چرا فقط یک مکنده بوریتو را به جای یک کاسه سفارش می دهد


عکس نزدیک از یک کاسه بوریتو به سبک چیپوتل.  مرغ کبابی ، لوبیا سیاه ، ذرت ، برنج ، کاهو و گوجه فرنگی وجود دارد که روی آن یک گشنیز برای تزئین قرار داده است.  در یک کاسه بیضی شکل سفید روی یک دستمال چهارخانه خاکستری و قهوه ای قرار گرفته است که روی میز چوبی قرار گرفته است.

اگر Chipotle burritos نقصی دارد ، این اندازه کامل آنها است. بوریتو برای یک وعده غذایی بسیار بزرگ است ، اما همیشه بسته به اشتها و علاقه شما به بقایای سرما ، برای یک وعده غذایی کافی نیست. یک راه حل آسان وجود دارد: به جای آن یک کاسه سفارش دهید ، با یک یا دو تا تورتیلا اضافی در کنار آن.

تنها هک Chipotle که ارزش دانستن دارد

این ترفند احتمالاً به اندازه چیپوتل ادامه داشته است ، و اگر هنوز از آن اطلاع نداشتید ، آن را از دست می دهید. خرید در Chipotle و سایر رستوران ها معمولاً به اندازه یک بوریتو هزینه دارد ، اما می تواند حاوی چیزهای بیشتری باشد: گوشت بیشتر ، لوبیا بیشتر ، برنج بیشتر و سالسای بیشتر. تورتیلا یک طرف به راحتی محتویات کاسه را به دو (یا بیشتر) بوریتو کوچکتر کشیده و کمتر از یک دلار قیمت دارد. قبلا رایگان بود اما Chipotle برای یک تورتیلا اضافی 25 سنت هزینه می گیرد از اکتبر 2020 – بعید است اگر از من بخواهید معامله را شکست دهید.

در مورد هک های فست فود ، این یکی م effectiveثر و کم تأثیر است ، که باعث برنده شدن آن می شود. شما کل سیستم سفارش را بازیابی نمی کنید (و درد بزرگی است) فقط برای صرفه جویی چند دلار در وعده غذایی خود – یک مورد ساده منو را با طرف دیگر سفارش دهید. همه به خواسته خود می رسند: یک یا دو وعده اضافی از سفارش Chipotle شما برای شما و تعامل معمولی با مشتری بدون استرس برای شخص پشت پیشخوان.

تنها عیب احتمالی این روش – اگر حتی بتوانید آن را چنین نامگذاری کنید – اضافه هزینه تورتیلا اضافی است. پرداخت کمتر از یک دلار بیشتر برای دو تا چهار بوریتو هنوز هم بسیار زیاد است ، اما اگر ترجیح می دهید این کار را نکنید ، کافی است کاسه را بردارید و از تورتیلا های خود در خانه استفاده کنید. شما هنوز همه مزایای کاریزما را برای یک کاسه بوریتو بدون نیاز به سرفه اضافی دریافت خواهید کرد.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes