چرا شما نباید سگ خود را با گوشت خام تغذیه کنید


عکس دو آزمایشگاه زرد که گوشت خام را از بشقاب خارج از خانه می خورند.

ممکن است بخواهید در مورد رژیم غذایی سگ خود با غذای خام تجدید نظر کنید: بر اساس مطالعه اخیر منتشر شده در مجله بین المللی میکروبیولوژی غذایی بین المللی، یک غذای خام سگ که در اروپا موجود است ، حاوی باکتری های انتروکوک مقاوم در برابر دارو است. محققان دانشگاه پورتو و دانشگاه پرتغال (IUCS) در پرتغال 55 نوع غذای خشک ، مرطوب و خام سگ را برای انتروکوک آزمایش کردند که می تواند از عفونت های دستگاه ادراری گرفته تا اندوکاردیت در انسان ایجاد کند. بیش از نیمی از نمونه ها – از جمله – یافت شد هرکدام خام

منتشر شده توسط دکتر آنا آر فریتاس ، نویسنده اصلی تحقیق یک نامه تحقیقاتی در CDC Journal of Emerging Diseases Diseases که به طور مفصل در مورد نتایج نمونه های خام بحث می کند. به صراحت بگویم ، آنها “خوب” نیستند:

همه نمونه ها دارای انتروکوک مقاوم در برابر اریترومایسین ، استرپتومایسین ، کلرامفنیکل و تتراسایکلین هستند. 93٪ مقاوم به آمپی سیلین ، سیپروفلوکساسین و کوینوپریستین / دالفوپریستین. 79٪ مقاوم در برابر جنتامایسین. و 50٪ در برابر linezolid مقاوم است.

Linezolid یک آخرین آنتی بیوتیک است و به طور کامل نیمی از سویه های باکتریایی این نمونه های غذایی خام سگ در برابر آن مقاوم هستند.

دکتر فریتاس و تیم وی همچنین دریافتند که برخی از باکتری های غذای سگ با سویه های انتروکوک که در خوک ها ، مرغ ها ، فاضلاب ها و حتی بیماران بستری در سراسر اروپا بستری است ارتباط دارند – بنابراین ما می دانیم که آنها توانایی آلودگی بسیاری از گونه ها را دارند. دکتر فریتاس در پایان این نامه آورده است: “داده های ما نشان می دهد که غذای خام سگ می تواند حافظ ویژگی های ظهور مقاومت ضد میکروبی باشد … نگرانی های جدیدی را به بار می آورد سلامت جهانی ضد مقاومت میکروبی.

اگر سگ خود را در رژیم غذایی خام قرار دهید؟

میزان نیاز شما به دیوانگی در حال حاضر به محل زندگی و سگ خود بستگی دارد. این مطالعه فقط مارک های غذایی سگ را که در پرتغال (و اروپا) موجود است مورد آزمایش قرار داد ، اما متأسفانه نویسندگان هیچ نامی اعلام نکردند. آنها به سادگی گفتند که دو مارک غذای خام سگ را آزمایش کرده اند ، یکی ساخت اروپا و دیگری تولید انگلستان. اگر مارک شما از یکی از این مکان ها است ، باید آن را دور بریزید و سگ خود را به یک حوله یا غذای مرطوب ساده منتقل کنید.

حتی اگر مارک دلخواه شما در جای دیگری تولید شود ، این مطالعه باید کلی برای شما باشد. “غذای خام سگ “ چیزی یافته ها زیبا هستند مطمئناً وحشتناک است – اما با توجه به آنچه در مورد رژیم های خام حیوانات خانگی می دانیم ، آنها تا حدودی تعجب آور هستند. CDC آنها را توصیه نمی کند عمدتا به این دلیل که گوشت خام حاوی باکتری هایی است که می توانند حیوانات خانگی و حیوانات را آلوده کنند. مروری بر ادبیات سال 2019 در Journal of Small Animal Practice مزایای پیشنهادی رژیم های غذایی خام را با خطرات ارزیابی کرد و نتیجه گرفت که “توصیه به مواد غذایی خام که توسط نهادهای مختلف حرفه ای صادر شده موجه به نظر می رسد” ، به ویژه برای هر کسی که به شدت در معرض عفونت باکتریایی باشد. در حقیقت ، یکی از شواهد ذکر شده در حمایت از این نتیجه گیری “افزایش تعداد و تعداد باکتری های مقاوم در برابر داروهای ضد میکروبی در غذاهای خام است”.

نکته اصلی این است که غذاهای خام بیش از هر چیزی که پخته شود برای حیوانات خانگی و انسان خطرناک است. لیستریا و سالمونلا یکی است ، اما انتروکوک مقاوم در برابر دارو موارد جدی و تهدید کننده زندگی است. با افزایش مقاومت آنتی بیوتیکی و ضد میکروبی ، نمی توانید در آنجا خیلی مراقب باشید.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes