[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: ms_pics_ و بیشتر (Shutterstock)

WatchOS 8 آینده اپل مجموعه ای از ویژگی های سرگرم کننده را به Apple Watch شما اضافه می کند. تصاویر پس زمینه در حالت عمودی ، اشتراک گذاری GIF در پیام ها و تنظیم چند تایمر به طور همزمان تنها برخی از تغییرات بزرگ هستند درس خواندن با watchOS 8 بتا شما من میتوانم همه این ویژگی های جدید را همین حالا امتحان کنید. اما توصیه ما این است: هon’t

به بتا ، یا نه به بتا

و بنابراین ، آههمه نسخه های بتا با خطرات همراه است. وقتی نرم افزار بتا را روی دستگاه خود نصب می کنید – چه iPhone باشد ، چه لپ تاپ یا Apple Watch – نرم افزاری را نصب می کنید که هنوز کامل نشده است. این y استتجربه ما با این نرم افزار که کمک می کند توسعه دهندگان اشکالات یا مشکلاتی را که می توانند قبل از انتشار نرم افزار در اختیار عموم قرار دهند ، رفع می کنند.

گاهی اوقات اشتباهات فقط یک مزاحمت جزئی هستند. با این حال ، بار دیگر ، آنها هستند خیلی بد و ناخوشایندو دستگاه خود را غیر قابل استفاده کنید. برنامه ها خراب می شوند ، انیمیشن ها کند می شوند ، کل سیستم منجمد می شود یا به طور غیر منتظره شروع می شود …هر چیزی می تواند رخ دهد.

معمولاً راهی برای خروج از این تله بتا وجود دارد – شما باید نسخه بتا را از دستگاه خود حذف کنید ، سپس آن را به تنظیمات کارخانه بازگردانید تا به نسخه پایدار و غیر بتا این نرم افزار بازگردید. نکته منفی این است که شما تمام داده هایی را که قبل از نصب بتا پشتیبان گیری نکرده اید از دست می دهید ، اما سلام ، حداقل آن بتا را از دستگاه خود بیرون آورده اید. اما تیکلاه روشی نیست که watchOS کارها را انجام می دهد.

چرا Apple WatchOS بتا متفاوت است

با watchOS ، اما داستان کاملاً متفاوت است. اپل پس از نصب نرم افزار جدید به شما اجازه نمی دهد به نسخه قبلی watchOS ارتقا دهید. هنگامی که بتا watchOS را نصب می کنید ، تمام می شود. شما به طور بالقوه در این گیر کرده اید اشکال ، سیستم عامل ناپایدار تا به روز رسانی بعدی اپل.

تینمی توانیم بگوییم که گزارشات گسترده ای از مشکلات مربوط به watchOS وجود دارد. ما نمی گوییماگر این بتا را نصب کنید ، ساعت شما نان تست است. “ممکن است اپل واچ شما در بتا کاملاً خوب باشد ، مانند بسیاری دیگر از تست کننده های بتا ساعت ها هستند سوال این است ، اگر بتا به خوبی به ساعت شما پاسخ نمی دهد ، نه چندان زیاد شما می توانید در مورد آن انجام دهیدبه

در رویداد مشکلی پیش آمد ، تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که منتظر بمانید تا اپل به روز رسانی بتا را منتشر کند خوشبختانه مشکل خود را برطرف کنید ، یا منتظر بمانید تا اپل آخرین RC (Release Candidate) را ارسال کند ، که همان نرم افزاری است که عموم مردم دریافت می کنند.

چرا نمی توانید سیستم عامل اپل واچ را کاهش دهید؟

دلیل آن ساده است: اپل واچ راهی برای اتصال فیزیکی به یک دستگاه خارجی مانند iPhone یا Mac ندارد. به طور کامل از طریق wifi و بلوتوث ارتباط برقرار می کند. اگر نرم افزار ساعت شما آسیب دیده باشد ، که در حین عقب نشینی امکان پذیر است ، نمی توانید آن را به دستگاه وصل کنید تا بازیابی شود. اگر خطا روی اتصالات wifi و بلوتوث ساعت تأثیر بگذارد ، راهی برای ارتباط با ساعت وجود ندارد.

این سناریو منجر به یک آجر می شود ساعت اپل که برای تعمیر احتمالی باید به اپل ارسال کنید. این واقعاً مطابق با “سرگرمی و راحتی” Apple Watch نیست ، بنابراین این شرکت از همه اینها اجتناب می کند بهترین آنها می توانند متأسفانه این بدان معناست که هیچ گونه تنزل در سیستم عامل وجود ندارد.

بنابراین مگر اینکه شما مایل به پذیرش آن خطرات باشید ، ما می گوییم نگران نباشید. WatchOS 8 پاییز امسال ، احتمالاً حتی ماه آینده ، اینجا خواهد بود. با این وجود ، اگر نمی توانید منتظر بمانید ، فقط بدانید که به شما هشدار داده شده است. اگر مشکلی پیش آمد ، حداقل نسخه رسمی آن نزدیک است.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir