چرا خرید در مدرسه امسال گرانتر است (و چگونه هزینه های کمتری خرج کنیم)


تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: استودیوی آفریقا (شاتر استوک)

خوب ، پدر و مادر ، به نظر می رسد گویی مجبور خواهید شد حتی بیشتر را ترک کنید اتاق در بودجه لوازم مدرسه شما امسال: مطابق با فدراسیون ملی خرده فروشی، خانواده ها به طور متوسط ​​849 دلار در سال 2021 برای تأمین هزینه خواهند کرد ، 59 دلار بیشتر از سال گذشته به دلیل مشکلات ناشی از همه گیری زنجیره تامین. در اینجا آنچه شما می توانید انتظار داشته باشید و راه هایی برای صرفه جویی در پول در لوازم مورد نیاز است.

مشکلات زنجیره تامین باعث افزایش هزینه لوازم مدرسه می شود

همانطور که توسط Money.com گزارش شده است، خرده فروشانی مانند Walmart و Amazon در جستجوی فضای موجود در کانتینرهای حمل و نقل هستند و در برخی موارد هزینه حمل و نقل هوایی را نیز پرداخت می کنند که بسیار گران تر است. بدین ترتیب، مواد مصرفی اولیه مانند مداد و کاغذ به احتمال زیاد با قیمت متوسط ​​849 دلار مشخص می شوند. (افیا دانشجویان ، این 1050 دلار است.) کمبود تراشه نیز وجود دارد که منs موثر لپ تاپ و سایر لوازم الکترونیکی ، بنابراین در آنجا می توانید جهش قیمت را مشاهده کنید –یا حداقل معاملات کمتر.

چگونه در لوازم مدرسه صرفه جویی کنیم

  • شروع به خرید کنید: در پایان آگوست برنده شوید و در حالی که زمان بیشتری برای خرید دارید ، به دنبال معاملات باشید. اکثر بزرگ rقفسه ها بولتن ها یا هشدارها وجود دارد می توانید ثبت نام کنید ، که به شما اطلاعاتی در مورد تخفیف یا کوپن می دهد.
  • فقط در صورت نیاز خرید کنید: بسیاری از تحویل ، مانند اتصال دهنده ها ، خط کش ها ، یا قلم ها را می توان هر سال بازیافت کرد ، بنابراین به اطراف خانه نگاه کنید و آنچه را که در حال حاضر دارید بررسی کنید داشته باشند ، و سپس من خرید می کنم.
  • در سایت های توزیع مانند Craigslist لوازم مورد نیاز خود را بیابید: مردم در این سایت ها چیزهایی مانند کوله پشتی یا مداد را تقریباً بدون هیچ چیزی می فروشند. فقط اطمینان حاصل کنید که این فروشندگان را در مکانی نیمه عمومی ، مثلاً در لابی ساختمان آنها ملاقات کرده اید و فقط پس از مشاهده اقلام حضوری ، به آنها پرداخت خواهید کرد.
  • بررسی کنید آیا منطقه مدرسه شما لوازم رایگان ارائه می دهد: همانطور که خانواده Verywell اشاره می کند،، sایالت ها از مناطق مدرسه ای می خواهند که در صورت لزوم لوازم رایگان به کودکان ارائه دهند. با منطقه مدرسه محلی خود تماس بگیرید تا ببینید آیا می توانند ارائه کمک
  • با موسسات خیریه محلی و سایر سازمانهای غیر انتفاعی تماس بگیرید: اگر به سادگی پول ندارید ، با ارتش نجات محلی تماس بگیرید کلیساها ، یا آژانس های غیر انتفاعی در نزدیکی شما ، زیرا آنها می توانند منابع اهدایی را ارائه دهند. در اینجا یک لیست بر اساس ایالت ها برای کمک به شما در شروع کار


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes