[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان چرا باید از مالش خشک بدون نمک استفاده کنید

عکس: rachelrichards عکاسی (شاتر استوک)

من دارم هرگز خریدم – هرگز تصور نمی کردم که باشم می خواست خرید-مخلوط ادویه جات که “فاقد نمک” است. (همانطور که بچه ها می گویند: “من نمی توانم باشم.)” من عاشق نمک هستم – و دارم مجموعه ای رو به رشد کلرید سدیم برای اثبات آن جاوه وقتی نبودم کمی شوکه شدم و کمی رسوا شدم یکی، ولی دو بچه های کباب پز پیشنهاد کردند که در روز یادبود از شانه خوکم یک مالش بدون نمک استفاده کنم. (نگران نباش، آنها پیشنهاد نکردند که به طور کلی نمک زنی را کنار بگذارند.)

چگونه گوشت خود را هنگام کباب کردن نمک کنیم

نمک زدن در واقع یک مرحله بسیار مهم است گوشت خود را برای یک فرد سیگاری یا کبابی آماده کنید ، اما باید از آن مراقبت کنید خوب قبل از مالش خشک خود را اعمال کنید. چه مدت قبل؟ حداقل چند ساعت ، اگر نه چند روز ، بسته به اندازه برش شما بستگی دارد. (مقدار نمکی که استفاده می کنید نیز بسته به برش متفاوت خواهد بود – Serious Eats دارد راهنمای بسیار خوبی )))) نمک خیلی زود گذاشتن ، به جای نشستن روی سطح ، باعث نفوذ و جعل داخل گوشت می شود. نمک از ماهیچه ها آب می گیرد (این اسمز است عزیزم) ، این آب نمک را حل می کند (یک نمک مرطوب بسیار غلیظ ایجاد می کند) و گوشت نمک محلول را جذب می کند. در حالی که شما آماده اضافه کردن مالش هستید ، گوشت شما آماده است نمک شور است.

بر خلاف نمک ، a مالش خشک منs به معنای نشستن روی سطح گوشت و پوسته ای از طعم های مکمل ایجاد می کند و او باید قبل از ورود پروتئین به فرد سیگاری یا کباب پز ، آن را تجویز کنید. مال آنها مواد تشکیل دهنده به طرز وحشیانه ای متفاوت است ، اما بیشتر مالش ها از مخلوط گیاهان ، ادویه ها ، چیلی و شکر تشکیل شده است. مواد شیمیایی طعم دهنده در این مواد بسیار بیشتر از کلرید سدیم است نمی تواند به عمق گوشت نفوذ کند. (مطابق با AmazingRibs.com، بیشتر مواد مالش دهنده فقط در حدود 1/8 اینچ زیر سطح آن را انجام می دهند.) این خوب است ، اما چون مالش های خشک ما فرض می کنیم برای نشستن روی سطح و ایجاد پوسته خوب ، و اگر آنها در لب به لب خوک ناپدید شوند نمی توانند این کار را انجام دهند.

چگونه مالش خشک خود را درست کنیم

چندین مالش بدون نمک وجود دارد (SnS انجام می دهد کاملا مناسب) ، اما بیشتر مالش های تجاری حاوی نمک زیادی هستند که نمی توان روی یک تکه گوشت با نمک خشک استفاده کرد (بعضی از آنها تقریباً 50٪ نمک هستند!). خوشبختانه ساخت خود بسیار آسان است و حتی می توانید اضافه کنید کمی اگر می خواهید نمک –اگر مدتی قبل گوشت خود را از قبل چاشنی کرده اید نباید این کار را انجام دهید. به استثنای اولین دستور العمل (که واقعا سبک است) ، همه این اصطکاک های ساده اگر تصمیم بگیرید که می خواهید گیاهان و ادویه هایی را که در آشپزخانه شما آویزان هستند اضافه کنید ، آنها می توانند بدون نمک ساخته شوند و به خوبی به یک صخره خوب منجر می شوند. به یاد داشته باشید که اگر می توانید اسکراب خشک خود را همیشه به آن نمک اضافه کنید ، می توانید کمی نمک اضافه کنید ، اما شروع با اسکراب بدون نمک به شما امکان کنترل و کنترل می دهد همان چیزی است که قابلیت پیش بینی را تضمین می کند. (خوشمزه – لذیذ) هر بار نتیجه می گیرد.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir