چرا من یک آب نبات کوچک را در فریزر خود نگه می دارم


تصویر مقاله ای با عنوان چرا من یک حافظه پنهان آب نبات کوچک در هر فریزر نگه می دارم

عکس: Baihu19 (شاتر استوک)

وقتی حدود شش ساله بودم ، مادر و خواهرانم و من از آبردین ، ​​می سی سی پی ، به لس آنجلس ، کالیفرنیا نقل مکان کردیم. پدرم در جنوب ماند و من و دوقلوها در تابستان به ملاقات او می رفتیم. نمی دانم آیا شما در ماه جولای به شمال می سی سی پی رفته اید ، اما هوا بسیار گرم است ، مرطوب و پر از اشکال.

ما استخر نداشتیم ، اما شخصی (پدر من یا مادربزرگ من) به باشگاه کشور پیوست تا بتوانیم در آنها شنا کنیم. من به وضوح دو چیز را به خاطر می آورم: Tکلاه استخر کم عمق (برای نوزادان) یک نقاشی دیواری بزرگ توسط آریل از پری دریایی کوچک روی زمین نقاشی شده – آیا هنوز هم “نقاشی دیواری” نامیده می شود اگر روی زمین باشد؟ – و من به یاد می آورم که آب نبات های یخ زده در جایگاه امتیاز قرار داشت.

سفارش استاندارد دریافت امتیاز من یک Twix یخ زده بود. من دوست داشتم چگونه کلیک کند. به جای رشته های طولانی کارامل چسبناک و کلوچه های ریز ، یخ زدگی همه چیز را مرتب و مرتب نگه می داشت – داخل حفره های چنگال بیشتر زمین شناسی به نظر می رسید تا خوراکی ، و من از خطوط تمیز قدردانی می کنم. اما مهمتر از همه: آب نبات بود گل میخو خوردن هر چیزی که در هنگام ایستادن در زیر آفتاب گرم و گرم می سی سی پی سرد نبود بسیار ناخوشایند بود.

من دیگر در جنوب زندگی نمی کنم ، اما به نظر می رسد اکنون ، حداقل برای چند هفته از سال ، اکنون در همه جا داغ غیرقابل تحمل است. تهیه یخچال فریزر با بستنی و گیاهان بستنی می تواند گرما را کم کند ، اما تعداد کمی از افراد فریزر خود را با آب نبات نگه می دارند و فکر می کنند که باید.

آب نبات یخ زده یخ زده ، آن استراحت سرد را در یک روز گرم ارائه می دهد ، اما به عنوان مثال به اندازه یک ساندویچ بستنی جذابیت ندارد. احتمالاً خواهم داشت من حسش میکنم بیمار است اگر هر بار احساس سوزش سراشیبی بستنی می کردم ، اما یک آب نبات یخ زده منعقد کننده طعم خنکی است که چندین بار در روز ظاهر می شود ، بدون اینکه احساس گریه کند.

من انجامش میدمnآنها بچه ندارند ، اما من انتظار دارم كه آنها از مینی آب نبات یخ زده نیز لذت ببرند ، به خصوص پس از چند ساعت پاشیدن در استخر یا شاید به عنوان پاداش برای انجام كار تابستانی.

با توجه به اندازه کوچک آنها ،هیچ دلیلی وجود ندارد که یک آب نبات کوچک را در فریزر خود نگه ندارید. یک کیسه متنوع از تهیه کننده آب نبات مورد علاقه خود خریداری کنید ، این کیسه را در فریزر بریزید (یا برای ظرافت آن را در یک ظرف پلاستیکی قرار دهید) ، سپس در صورت نیاز آن را بخورید. من توصیه می کنم یک کیف همراه با Twix تهیه کنید. من هنوز روش کلیک او را دوست دارم.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes