چرا زمان لغو این جعبه اشتراک لعنتی فرا رسیده است


تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: ایرینا ایماگو (Shutterstock)

اکثر کاربران در جعبه های اشتراک ثبت نام می کنند راحتی ، صرفه جویی در هزینه یا هیجان کشف، اما آنها هم دست کم گرفتن به طور کلی هزینه اشتراک آنها و آنها می توانند مدت زیادی پس از ناپدید شدن تازگی هزینه های خود را بپردازند. بعد از همه چیز ، تو واقعا باید خرج کنی سه دلار جوراب سیاه 100 دلار هر کس ماه؟ با در نظر گرفتن این موارد ، در اینجا چند دستورالعمل در مورد زمان لغو یک جعبه اشتراک وجود دارد.

فقط برای کالاهایی که می خرید مشترک شوید قبلا، پیش از این

صنعت جعبه اشتراک بسیار دور از بسته های غذایی ، الکل ، و جعبه های لوازم آرایشی تقریباً هر ماه می توان هر چیزی را ارسال کرد: مارشملو ، تمبر لاستیکی ، غذای ترش ، گیاه خواری ، کتاب ، پازل ، برچسب ، مجسمه ، لجن یا حتی جمجمه حیوانات– تو بگو.

اما هرچه این اشتراک ها باطنی تر باشد ، احتمال اینکه شما به هر ماه چیزی را تحویل دهید ، کمتر است.به البته ، دریافت یک صندوق پستی می تواند سرگرم کننده باشد ، اما شما می خواهید قیمت آن هیجان را نیز تعیین کنید. برای انجام این کار ، از خود بپرسید که آیا معمولاً آنچه در جعبه موجود است را خریداری می کنید ، اگر قبلاً به درب خانه شما ارسال نشده باشد. به عنوان مثال ، اگر شما معمولاً 240 دلار برای تمبرهای لاستیکی یا سس تند در یک سال هزینه نمی کنید ، اشتراک 20 دلار در ماه احتمالاً ارزش تعهد را ندارد.

همه جعبه های “جاه طلبانه” مورد استفاده را بردارید

مراقب هرگونه جعبه اشتراک باشید که بوی تزئین می دهد ، اعم از لوازم تناسب اندام ، اقلام ، یا کتابهایی که معمولاً نمی خواندید چرا؟ به همان دلیلی که 63 درصد مردم هرگز از باشگاه ورزشی استفاده نکنید ، اما به پرداخت خود ادامه دهید: بهترین تصمیمات خرید را بر اساس بهترین نیت انجام دهید اکنون می تواند به دلیل عدم تعهد تضعیف شود بعدبه همانطور که The Hustle اشاره می کند، این رفتار خرید به عنوان “تعهدو به راحتی می تواند تبدیل به یک چرخه ابدی شود که در آن قول می دهید از یک محصول یا خدمات استفاده کنید ، زیرا برای شما خوب است ، حتی اگر هیچ علامتی وجود نداشته باشد.

از قانون “لغو بعد از دو سفارش تأخیری” پیروی کنید

جدا از روزهایی که سفر می کنید یا قصد ندارید در خانه باشید ، لغو را در نظر بگیریداگر دو سفارش پیاپی را به تأخیر انداخته یا به تعویق انداخته اید ، عضویت خود را ثبت کنید ، زیرا احتمالاً محصول بیشتری از آنچه واقعاً نیاز دارید دریافت می کنید. در صورت امکان ، یک گزینه دیگر این است که “اندازه مناسب” را انتخاب کنید یا سفارش خود را کاهش دهید ، مانند کاهش سفارش برای سه وعده غذایی به دو وعده در هفته (شرکت های اشتراک به طور فزاینده ای سطوح گزینه ای را برای جلوگیری از از دست دادن مشترکین ارائه می دهند).

هر سال حسابرسی اشتراک انجام دهید

از آنجا که یک آمریکایی معمولی تقریباً 250 دلار برای اشتراک هزینه می کند ، به راحتی می توان آنچه را که واقعاً به آن احتیاج ندارید از دست داد. این پست را در Lifehacker ببینید درباره نحوه انجام ممیزی اشتراک ، که ارزش انجام آن حداقل یک بار در سال را دارد.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes