[ad_1]

یک روز دیگر ، یک روند دیگر در تغذیه TikTok ؛ این بار خردل را روی هندوانه می گذاریم و حتی بالا نیستیم. من مطمئن نیستم که چه کسی اولین ویدیو را در مورد هندوانه با خردل ساخته است (من فکر می کنم بود این فرد) ، اما من می دانم که صورت این کار را کرد محبوب ترین.

در این قسمت اخیر “آیا سر و صدا است یا نفرت انگیز است؟” ، لیزو خردل زرد را بر روی یک هندوانه آبدار می ریزد و آن را می خورد ، کاملاً گیج به نظر می رسد. حالا که خودم این ترکیب را امتحان کردم ، گیجی او را درک می کنم – و ارتباط برقرار می کنم.

همانطور که جوئل در ابتدای این تست چشایی متذکر شد ، این جفت شدن به اندازه برخی چیزهایی که برای سرگرمی در دهان خود می گذاریم (و تا حدودی آموزش) وحشی نیست. چیزهای شیرین اغلب با چیزهای ترش طعم خوبی دارند و خردل زرد یکی از ملموس ترین و کم ادویه ترین خردل هایی است که می توانید خریداری کنید.

اما ، متأسفانه ، صبحانه احساس کامل نمی کند. طعم آن مانند هندوانه و خردل است – هیچ مقدار بیشتر از قطعات وجود ندارد. این نفرت انگیز یا حتی ناخوشایند نیست ، اما استفاده از زبان فرانسه (یا در مورد من سوراخ مارک تجاری Kroger French) تجربه خوردن هندوانه برای من را افزایش نداد.

آیا می دانید چه چیزی تجربه هندوانه را افزایش می دهد؟ سول و تاجین که دارای نمک ، چیلی و اسید به شکل آهک خشک شده است که با آب هندوانه و قندها ترکیب شده و یک لقمه کامل و کاملاً کامل ایجاد می کند. من و جوئل پس از یک نمک خوب با شجاعت ، خود را انداختیم و غذاهای مختلف ادویه را روی خربزه صورتی روشن پاشیدیم ، فقط برای اینکه از فیلم ما دور شویم با برخی از قابل اجرا است و آب خوشمزهخربزه استراتژی های غذا خوردن (و بنابراین ما می توانیم خربزه بیشتری بخوریم).

من و جوئل هر دو مورد علاقه خود را داشتیم که برای دیدن آنها باید ویدیو را تماشا کنیم اما معمولی نمک منظم منبه سختی می توان آن را شکست داد. (به عنوان یک نمک خربزه قدیمی من اصلا شوکه نشدم ، اما این ni استبرای بررسی تنظیمات من گاه به گاه.)

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir