهندگان امیدوارند که پس از بازگشت به دفتر جلسات کمتری داشته باشند. و از آنجا که کارمند از راه دور به معنای واقعی کلمه کمتر دیده می شود ، ناظران برای اطمینان از عملکرد خوب کارمند بیشتر به “چک” اعتماد می کنند.

مسئله این است که بسیاری از این جلسات به سادگی کمتر از درگیری های خود به خودی که زمانی کار اداری را تعریف می کردند ، م effectiveثر هستند. برای همه مزایای کار از راه دور ، حتی هماهنگی “تماس سریع” به گپ متنی ، دعوت نامه برای ارسال و بخشی از تقویم شما برای درخواست نیاز دارد. پیش از این ، وقتی یکی از همکارانش در دفتر دفن می شد ، احتمال این کار بیشتر بود نگاه کن بعداً برگردید مگر اینکه فوری باشد

و این جلسات مجازی اضافی نیز همیشه موثر نیستند ، خصوصاً برای مکالمات تیمی. هیچ مکالمه ای جانبی وجود ندارد ، استنباط های واضح تری وجود دارد و در جلسات ویدئویی تأثیر panopticon برای همیشه “روشن” وجود دارد ، که منجر به افزایش خستگی (مقایسه یک “ساعت خوش” مجازی با یک مهمانی اداری واقعی). در حالی که یک مطالعه نشان داد که میانگین مدت زمان جلسات کاهش 20 درصدی در طی همه گیری ، یعنی مشخص نیست که آنها موثرتر هستند.

چگونه می توان از قرارهای بیش از حد در چک اجتناب کرد

  • زمان برنامه ریزی خود را برای کارهای واقعی مسدود کنید. به گزارش موز، یک مدیر متوسط ​​معمولاً 35٪ از روز کاری خود را در جلسات می گذراند. اگرچه ممکن است کاملاً قابل اجتناب نباشد ، اما شما باید دو تا سه ساعت کار صرف کنید که نیاز به تمرکز طولانی دارد. به همین ترتیب ، شما باید در آن وقت بگذارید هستند برای جلسات نیز در دسترس است ، زیرا می خواهید در صورت نیاز برای تیم انعطاف پذیر باشید.
  • اصرار بر یک دستور کار. اگر جلسات بدون هدف زیاد یا صحبت زیاد به درازا می کشد ، یک دستور کار بخواهید – حتی اگر چیزی غیررسمی باشد ، مثل تعداد انگشت شماری از نکاتی که از طریق اسلاک ارسال شده است. عاقلانه است که یک دستور کار بخواهید تا بتوانید برای جلسه آماده شوید. علاوه بر این ، دستور کار مزیت اضافه شده در ایجاد ساختار جلسه شما را دارد ، زیرا شما همیشه می توانید یک گفتگوی پر سر و صدا را به اهداف اعلام شده جلسه برگردانید.
  • بیاموزید مودبانه از قرارها امتناع کنید. در حالی که می توانید ساعتی از گزارش کار خود گزارش دهید و اولویت های خود را توضیح دهید ، ممکن است قرار ملاقات را لغو کنید زیرا بیش از حد مشغول هستید. یک تقویم مسدود شده می تواند در اینجا مفید باشد ، زیرا مشکل به “تعارض برنامه ریزی” تبدیل می شود.
  • اطمینان حاصل کنید که مدیر شما سبک ارتباطی شما را می داند. ناظران ذهن خوان نیستند و برخی از گزارش های زنده آنها بیش از دیگران مورد توجه قرار می گیرند ، اما این بدان معنا نیست که شما فقط به این دلیل که شخص دیگری این کار را می کند ، هر هفته به یک مصاحبه ثبت نام فردی احتیاج دارید. به عنوان مثال ، ارائه دقیق قرارهای دو هفته ای به جای قرارهای هفتگی یا تماس تلفنی به جای چت تصویری ، به عنوان مثال ، مشکلی ندارد.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes