[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان بزرگسالان لمس نشده راهنمای فرهنگ کودکان: چرا نسل Z اختلال تیک ایجاد می کند؟

این هفته ، کودکان اختلال تیک را از طریق رسانه های اجتماعی پخش کردند ، وانمود کردند که دستگیر شده اند و از پورنو مو برای مبارزه با اطلاعات غلط COVID استفاده کردند. همه چیز بسیار عادی است.

این هفته برای بیماری های مرموز: دختران نسل Z دچار تیک می شوند و هیچ کس نمی داند چرا

ژنرال Z در حال توسعه تیک های شبیه به Tourette با سرعت هشداردهنده است و هیچ کس نمی داند چرا. این رفتار تیک به سرعت در حال گسترش است ، محققان آنها آن را “همه گیری موازی” می نامند.

برخلاف تورت سنتی ، که تا حد زیادی مردان را تحت تاثیر قرار می دهد و معمولاً در حدود شش سالگی خود را نشان می دهد ، افراد این اختلال جدید تقریباً منحصراً دختران و زنان هستند. بین 12 تا 25 سال آنها همچنین تیک های پیچیده تری نسبت به اکثر مردم ارائه می دهند در Tourette، از جمله “ضربه زدن / ضربه زدن به اعضای خانواده یا اعضای خانواده ، کلیک کردن ، سوت زدن ، تکرار طیف وسیعی از کلمات یا عبارات تصادفی و / یا عجیب و حذف کلمات ناپسند”.

بسیاری معتقدند که این پدیده نوعی بیماری اجتماعی زای توده ای است (در گذشته به آن “هیستری جمعی” می گفتند). نظریه این است که ساکنان TikTok و YouTube فیلم هایی را تهیه می کنند که روی آنها تیک می زنند ، و سپس بینندگان تیک های مشابهی را توسعه می دهند. بسیاری از کنه های TicTokers شامل می شوند حذف کلمه “لوبیا” رفتاری که ابتدا توسط اینفلوئنسر مشاهده شد TikTok در Evie Field، فردی با نفوذ که در اینترنت به دلیل جزئیات علائم و تشنج های تورت شناخته می شود. به گفته کارشناسان ، یک اقامت 18 ماهه در داخل و همچنین استرس ناشی از COVID نیز می تواند عوامل مثر باشد.

اگر می خواهید به سوراخ خرگوش که ممکن است یک بیماری عظیم اجتماعی باشد از طریق رسانه های اجتماعی پخش شود ، غرق شوید یا این که کودکانی باشند که با کلیک احمقانه رفتار می کنند (نظر نوجوان من) ، برخی از آنها را بررسی کنید اینها “TicTokهشتگ ها– مگر اینکه از توسعه (لوبیا) می ترسید تیک های آنها

روند هفته در TikTok: افراد سفیدپوست وانمود می کنند که دستگیر شده اند

در حالی که تیخانم های جوان TikTok در حال تیک زدن هستند آقایان جوان برای یکدیگر وانمود می کنند که دستگیر شده اند. این کار با “دام تشنگی” TikToker Gage Bills آغاز شد. (تله های تشنگی یک چیز کامل است که در آن پسران خوش قیافه ویدئوهای مربوط به آب ریزش زنان را تهیه می کنند ، مانند نسخه پست مدرن یک برنامه تلویزیونی در دهه 1950. قاره.) در ویدیو ، حساب ها صحنه ای از صحنه Netflix را بازسازی می کند بانکهای خارجیبه گيج كه روي تانك پوشيده بود ، در حالي كه چراغ ها روشن است به ديوار كوبيده مي شود ، سپس به دوربين خيره مي شود و مي گويد: “دوستت دارم”.

کوچک شدن شهوانی یا تحریک آمیز بستگی به نظر شما دارد بر مشاهده کنید ، اما به هر حال بیش از 21 میلیون نفر آن را تماشا کرده اند. این منجر به تقلید،، تمسخرها، و یک تن از “OMG ، شما احمق ها بسیار پیش پا افتاده هستیدنظرات.

در کنار آشکار کردن بی مزه بودن و فراموش کردن امتیازات طبقاتی / نژادی سفیدپوستان ، روند دستگیری POV همچنین شکاف عظیمی در استعداد بین بازیگران فعال و تأثیرگذار آنلاین نشان می دهد. خوشحالم که آنها سرگرمی دارند ، اما این بچه ها از TikTok نمی توانند کنسرت را در یک اپرا صابونی کانادایی انجام دهند.

این هفته در Reddit: ضد موم ممنوع ، پورنو موی ایورمکتین را از بین می برد ، ارواح COVID را جشن می گیرند

در کواد در دریت زیادی وجود دارد. هفته گذشته، کاربران و تعدیل کنندگان خواستار ممنوعیت اطلاعات غلط واکسنهای subreddit r / nonwormal شدند. Reddit گفت که هیئت مدیره را از حفظ “اختلاف نظر و بحث” مهم منع نمی کند. این هفته Reddit 180 بارگیری کرد ، NNN را ممنوع کرد و سیاست خود را در مورد نفی کووید روشن کندبه شما واقعاً به آرمان های خود پایبند هستید ، Reddit.

در دیگر اخبار Reddit-COVID: p / ivermectinهیئت مدیره ای که به این ایده اختصاص داده بود که مردم باید با مصرف داروی کرم زدایی که معمولاً به دام ها داده می شود ، با بیماری کووید -19 مبارزه کنند ، با استفاده از عکس های پورنو از اسب های سکسی ، سوارکاران و سواران شلوغ شد. هجوم پورنوهای کرکی همه مخالفان و بحث های سالم را خاموش کرد ، زیردریایی را “برای کار ناامن” برد و سرانجام کل سایت را قرنطینه کرد. این پیروزی برای ملت عصبانی است ، “فقط واکسن بزن ، احمق ها” ، و خشم همه جا را فرا گرفته است.

در همین حال ، دستور COVID “هرمان کین جایزهدر Reddit منفجر می شود. این هیئت جشن “من به شما گفتم” است و کاربران خوشحال می شوند که پست های فیس بوک علیه ماسک ها و واکسن ها را برای منکران کووید ارسال کنند ، و سپس جویروس کرونا اعلامیه های مرگ تاریک ، دردناک و غم انگیز است ، اما باید اعتراف کنم خنده دار است که 90 درصد منکران مرده COVID پسرهای سفیدپوست با اضافه وزن هستند و موهای بلوند و اوکلی دارند.

اخبار بیشتر COVID: جو روگان آزمایش می کند

در کارمای فوری متصل ، پس از آزار عمومی نیاز به واکسن در گذشته ، پادکست برجسته ای که منتشر شد ، جو روگان اعلام کرد که مبتلا به COVID است.

“فقط برای احتیاط ، از خانواده ام جدا شدم ، در قسمت دیگری از خانه خوابیدم و تمام شب تب و عرق کردم. روگان در ویدئویی که در اینستاگرام منتشر شده گفت: “من می دانستم که چه خبر است.” “به همین دلیل است که صبح بیدار شدم ، آزمایش شدمو معلوم شد که من آلوده شده ام. “

روگان در کمال تعجب هیچ کس فاش نکرد که این بیماری را با داروهای ضد کرم اسب همراه با سایر داروها درمان می کند ، روشی که جامعه پزشکی به طور قاطع آن را “همسایه” می نامد.

ویدئوی ویروسی هفته: چالش جعبه شیر با افشای جنسیت مطابقت دارد

ویدیو ارسال شده توسطSamSanders در Tاین هفته دو ژانر ویروسی اخیر را مخلوط می کند – جنسیت و چالش موجود در جعبه شیر را آشکار می کند نتایج مضحک فاجعه باربه همانطور که از نظر ژانر انتظار می رفت ، جسور جعبه فقط برای سقوط به اورست شخصی خود صعود می کند ، گرد و غبار آبی را در همه جا پراکنده می کند و نشان می دهد که او یک پسر خواهد بود. با بوی بامبو ، فیلم را برای همسرم که همه چیز را می داند ، ارسال کردم.

او می گوید: “من به عنوان یک مشتری و مادر حرفه ای مطمئن هستم که شکم بارداری یک زن واقعی نیست.” “همه چیز به وضوح جعلی است. اما به عنوان یک کمدین ، ​​این ویدیو خنده دار است. “

این هفته در پست های شخصی: DaBaby هنوز وجود دارد

نمیدونم من در ستون خود جایی برای این کار دارم اما می خواستم شما را به این ویدیو راهنمایی کنم ویدئوی DaBaby’s Essenceبه اگر من برای چیزهایی مثل بچه ها زمین نمی زدم ، احتمالاً DaBaby را به کلی از دست می دادم – مطمئناً خارج از بازار هدف هستم. با این حال ، من نمی خواهم این اتفاق برای شما بیفتد.[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir