چرا هنگام دویدن باید ویژگی Strava’s Beacon را روشن کنید


تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: برسلاوتسف اولگ (Shutterstock)

اگر تنها می دوید یا قدم می زنید ، همیشه عاقلانه است که به کسی اجازه دهید از برنامه های شما و زمان انتظار بازگشتش مطلع شود. بسپس بیشتر برنامه های اشتراک گذاری مکان می توانید به شریک یا دوست خود اطلاع دهید دقیقا جایی که همیشه هستید اما راهی برای فراتر رفتن وجود دارد که: Uاستراوا است فانوس دریایی در حال حاضر حتی در حسابهای رایگان در دسترس ما است.

سایر برنامه های کاربردی نیز ردیابی مکان با مجموعه ای از ویژگی های مختلف را ارائه می دهند. مثلا، Runtastic ویژگی ردیابی خود را به صورت رایگان ارائه می دهد، بلکه همچنین مخاطبین شما شما نیاز به برنامه Runtastic دارید تا ببینید کجا هستید. Runkeeper ممکن است اطلاعات پیگیری شما را از طریق پیامک برای کاربران غیر Runkeeper ارسال کند، اما برای روشن کردن آن به اشتراک حق بیمه نیاز دارید.

وقتی برنامه های عمومی برای اشتراک گذاری مکان مانند Find My Friends فقط مکان شما و چند نقطه داده دیگر را به اشتراک می گذارند ، Strava و امثال آن می دانند که در حال دویدن (یا پیاده روی یا دوچرخه سواری) هستید و می تواند به مخاطبین شما بگوید که چه کار می کنید. به اگر من دویدن با Strava را دنبال کنم و ارتباط خود را با شوهرم به اشتراک بگذارم ، او می تواند موارد زیر را ببیند:

  • Wوقتی با کلاه شروع به دویدن کردم
  • Wاینجا من الان هستم
  • زمسافت زیادی را طی کرده ام
  • Wمن فرار را دنبال می کنم یا آن را متوقف کرده ام
  • زچقدر باتری گوشی من باقی مانده است

همه اینها می تواند سرنخ هایی در مورد اینکه آیا من ممکن است به کمک نیاز داشته باشم نشان دهد. اگر من برای مدت طولانی بدون توقف دویدن توقف کنم ، ممکن است او تعجب کند که چه خبر است. اگر او بداند من بیرون هستم تا 10 مایل بدوم و هشت مایل را تمام کنم، او می تواند ببیند که من در جاده بالا و پایین هستم.

البته هشدارهایی وجود دارد: مناگر نمی توانید GPS بخوانید یا داده های سلولی در جایی که هستید ندارید ، ممکن است ردیابی به روز نشود. و نسخه رایگان ویژگی Strava فقط برای تلفن ها در دسترس است ، نه فقط برای Apple Watch یا Garmin (هر چند Garmin مکان خاص خود را دارد-تابع اشتراک گذاری)

نحوه استفاده از موقعیت مکانی-اشتراک گذاری برنامه های امنیتی

با فعال بودن Beacon یا سرویس اشتراک گذاری مکان دیگر ، هنگام بازگشت باید همچنان به شخص مورد اعتماد خود اطلاع دهید. اما اکنون ، اگر برنگردید ، آنها به راحتی می توانند ببینند کجا هستید. اگر مشکل دارید و می توانید متنی ارسال کنید که به کمک نیاز دارید ، مکان به شخص شما می گوید که کجا باید شما را پیدا کند. و حتی اگر نتوانید پیام های متنی را در حین بررسی ارسال کنید ، آنها می توانند ببینند کجا هستید و مدت زمانی که آنجا بوده اید.

هر زمان که در مورد ویژگی های جدید ردیابی مکان ردیابی می شنوم ، به آن شب در سال 2012 فکر می کنم که در یک مسیر طولانی مسیری را به اشتباه انجام دادم و هنگام غروب آفتاب و باتری تلفنم رو به اتمام بود ، کاملا گم شدم. من وحشت زده با شوهرم تماس گرفتم زیرا می دانستم که باید نزدیک جاده باشم ، اما نمی توانم پیدا می کنم جاده. من توانستم مختصات عرض جغرافیایی و جغرافیایی را از Google Maps دریافت کنم و برای او پیامک ارسال کنم ، و سپس مجبور شدم منتظر بمانم تا پس از مشورت با یک دسته نقشه های کاغذی که در خانه گذاشته ام ، با من تماس بگیرد. اگر نتوانستم مختصات را بدست آورم ، یا اگر باتری من چند دقیقه زودتر تمام شده بود ، شب بسیار متفاوت تمام می شد.

هربار که در مسیری طولانی می روم به آن فکر می کنم. من در حال حاضر از اشتراک گذاری مکان Google استفاده می کنم (که در آن زمان در دسترس نبود) ، اما دفعه بعد که به صحرا می روم ، من Strava B را شامل می شومخلوت


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes