[ad_1]

وقتی زنبورداران وارد گوشت گاو TikTok می شوند ، من اینجا هستم تا در مورد آن به شما بگویم.

بزرگترین نبرد این هفته در اینترنت: جنگ BeeKeeper با TikTok

من فکر می کنم مثل هر فرد منطقی باید همه زنبورها و بقیه طبیعت را در اسرع وقت بکشیم ، اما واضح است که در اینجا افرادی هستند که واقعاً مانند زنبورها و هیچ کس به اندازه زنبورها را دوست ندارد اریکا تامپسون. اما برخی از درام های جدی در اطراف زنبوردار مورد علاقه TikTok وجود دارد.

تامپسون ملکه بی چون و چرای محتوای ویدیویی مربوط به زنبورهای عسل است. او به طور مرتب ده ها میلیون بازدید از طرفداران را جذب می کند که دوست دارند در کلنی های پر از هیولاهای گزگز برای جابجایی زنبورهای عسل به کندوهای جدید ، غر زدن او را تماشا کنند ، با دسته ها مخلوط شوند و احتمالاً به تنهایی گل ها را گرده افشانی کنند. و او همه این کارها را بدون هیچ وسیله محافظتی – بدون ماسک زنبور عسل ، کندوی عسل یا حتی دستکش انجام می دهد.

با این حال ، بسیاری از زنبورداران TikTok طرفدار نیستند ، به خصوص زنبوردار ناشناس در نجات زنبور عسل که مجموعه ای از ویدیوها را منتشر کرد و از تامپسون خواست تا یک الگوی خطرناک ایجاد کند ، کمک همسرش را پنهان کند و جنبه بدتر زندگی زنبورها را نادرست معرفی کند.

“من نمی بینم که او از ابزار برقی استفاده می کند. من نمی بینم که او از پله ها استفاده می کند … همه ما می دانیم که شما وانمود می کنید. این واقعا زیبا به نظر می رسد ، انجام این کار به دلیل جعلی بودن آن است. “

وی افزود: “هنگامی که 35 فوت در آن درخت بودم ، زنبورهای عسل را از داخل کاپوت خود عبور داده و مرا از روی صورت خود زخم کردند.”

من زنبوردار نیستم اما عزیزم ، شاید زنبورها هنوز صورت شما را آزار می دهند زیرا تعداد بسیار کمی پیرو تیک توک دارید؟ شاید آنها حسادت شما را احساس کنند؟ به هر حال ، امیدواریم که این درام تمام توجه زنبورهای عسل جهان را به خود جلب کند و آنها را از گرده افشانی محصولات ما منحرف کند ، بنابراین هیچ چیز دیگر رشد نمی کند و ما می توانیم این شکار غم انگیز را یک بار و برای همیشه متوقف کنیم.

این هفته در میان افراد مشهوری که هرگز نام آنها را نشنیده اید: Khabane Lame

تا آنجا که من می دانم ، آخرین تجربه فوری TikTok ، Khabane Lame ، هیچ نظری در مورد پروتکل زنبورداری ارائه نمی دهد ، اما کانال آن به هر حال جالبترین چیز در اینترنت است. سرنیزه لنگ ساده و مبتکرانه است: با یک مصافحه کاملاً متحرک به فیلم های بسیار پیچیده و / یا مضحک ماندن در زندگی پاسخ می دهد و نشان می دهد که آسان است نه چیزی را هک کنید – فقط بگویید موز را پوست بگیرید و بخورید. (آسان تر از توصیف است ، بنابراین آن را بررسی کنید.)

قبل از اینکه لام سال گذشته پست خود را شروع کند ، وی یک کارگر بیکار در کارخانه در ایتالیا بود. او اکنون بیش از 65 میلیون پیرو دارد و این کار را بدون تولیدات فانتزی ، حمایت مالی از مارک تجاری یا پول هالیوود که از او حمایت می کنند ، انجام داد – فقط یک ایده خوب ، یک دوربین ارزان قیمت و حالات کامل چهره.

فیلم ویروسی هفته: ارتش مردگان جلسه میدانی

آ چند هفته پیش، من به زامبی های آینده نگاه کردم ارتش مردگان. این هفته عذرخواهی خود را در قالب زمینه ای خیالی برای نظر ارائه می دهم صفحه نمایش یوتیوب.

(اسپویلرهای سنگین پیش رو!) این ویدئو هر جهش منطقی ، تصمیم بد ، توطئه رها شده و شکست این فیلم شنیع و احمقانه را نشان می دهد ، از جمله این واقعیت که صاحب کازینو خدمه ای را برای سرقت پول استخدام می کند در حال حاضر به او تعلق دارد با شکستن در یک گاوصندوق به جای فقط به آنها ترکیبی ایمن می دهداین واقعیت مطابق طرح است که بالگردها می توانند از لاس وگاس پرواز کنند ، اما در آن نیستند و گرایش شخصیت ها به گفتگوی صمیمانه طولانی ، در حالی که عاقبت قریب الوقوع آنها به دست زامبی ها فقط لحظه هاست. اما تنها چیزی که کمبودشان بود ، برازندگی بود ارتش مردگانزامبی ها هستند. من می توانم از پس زامبی های سریع ، زامبی های قوی و حتی زامبی هایی که از زامبی ها بچه دارند ، استفاده کنم ، اما همانطور که دامادم دانا اظهار داشت ، برخی از صحنه های حمله مانند بازیگران است عیسی مسیح: سوپراستار از قبر برخاسته و این یک قدم بسیار دور است.

این هفته در پراید: اینترنت تجهیزات شرکت های پراید را مسخره می کند

ژوئن است ، یک ماه افتخار ، و این به معنای سنت سالانه اینترنت است که مسخره راه ناشناخته ای است که در آن شرکت های چند ملیتی جامعه LBGTQ را به بازار عرضه می کنند.

از نایک کاملاً جدید ضربات واقعی باشید به والمارت “متولد این راه” پیراهن های رنگین کمان همه می شوند با روحیه “ما همجنسگرایان را دوست داریم – این ماه” ، و اینترنت با الگوهای رفتاری و جوک پاسخ می دهد. در اینجا یک مجموعه ای سرگرم کننده از Buzzfeedو فتوشاپ Chris Thorburn را در توییتر بررسی کنید رنگین کمان-آرم از شرکت های شیطانی در فیلم های علمی تخیلی دیستوپی.

در حالی که به نظر می رسد بیشتر دنده ها اوقات خوبی دارند ، برخی از افراد در اینترنت عصبانی هستند (افراد عصبانی در اینترنت؟ باور نمی کنم!) اما از طرف دیگر ، مارک هایی که تشخیص می دهند افراد LGBTQ فقط یکی دیگر هستند بخش بازار برای بهره برداری به نظر من پیشرفت است.

اولین TikToker در فضا

در آنچه که فقط امیدوارم به یک روند گسترده تبدیل شود ، TikToker به فضا پرتاب می شود. با این حال ، این تکامل بعدی فرهنگ لغو نیست. شرکت گردشگری فضایی Virgin Galactic در حال فرستادن یک محقق زیست شناختی / تأثیرگذار آنلاین است کلی جراردی در فضا برای انجام آزمایش در حالی که در بی وزنی است.

جراردی ، که از 400000 پیرو بیشتر در TikTok تشکر می کند ، گفت که رویای او “دقیقه پی در پی مداوم زمان در فضا در ریز جاذبه برای انجام تحقیقات من” بود. و رویا در شرف تحقق است.

سخنگوی ویرجین گفت: “ما او را به فضا می فرستیم اما برنامه ای برای بازگشت او وجود ندارد.” آنها اضافه نکردند: “در حالت ایده آل ، بدن او برای همیشه در حفره ای سیاه و خاموش حمل خواهد شد.”[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir