[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: اسکرونوف (Shutterstock)

رژیم غذایی ، اجابت مزاج و فعالیت جنسی می تواند بر سلامت راست روده تأثیر بگذارد. چیزی که ما اغلب به آن توجه نمی کنیم این است که چگونه هستیم شستشو الاغ ما تصفیه می تواند مضر باشد ، اما صابون ها نیز می توانند بوی خاصی داشته باشند. به گفته کارشناسان ، نحوه شستن الاغ در اینجا آمده است.

نحوه صحیح شستن الاغ خود

تعداد دفعاتی که الاغ خود را تمیز می کنید و آنچه برای انجام آن استفاده می کنید می تواند باعث شود شرایط وحشتناک مانند خارش ، آبسه و شقاق مقعدی. دکتر ناویا مصوریک پزشک مراقبت های اولیه ، سلامت مقعد را یکی از مباحثی است که اغلب با بیماران خود مورد بحث قرار می گیرد ، زیرا متأسفانه اکثر مردم متوجه نمی شوند که باسن خود را به اشتباه تمیز می کنند.

دکتر مایور می گوید: “ساده نگه داشتن آن بهترین راه برای انجام این کار است ،” آب ولرم برای شستشوی ناحیه ، و قطعاً شستن محل را یک بار در روز فراموش نکنید. ” اگر قصد دوش گرفتن ندارید ، یک حوله گرم یا یک حوله معمولی با آب گرم این کار را انجام می دهد. مهم است که بافت یا پارچه فاقد بو و عاری از مواد شیمیایی یا عطرهایی باشد که راست روده را تحریک می کنند.

چرا نباید بین گونه ها از صابون استفاده کنید

به طور کلی ، صابون می تواند مقعد شما را خشک کرده و باعث تحریک شود ، همانطور که دکتر مایور توضیح می دهد. او می گوید: “وقتی پوست را تحریک می کنیم ، ممکن است پارگی های ریز در ناحیه ایجاد شود.” وقتی این اتفاق بیفتد ، به طور بالقوه می توانید به عفونت مبتلا شوید. ” در عوض ، اگر می خواهید از صابون استفاده کنید ، این کار را فقط یک یا دو بار در هفته انجام دهید و از صابون ملایم و بدون عطر و افزودنی استفاده کنید. شما هنوز باید الاغ خود را هر روز بشویید ، بیشتر با آب.

چگونه الاغ خود را پاک کنید و چه موقع پاک کردن آن را متوقف کنید

یکی از بزرگترین عوامل در بهداشت مقعد نحوه پاک کردن و میزان و زبری حوله است.

دکتر مایور می گوید: “یکی از عوامل اصلی خطر برای IPA پاک شدن در جهت اشتباه است.” “در واقع ، شما تعداد زیادی از باکتری های مدفوع را که در آنجا هستند ، وارد دستگاه تناسلی می کنید و ناحیه تناسلی می تواند عفونی شود.” پاک کردن از جلو به عقب باکتری مدفوع را از دستگاه تناسلی مورد نظر شما بیرون می کشد.

در عین حال ، حذف بیش از حد می تواند به همان اندازه مضر باشد. مشابه روش صابون که مقعد را خشک می کند ، پاک کردن آن می تواند پوست را تحریک کند و باعث ایجاد پارگی های کوچک یا شقاق مقعد شود. دکتر Msyore اشاره می کند که بسته به میزان استفاده از دستمال توالت ، شش تا ده بار پاک کردن بیش از حد تلقی می شود.

چرا باید یک ضمیمه شیلنگ برای bidet خود تهیه کنید

به نظر می رسد bidet یک راه حل منطقی است ، اما دکتر Msyore توضیح می دهد که چگونه bidet دارای ویژگی های متفاوتی است که می تواند پوست را نیز تحریک کند ، از جمله عطرها و فشارهای مختلف آب ، که برخی از آنها را می توان با فشار بیش از حد آب اسپری کرد ، که می تواند مواد مدفوع را پخش کند. وی گفت: “اگر باکتری به مناطق دیگر گسترش یابد ، اسپری می تواند شما را در معرض عفونت مجاری ادراری قرار دهد.” ترفند استفاده از bidet با شلنگ دستی برای کنترل فشار و جهت جریان آب است.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir