[ad_1]

دکتر فاوتی در کلینیک واکسن انگشت شست را فشار می دهد

عکس: پاتریک سمنسکی-پول (گتی ایماژ)

تا وقتی که اخبار رسانه های اجتماعی من با عکس های سلفی واکسن شروع به درخشش نکردند ، هرگز نمی فهمیدم که چند نفر از دوستان و آشنایانم کارگر بهداشت هستند. افراد کارت های یادآوری را چشمک می زنند یا باند خود را تکان می دهند ، و این خوب است: هر سلفی واکسنی پیام کوچکی به سلامت عمومی است و شما در حال انجام وظیفه خود هستید تا واکسیناسیون را به بخشی طبیعی از زندگی تبدیل کنید.

از آنجا که واکسن COVID بسیار جدید است ، بسیاری از افراد منتظر می مانند و دیگران واکسن دریافت می کنند. اگر اطلاعات غلطی درباره واکسن های مضر شنیده اید ، باور کردن آن دشوارتر است زیرا می بینید که در زندگی شما افراد با خیال راحت آنها را دریافت می کنند.. و هنگامی که می دانید کدام یک از دوستان شما تصمیم به واکسن زدن گرفته اند ، همچنین می دانید که اگر نگرانی دارید یا می خواهید بدانید چگونه با چه کسی می توانید صحبت کنید.

به همین دلیل چیزی به اندازه سلفی واکسن می تواند به غلبه بر همه گیری کمک کند. با ارسال پست در شبکه های اجتماعی در مورد واکسیناسیون خود ، می توانید به دیگران در انتخاب آگاهانه کمک کنید. با واکسیناسیون بیشتر افراد ، ویروس کمتر قابل گسترش می شود و همه ما به بازگشت به چیزی طبیعی نزدیک می شویم.

در اینجا نحوه ساخت بهترین سلفی واکسن آورده شده است:

شات خود را برنامه ریزی کنید

چه قبل از عکسبرداری ، چه در حین عکسبرداری یا بعد از آن ، یک پیام عالی ارسال خواهید کرد. بهمانطور که جلسه خود را برنامه ریزی می کنید به جزئیات آن فکر کنید. مطمئن باشید که هستید لباس مناسب بپوش اگر می خواهید باند خود را نشان دهید یا خود را نشان دهید.

اگرچه می توانید در هر جایی سلفی بگیرید ، اما حتماً سایت واکسیناسیون را بررسی کنید – حتی برخی از آنها ایستگاه های عکس سلفی برای این منظور تنظیم کرده اند.

احترام گذاشتن به دیگران

ممکن است شخصی که از شما عکس می گیرد ، مایل به حضور در تصویر نباشد ، بنابراین در ساخت واکسن در وسط واکسن حساب نکنید. البته ، بسیاری از مشاهیر و سیاستمداران تیمی را دنبال کرده اند که آنها را به کلینیک تعقیب می کند ، اما این بدان معنا نیست که ارائه دهندگان مایل به عکس گرفتن یا عکس گرفتن در حین کار هستند.o یا پس از آن وقت خود را برای عکس های سلفی صرفه جویی کنید ، یا اگر در حالی که در آن عکس دارید عکس تهیه کنید مشکلی ندارد.

و قطعاً اطمینان حاصل کنید که افراد دیگری در قاب شما وجود ندارند که با حضور در آنجا موافقت نکرده باشند. این رفتارهای اساسی است ، اما گاهی اوقات فراموش می کنیم که دیگران ممکن است به طور تصادفی ما را بمباران کنند. قبل از اینکه عکس خود را بگیرید ، به این فکر کنید که چه کسی در قاب است.

هرگونه اطلاعات شخصی را پوشش دهید

ژست گرفتن با کارت یادآوری واکسن یک گزینه عالی برای نمایش سوزن یا برچسب روی دست است ، اما به یاد داشته باشید که کارت یادآوری شما معمولاً شامل نام کامل و تاریخ تولد شما است. این اطلاعات را مسدود کنید اگر می خواهید چنین عکسی را به اشتراک بگذارید.

زیرنویسی بنویس

وقتی سلفی واکسن خود را گرفتید ، آن را با افتخار به اشتراک بگذارید! یک عنوان اضافه کنید که در آن توضیح می دهید چه کاری انجام می دهید و اطلاعاتی را که دوست دارید درباره احساس شما در مورد آن یا نحوه تصمیم گیری خود ارائه دهید. اگر وسوسه شده اید که در مورد چگونگی دریافت ریز تراشه ها یک شوخی اضافه کنید ، لطفا کاملاً روشن کنید که این یک شوخی است. پستهایی که سوtood تفاهم دارند می توانند باشند عکس صفحه و به عنوان اطلاعات غلط منتقل می شود ، بنابراین تمام تلاش خود را بکنید که این آتش را شعله ور نکنید.

همچنین می توانید از این نکات برای عکس های آنفولانزا یا واکسن های کودک خود استفاده کنید. غالباً افراد در مورد واکسن چیزهای زیادی نمی شنوند ، مگر در زمینه اطلاعات غلط یا شکایت ، بحقیقت این است که اکثر والدین فرزندان خود را واکسینه می کنند و حدود 40٪ از بزرگسالان آنفولانزا را در یک سال معمولی مصرف کنید. این فقط چیزهای زیادی است که فقط می بینید افراد مورد اعتماد در زندگی شما عکس های خود را می گیرند.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir