چرا (و چگونه) مانند فردی که دارای رتبه اعتباری بالای 800 است رفتار کند


تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: Андрей_Попов (شاتر استوک)

هر وام گیرنده می خواهد رتبه بندی اعتباری بالایی داشته باشد ، اما داشتن رتبه بندی اعتباری FICO که بیش از 800 است ، چه کاری لازم دارد؟ جدید مطالعه درخت LendingTree برخی از بینش ها راجع به عادت های هزینه ای وام گیرندگان با بالاترین امتیاز ممکن ارائه می دهد – برخی از آنها را می توانید برای بهبود وضعیت خود تقلید کنید مال خود نتیجه

آنچه برای گرفتن رتبه اعتباری بالاتر از 800 لازم است

وام دهندگان برای نحوه تعیین نرخ بهره آستانه خاص خود را دارند ، اما شما به طور کلی واجد شرایط معاملات کارت اعتباری و وام با امتیازات فوق العاده درجه اول FICO (720-850) در مقایسه با Prime (690 و 719) خواهید بود. پسندیدن میانگین نمره FICO در سال 2021 711 است، وام گیرندگان ممکن است به دنبال افزایش تعداد خود باشند تا به عنوان درجه یک فوق العاده شناخته شوند. با توجه به این نکته ، در اینجا نگاهی داریم به عادت های مصرف کننده با بیش از 800 امتیاز اعتباری:

  • آنها هر ماه پرداخت های به موقع پی در پی انجام می دهند: پرداخت های به موقع 35 درصد از رتبه اعتباری شما را شامل می شود ، بنابراین تعجبی ندارد که این عامل بزرگی در نتایج وام گیرندگان درجه یک فوق العاده باشد. حتی اگر سابقه پرداخت درخشان داشته باشید ، تأخیر پرداخت بیش از 30 روز می تواند حداکثر 100 امتیاز نمره اعتباری شما را رد کند.
  • آنها ترکیب اعتباری خوبی دارند: ترکیب اعتباری شما 10 of از رتبه اعتباری شما را تعیین می کند ، بنابراین حساب های اعتباری متفاوتی دارید – خواه بدهی های متحرک مانند کارت های اعتباری باشد ، نصب کنیدوام و رهن – می تواند به بهبود امتیاز شما کمک کند. کسانی که نمره FICO 800 یا بالاتر دارند به طور متوسط ​​7.9 حساب اعتباری افتتاح شده اند.
  • آنها هر ماه فقط از بخشی از محدودیت های اعتباری خود استفاده می کنند: اینجاست که سوپر نخست وزیر وام گیرندگان انجام می دهند واقعا خوب است ، زیرا آنها فقط از 5.7 درصد اعتبار موجود خود استفاده می کنند. در مقابل ، نرخ متوسط ​​استفاده از وام بسیار بالاتر است 28٪ برای سال 2020. اگرچه آنها انواع خطوط اعتباری را در اختیار دارند ، اما این وام گیرندگان یا زیاد از بدهی خود استفاده نمی کنند یا بلافاصله پس از خرید بدهی خود را پرداخت می کنند. در هر صورت ، این تأثیر زیادی دارد ، زیرا استفاده از اعتبار 30٪ از اعتبار شما را نشان می دهد.
  • آنها اعتبار بسیار قدیمی دارند: سابقه اعتباری شما – مدت زمانی که خطوط اعتباری باز داشته اید – 15 of از رتبه اعتباری شما را نشان می دهد ، بنابراین منطقی است که وام گیرندگان با نمرات بیش از 800 دارای خط اعتباری از دهه های قبل باشند. قدیمی ترین حساب فعال برای کسانی که دارای میانگین 800 یا بالاتر از 27 سال هستند.

ردیف پایین

جعادات انتظار بر نمره شما تأثیر می گذارد ، اما آن را ادامه دهید توجه داشته باشید که آنجا هستند بازده بازی در حال کاهش است ، و در اینجا: هنگامی که رتبه اعتباری دریافت می کنید 760 یا بیشتر ، شما هستید بسیار واجد شرایط است برای همان شرایطی که کسی با آن دارد نمره بالاتر از 800. با این حال ، اگر به دنبال افزایش نمره خود هستید ، پرداخت به موقع ، استفاده از اعتبار بسیار کم ، و خطوط مختلف اعتباری تا حد زیادی پیش خواهد رفت. برای نکات دیگر برای بهبود نمره اعتباری خود ، این پست Lifehacker را ببینید.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes