[ad_1]

اولین نسخه بتا اندروید 12 در حال حاضر برای تعدادی دستگاه اندرویدی و برداشت های اولیه مثبت هستند. آزمایش کنندگان رابط تغییر یافته و بسیاری از تنظیمات مفید و ویژگی های جدید را که از قبل در نسخه بتا در دسترس هستند ستایش می کنند. پاسخ مشتاقانه ممکن است داشته باشید در مورد اندروید 12 هیجان زده شده است ، اما بهتر است فعلاً نصب سیستم عامل ناتمام را متوقف کنید.

در حالی که نسخه بتا عمومی آندروید 12 سرانجام در وضعیتی قرار دارد که کاربران می توانند از آن به طور قابل اعتماد استفاده کنند ، بسیاری از ویژگی ها هنوز وجود دارند ناتمام ، گمشده یا مستعد شکستن.

به عنوان مثال ، “حالت بازی” اندروید 12 از نظر فنی در آخرین نسخه بتا وجود دارد ، اما شما نمی توانید از آن استفاده کنید. سایر تنظیمات و تغییرات در رابط کاربری نیز ناقص است. این موارد ناتمام می تواند منجر به خطا و سایر موارد عملکردی شود که بیشتر ما dما نمی خواهیم با دستگاههایی که کار می کنیم سر و کار داشته باشیم هر روز استفاده کنید ایاگر شما فکر می کنید که آندروید 12 معمولاً در حال حاضر پایدار است ، بتا دریافت می شود به روز رسانی های متعدد ببین الان و نسخه نهایی هر یک از که می تواند خطاهای جدیدی را وارد کند.

سازگاری برنامه مشکل اندروید 12 است

بنابراین هیچ سازگاری با برنامه وجود ندارد. در حالی که برخی از برنامه ها در آخرین نسخه بتا به خوبی کار می کنند ، اما بسیاری از برنامه ها برای کار با آن نیاز به به روزرسانی دارند در Android 12 و cشانس خوب است برخی از موارد دلخواه خود راهنوز برای اجرای در اندروید 12 به روز نشده اند، و احتمالاً تا زمان حضور سیستم عامل وجود نخواهد داشت در اواخر امسال به صورت عمومی در دسترس است. ایهنگامی که اندروید 12 سرانجام راه اندازی شد ، طراحی جدید رابط می تواند باعث ایجاد مشکلات سازگاری با برخی از برنامه ها در مقیاس بزرگتر از آنچه معمولاً در هفته های پس از بروزرسانی سیستم عامل جدید می بینیم ، شود. این کاملا حدس و گمان است ، اما اگر راه اندازی اندروید 12 بیش از آنچه انتظار می رود ناخوشایند باشد ، تعجب نخواهم کرد.

بدیهی است که این نکات برای طرفداران سرسخت اندروید با داشتن چندین دستگاه اندرویدی در حال اجرا ، توسعه دهندگانی که نسخه های اولیه را برای اهداف آزمایشی آزمایش می کنند یا روزنامه نگاران و پذیرندگان اولیه که به دنبال عنوان تجربه آنها با عموم مردم – اماآنها احتمالاً هستند فقط افرادی که در حال حاضر نگران بارگیری نسخه بتا اندروید 12 هستند.

مممکن است تا نسخه نهایی نتوانید تحمل کنید. حداقل با توجه به برجسته کردن آن در مورد اول چندین نسخه بتا به امید ثبات نسخه نصب شده شما –اما مطمئن ترین انتخاب بله است چند ماه دیگر منتظر نسخه نهایی باشید.

اگرچه هنوز هم علاقه مند به آزمایش بتا هستید هشدارها ، می توانید اکنون دستگاه خود را در Android 12 beta ثبت کنید. فقط حتماً از پرونده ها و عکسهای خود پشتیبان تهیه کنید قبل از به روزرسانی را نصب کنید زیرا بازگشت به Android 11 داده های شما را حذف می کند.

[9to5Google]

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir