چرا نباید مسائل بهداشت روانی نوجوان خود را به صورت آنلاین و بصورت عمومی در میان بگذارید


تصویر مقاله ای با عنوان چرا نباید مشکلات بهداشت روان نوجوانان خود را به صورت آنلاین به اشتراک بگذارید

عکس: GaudiLab (شاتر استوک)

در گذشته ما در مورد نیاز والدین به دقت یا احتیاط بیشتر صحبت کرده ایم آنچه در مورد فرزندانمان بصورت آنلاین منتشر می کنیم، به خصوص بعد از اینکه آنها به اندازه کافی بزرگ شدند کلمه اطلاعات و تصاویری را که در دنیای دیجیتال منتشر می کنید بگویید. اما یک منطقه وجود دارد که در آن می توانید اطلاعات زیادی را که فکرش را نمی کردید ، به ویژه هنگامی که ما در همه گیری جهت گیری می کنیم ، نشان دهید: سلامت روان آنها.

اگر یافتن تکه های نقره نقره ای که همه گیر برای ما به ارمغان آورده است واقعاً دشوار است ، ممکن است این باشد که همه ما باید بیش از آنچه در مورد مراقبت از خود و بهداشت روان داریم صحبت کنیم. در گذشته. ناگهان ما همه چيز آنها مبارزه کردند – که تعیین کننده بود نه پوشش نقره همه گیر – اما حداقل من مجبور شدم اعتراف کنم. با این حال ، در اینجا آنچه روانشناس بالینی Analyzes Caron در مورد آن می نویسد واشنگتن پست که او همچنین در سال های اخیر مشاهده کرده است:

با این حال ، محصول جانبی این مقبولیت و گشودگی بیشتر ، والدین بیشتری هستند که مشکلات بهداشت روانی فرزندان خود را در مجامع آنلاین آنلاین به اشتراک می گذارند ، به ویژه اینکه همه گیری ، نگرانی های مربوط به بهداشت روانی کودکان را در میان ادامه مشکلات مالی ، محرومیت اجتماعی و آموزش از راه دور افزایش داده است. بسیاری از مزایای مشابه می تواند از جمله دریافت حمایت از والدین ، ​​احساس تنها بودن کمتر و انتشار اطلاعات در مورد گزینه های درمانی ایجاد شود. با این حال مهمترین فرد در این معادله فراموش شده است: کودک.

این که آیا اطلاعات مربوط به یک بحران روانی یا تغییر در دارو را به اشتراک می گذارید زیرا به طور فعال به دنبال مشاوره هستید ، یا اگر آن را به اشتراک می گذارید زیرا والدین دیگری چیزی مشابه را تجربه می کنند و شما می خواهید از آنها حمایت کنید یا یادداشت ها را مقایسه کنید ، نتیجه نهایی از دست دادن شما است حریم خصوصی کودک – و احتمالاً اعتمادی که به شما دارند. اهداف شما ممکن است خوب باشد ، اما نتیجه این است که ممکن است آنها را احساس شرم و خجالت کنید. و حداقل برای خانه کاملاً واضح است که رضایت برای ارسال اطلاعات در مورد افراد دیگر به صورت آنلاین لازم نیست.

ما رضایت کودکان را از سنین پایین شروع می کنیم ، با مجبور کردن آنها به آغوش بستگان، ما قبل از غلغلک دادن آنها را می پرسیم، و اجازه می خواهد عکس های آنها را در شبکه های اجتماعی منتشر کند. این مورد دیگری است که به آنها اجازه می دهد این مرزها را برای خود تعیین کنند. بنابراین ، در مورد چگونگی رفتار فرزندان ما مستقیماً از آنچه ما برای آنها الگو می کنیم ، ناشی می شود. از حریم خصوصی آنها محافظت کنید و آنها خواهند فهمید که چرا رعایت حریم خصوصی دیگران مهم است. اشتراک بیش از حد و آنها نیز.

راه حل اینجا ساده است: فقط از آنها بپرسید. اگر فکر می کنید داستان آنها می تواند به شخص دیگری که در حال مبارزه است به صورت آنلاین کمک کند ، ممکن است خوشحال شود که آن را به اشتراک می گذارد و بخشی از یک حرکت مهم برای عادی سازی این مکالمات است – اما به هر حال ، آنها از شما س askingال می کنند و “آنها تأیید می کنند که آنها می توانند با عناوین دشوار به شما اعتماد کنند.

در صورت نیاز مداخله فوری یا سایر خدمات بهداشت روان ، این چیزی است که شما باید دریافت کنید ، اما گروه بازدید کننده از فیس بوک شما نباید در مورد آن اطلاعاتی داشته باشند.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes