[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان چرا باید فقط وسایل آشپزی را در فروشگاه رستوران بخرید

عکس: MSPT (شاتر استوک)

منبیش از یک خرید تکان دهنده ای است که توسط رسانه های اجتماعی انجام می شود. من خریدم شلوار چسبان تیک تاک (و هنگامی که آنها را حمل می کردم مرد جوانی از اتومبیلش به سمت من فریاد کشید) و یک اسکراب لایه بردار خریداری کردم (همچنین برای الاغ من) ، اما من این کار را کردممن هرگز قطعه ای از وسایل آشپزی را بدست نیاوردم زیرا آن را در اینستاگرام دیدم. با این حال ، من تبلیغات زیادی در مورد وسایل آشپزی در خوراک خود دریافت می کنم ، از جمله آنهایی که مخصوص آنها هستند گریت جونز، شرکتی است که بسیاری از قابلمه ها ، تابه ها و ورق های پخت خط فتوژنیک را می فروشد (می فروشد؟).

اگر همچنان اخبار مربوط به وسایل آشپزی را دنبال می کنید – چه کسی این کار را نمی کند؟ – احتمالاً آن شرکت را دیده اید اخیراً منفجر شده است، بیشتر به دلیل اختلاف بین دو دختری که این شرکت را با پول خانواده تأسیس کردند. نمی توانم در مورد کیفیت ظروف گریت جونز صحبت کنم چون من هرگز از آن استفاده نکرده ام ، امابسیار خوب است و حدس می زنم برخی از دیدن آن ناراحت شوند.

خوشبختانه ، گریت جونز چنین استnتنها جایی که می توانید قابلمه و قابلمه بخرید ، هرگز نبوده است. اگر به قابلمه ، تابه ، پخت و یا حتی چاقو نیاز دارید ، کارهای موافق را انجام دهید و به فروشگاه لوازم رستوران بروید.

چرا باید از فروشگاه لوازم رستوران خرید کرد؟

ما در مورد خودمان نوشته ایم فروشگاه مواد غذایی ضروری است قبل – ما طرفداران بسیار زیادی هستیم ظروف سوپ– اما وسواس من فراتر از این لیست اصلی است. علاوه بر ظروف سوپ ، اخیراً یک شکاف کیوی به قیمت 10 دلار ، یک غذای بزرگ خریداری کردم برای شکار غیرقانونی مرغو چندین ظرف بزرگ کامبرو برای sous videing.

برخی از فروشگاه های تحویل رستوران نیز غذا می فروشند، و شما نیاز به کمی. من اغلب مقادیر شرم آور پت های قهوه ای هش و پنیر سفید آمریکایی را در داخل خریداری می کنم فروشگاهی که قبلاً با عنوان Cash & Carry شناخته می شد ، زیرا “مبالغ شرم آور” همه آنهاست.

هر فروشگاه متفاوت است ، اما ، طبق توئیتر و تجربه شخصی من، موضوع مشترک بین همه آنها مقرون به صرفه بودن ، دوام و اندازه استانداردکه شاید چنین مسئله بزرگی به نظر نرسد ، اما چیز آزار دهنده تری از پخت کیک نیست فقط بدانید که شکل کیک فوق العاده فوتوژنیک شما یک یا دو اینچ کوچکتر از حد دستورالعمل شما است. شما همچنین می توانید تابه هایی با اندازه های مختلف ، از یک چهارم گرفته تا یک غول بزرگ تهیه کنید و هرگز نمی توانید تابه های زیادی داشته باشید.

چه چیزی را باید در فروشگاه لوازم رستوران بخرید

از نظر کیفیت ، چیزهایی که در فروشگاه های رستوران به فروش می رسند برای رستوران ها طراحی شده اند ، به این معنی که انتظار می رود منافع آنها بسیار بیشتر از آنچه در خانه شما تجربه می کنند ، باشد. هنگام خرید در فروشگاه های رستوران ، متوجه شدم که اقلام فروشی معمولاً به دو دسته تقسیم می شوند: Mماندگار برای همیشه ، یا نه به طور دائمی اما به قدری ارزان است که شکستن آن خیلی برایتان مهم نیست. به طور کلی ، اگر چیزی به اندازه کافی برای یک رستوران مناسب است ، برای آشپزخانه خانه شما کافی است.

آیا به یک میز آماده سازی ، یک کوگر یا یک واگن برقی قابل حمل استیل قابل جدا شدن نیاز دارید؟ فروشگاههای لوازم رستوران معمولاً آنها را دارند. برخی از آنها همچنین دارای مبلمان ، سینی خاکستر و علائم نئون خنک هستند. بازهم ، هر فروشگاه متفاوت است و من مطمئن هستم كه فروشگاههای گران قیمت لوازم رستوران وجود دارد ، اما اگر یك فروشگاه خوب پیدا كنید ، دیگر هرگز به عقب نگاه نخواهید كرد.

اگر چدن می خواهید ، آنها معمولاً از Lodge استفاده می کنند ، مارکی که سالهاست از آن استفاده می کنم و هیچ شکایتی ندارند. (من نمی توانم آن را با Le Creuset مقایسه کنم زیرا من هرگز نتوانسته ام از Le Creuset به غیر از ظرف پخت سرامیکی که در بازار دارم ، هزینه تأمین کنم ، اما لژ چدن همانطور که چدن باید کار کند.)

اگر چیزی “شیرین” می خواهید ، فروشگاه های عرضه رستوران معمولاً آن فنجان های کاکتوس شکل را با مارگاریتا دارند ، اما می توانید به فروشگاه ثروت نیز بروید. برخی از جذاب ترین و بی نظیرترین قطعات من در Goodwill خریداری شده اند ، معمولاً با کمتر از 10 دلار. من سوراخ کننده ، وسایل آشپزی مسی ، لیوان های کوکتل ، گنبدهای پنیر ساج ، تعداد زیادی محصول پیرکس و یک اجاق گاز هلندی چدن مینا شده به رنگ زرد پیدا کردم که همه در فروشگاه های دست دوم است. این قطعات نه تنها شیرین هستند – و هم معمولاً ارزان هستند ، اما از هر ماهیتابه صورتی رنگ هزار ساله ای که در شبکه های اجتماعی پیدا می کنید بسیار منحصر به فرد هستند. من همچنین در خرید آهنگ از Etsy ، eBay و (اخیراً) Facebook Marketplace که از نظر فنی یک رسانه اجتماعی است ، موفقیت خوبی داشته ام اما شما از یک کاربر متفاوت از شرکتی که در این سیستم عامل تبلیغ می کند ، خرید می کنید.

چگونه فروشگاه لوازم رستوران پیدا کنیم

اگر نمی دانید فروشگاه لوازم رستوران را از کجا پیدا کنید ، یک جستجوی سریع در اینترنت انجام دهید تا یکی از آنها را در منطقه خود پیدا کنید (اینجا وجود دارد) آ تعداد کمی فروشگاههای آنلاین) و یا از شخصی که می شناسید در رستوران کار می کند س askال کنید و از او در مورد گلدان ها در زمانی که در آن هستید توصیه کنید. ظروف آشپزی برای پخت و پز ، نه برای شلیک ، و اینکه چه کسی بهتر از کسانی که پخت و پز بسیار سخت انجام می دهند ، طراحی شده است.[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir