[ad_1]

یک مرد ریش دار که برای یک عکس سلفی در سالن بدنسازی در حال جمع شدن است

عکس: اولنا یاکوبچوک (شاتر استوک)

شبکه های اجتماعی پر از سلفی در ورزشگاه است که نشان می دهد مردم پس از یک تمرین خوب عرق کرده می درخشند. همچنین پر است از افرادی که از سلفی های موجود در سالن شکایت دارند. آیا کسانی که آنها را می پذیرند با خودشان وسواس دارند؟ توجه گرسنه است؟ آیا بر احساس شما به عنوان بیننده نسبت به بدن تأثیر منفی می گذارد؟ آیا همه باید دیگر آنها را قبول نکنند؟

من می خواهم یک گزینه انقلابی ارائه دهم: شاید مردم باید آنچه را که می خواهند انجام دهند. شاید عکس های سلفی در سالن ورزشی بیش از آنکه لذت ببرند ، دنیا را به وجد آورند. شاید اگر نگران هستید ، مشکل از سلفی ها نیست.

خوراک خود را آماده کنید

به نظر من برخی از انواع محتوای مربوط به تناسب اندام در شبکه های اجتماعی واقعا الهام بخش است ، در حالی که انواع دیگر باعث آزار و اذیت من می شوند. اگر مواردی در فیدهای اجتماعی شما وجود دارد که شما را دیوانه می کند ، پیگیری یا مسدود کردن این حساب ها را متوقف کنید و به آنچه ترجیح می دهید تماشا کنید فکر کنید.

به عنوان مثال ، من خیلی از افراد را که در ورزشگاه برای سلفی عکس می گیرند دنبال نمی کنم – نه به این دلیل که چیزی وجود دارد اشتباه با این حال ، اما چون من می خواهم مردم را ببینم شما انجام می دهید چیزها من افرادی را دنبال می کنم که بالابرهای چشمگیر خود را به نمایش می گذارند یا روش یادگیری روزانه و روزانه خود را به تصویر می کشند. دیدن شخص دیگری فداکاری این به من یادآوری می کند که می توانم بسیار فداکار باشم. اگر سلفی ای به اینجا یا آنجا پرتاب شده باشد ، من بدش نمی آید. اگر حال و هوای دیدن او را نداشته باشم ، از كنار او عبور می كنم.

هنگامی که توانستید تعیین کنید چه چیزی باعث نگرانی شما در مورد سلفی های موجود در سالن ورزشی در نمایش شما می شود ، می توانید انتخاب های هوشمندانه ای نیز انجام دهید. از تماشای هرکسی که باعث می شود نسبت به خود احساس بدی ایجاد کنید یا حضور اجتماعی شما زندگی شما را غنی نمی کند ، دست بکشید. اگر کسی هر روز سلفی پوچی می گذارد و شما ترجیح می دهید اینقدر چیزها را نبینید ، شاید مشکل اصلاً در آنها نباشد.

عکس های سلفی دیگران برای شما مناسب نیست

واقعیت این است که افراد در ورزشگاه برای خود ، دوستان و پیروان خود سلفی می گیرند و دلایل خاص خود را برای این کار دارند.

بلند کردن فیلم ها و عکس های فیزیک برای ارزیابی پیشرفت در طول زمان مفید هستند. فیلم های تأیید فرم ممکن است تعریف سلفی های داخل اتاق را داشته باشند (ممکن است بسته به این که از چه کسی می خواهید) ، اما آنها ابزاری ارزشمند هستند برای هر کسی که با مربی از راه دور کار می کند یا سعی دارد آسانسور خود را تجزیه و تحلیل کند.

پست های رسانه های ورزشی مربوط به سالن ورزشی همچنین روشی است که افراد زیادی در جامعه شرکت می کنند. شاید شما در خانه تمرین می کنید یا به یک ورزشگاه تجاری می روید که سایر مشتریان علایق تناسب اندام خاص شما را ندارند. اما شما می خواهید کسی وجود دارد تا بفهمید که شما هر روز برای رسیدن به یک هدف عالی تلاش می کنید – هرچه که باشد – تا احساس نکنید خیلی تنها باشید. شما معمولاً بیشتر از اینکه مثلاً به طور بی وقفه به همکاران خود بگویید ، این مسئله را در شبکه های اجتماعی پیدا می کنید.

به خصوص در هنگام شیوع همه گیر ، من با بسیاری از بالابرهای دیگر از طریق این روش آشنا شدم. من می بینم که چگونه آنها تمرین می کنند و مرا می بینند. ما از سوابق شخصی خود خوشحال می شویم و روزهایی را که شرایط خوبی ندارند گزارش می کنیم. ما می توانیم با هم برنامه ریزی کنیم که چگونه از یک مانع عبور کنیم یا اینکه کجا بهترین جفت آستین زانو را بخریم بحث کنیم. این افراد دوستان من در ورزشگاه هستند ، خواه آنها را در زندگی واقعی ببینم یا نه.

مزایای بیشتر عکسهای سلفی در سالن

عکس های سلفی در سالن بدن سازی ، بلند کردن فیلم ها و هر چیز دیگری می تواند برای کسانی که آنها را تماشا می کنند نیز مفید باشد. وقتی یک آسانسور جدید یاد گرفتم – ورود به سیستم را فشار دهید ، بگذارید بگوییم – من هشتگ او را در اینستاگرام دنبال می کنم و شروع به تماشای افراد می کنم که آن را اجرا می کنند. من به شکل آنها نگاه می کنم ، اما همچنین به مکان و نحوه قرارگیری آنها در سالن ورزشی یا خانه توجه می کنم. بنابراین ، من کشف کردم که یک جفت لاستیک می تواند لنت های خوبی در زیر پا ایجاد کند ، به عنوان مثال.

این پست ها همچنین می توانند به شما در گشت و گذار در یک سالن ورزشی جدید کمک کنند – با مشاهده پست هایی که در آن مکان ها برچسب گذاری شده اند ، می توانید از سالن های بدنسازی و مکان های مسابقه بازدید کنید یا اینکه از ترس از تجربه چیز جدید غلبه کنید. همچنین خواندن زیرنویس های افراد هنگام انتشار برای غلبه بر ترس خود ، یا هدف گذاری یا دستیابی به هدف جدید ، الهام بخش است.

سلفی های فیلم تقریبا همیشه بیشتر از خودشیفتگی است. و در مواردی که آنها واقعاً کسی تشنه چند لایک باشد ، چه مشکلی دارد؟ میل به دوست داشتن بخشی از انسان بودن است.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir