چرا شما باید “خرج کردن” نمک خود را اندازه بگیرید


تصویر مقاله ای تحت عنوان

عکس: ادگار بی.جی. (شاتر استوک)

بسیار شبیه شیمی ، “خوب” شدن در آشپزی واقعاً است مربوط به نتایج سازگار و قابل تکرار ، که معمولاً به آن نیاز دارد مقدار مناسب اندازه گیری (حداقل در ابتدا). هرچه بیشتر بپزید ، کمتر مجبور به اندازه گیری خواهید شد –اما همیشه بهتر است خود را با دانش بیشتری مسلح کنید و نه کمتر

همه اینها به این معنی است که من فکر می کنم شما باید “کمی” نمک خود را اندازه بگیرید وقتی که دستور العمل چنین دستورالعمل نیاز دارد. من می دانم که این موضوع کمی گیج کننده به نظر می رسد ، اما این دانش می تواند در راستای استفاده مفید باشد. یک چیز: هر انگشتی نمیتواند به همان مقدار نمک بگیرد و یک انگشت انگشت کوچک شیب دار من احتمالاً برابر با خرج کردن ساخته شده با فالانژهای ظریف و بلند نیست.

اگر تا به حال مجبور شده اید مقدار مشخصی نمک را روی منطقه خاصی از گوشت بپاشید تا آب نمک آن خشک شود ، این اطلاعات مفید خواهد بود. به عنوان مثال ، من می دانم که خرج کردن دو انگشت من تقریباً 1/5 را می گیرد از یک چهارم قاشق چای خوری نمک خوب دریا ، بنابراین اگر می خواهم 1/2 قاشق چای خوری نمک را روی یک استیک یا خرد کن پخش کنم ، می دانم که به حدود 10 پنچ نیاز دارم که می توانم با اطمینان آن را بدست آورم مستقیم از انبار نمک من ، انکار نیاز قاشق های اندازه گیری.

دانستن مقدار نمک در یک خرج کردن اگر بزرگنمایی کنید نیز مفید است. فرض کنید به طور تصادفی یک چهارم فنجان یک وینگرت واقعاً چشم نواز درست کرده اید. میدونی دو پیمانه نمک لازم بود تا بیرون بیاید و می دانید خرج کردن شما برابر با 16/1 قاشق چای خوری است. دفعه بعد شما این باند را بسازید ، شما می توانید بیشتر آن را انجام دهید ، با استفاده از این متغیر شناخته شده برای اطمینان از نسخه خود مقیاس به طور موثر (به عنوان مثال اگر می خواهید 2 فنجان پانسمان درست کنید ، این کار را می کنید بدان که این کار را خواهی کرد شما به یک قاشق چای خوری نمک نیاز دارید.)

همچنین می توانید خرج کردن خود را روی میز (که کنجی است) اندازه بگیرید غذاهای جدی انجام می دهد) ، اما شما نیاز خواهید داشت ترازوهای آشپزخانه نفیس برای ساخت که درعوض ، دوست دارم چقدر ثبت کنم انبر طول می کشد پر كردن 1/4 قاشق چای خوری ، سپس محاسبات خود را از آنجا انجام دهید که است کاملا آشفته –اما بعضی اوقات بعضی پوچی می تواند در این راه زندگی شما را کمی آسان کند.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes