چرا پزشک شما نمی خواهد به شما واکسن “غیر استاندارد” کروناویروس بدهد


تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: goodluz (Shutterstock)

هنگامی که واکسن کووید -19 فایزر در آگوست تأیید شد ، فقط برای سنین 16 سال به بالا به عنوان یک سری دو دوز تأیید شد. اما از آنجا که می توان واکسن ها و داروهای کاملاً تأیید شده را “غیر عادی” استفاده کرد ، بسیاری از ما شروع به فکر کرده ایم که آیا تأمین کنندگان می توانند اداره کنید واکسیناسیون کودکان یا دادن تقویت کننده به افرادی که در غیر این صورت واجد شرایط آنها نیستند. متأسفانه بعید است که چنین باشد. دلیل آن مربوط به برخی اسناد خاص دولتی است ، اما ابتدا اجازه دهید در مورد معنی “خارج از برچسب” صحبت کنیم.

او چکار می کند؟ “خاموش برچسب “یعنی؟

داروها (و واکسن ها) برای اهداف خاصی مورد تأیید FDA هستند. اما ارائه دهندگان مجازند از قضاوت خود برای تصمیم گیری در مورد زمان و نحوه تجویز چیزی استفاده کنند. به عنوان مثال ، یک داروی شیمی درمانی ممکن است برای یک نوع سرطان تأیید شود اما برای نوع دیگری از سرطان تجویز شود. این یکی از نمونه هایی است که توسط FDA ارائه شده است توضیح آنها برای استفاده خارج از برچسب؛ ممکن است داروی تأیید شده ای برای بیماری شما وجود نداشته باشد ، یا ممکن است داروهای تأیید شده را امتحان کرده باشید و جواب نداد.

بنابراین در تئوری یک ارائه دهنده ممکن است بتواند واکسن را برای گروه سنی یا به منظور تأیید نشده تزریق کند. این توصیه نمی شود ، اما قانونی است.

چرا واکسن COVID متفاوت است

نحوه توزیع واکسن های COVID در ایالات متحده با اکثر واکسن ها یا داروها متفاوت است. همه دوزهای واکسن در واقع توسط دولت فدرال خریداری می شود ، نه مستقیماً از تأمین کنندگان سفارش داده می شود. تأمین کنندگان باید با شرایط موجود موافقت کنند برنامه واکسیناسیون CDC علیه COVID-19، که فقط شامل تجویز واکسن به صورت توصیه شده است.

اگر ارائه دهنده واکسن را رد کند به هر حال ، آنها ممکن است از برنامه خارج شوند و نتوانند دوزهای بعدی واکسن را اداره کنند. آنها همچنین ممکن است تحت پوشش قرار نگیرند قانون آمادگی عمومی و آمادگی اضطراری (قانون PREP)،، که در صورت بروز مشکل ، از مسئولیت محافظت می کند.

معایبی نیز از نظر بیمار وجود دارد ، همانطور که CDC در اینجا توضیح می دهدبه از یک سو ، بیمه نمی تواند هزینه اداره واکسن را بپردازد ، این هزینه را برای بیماران یا والدین باقی می گذارد. و اگر فردی که واکسن دریافت کرده است عوارض جانبی ناشی از واکسن را داشته باشد ، حق دریافت غرامت نخواهد داشت ، زیرا برای سایر آسیب های ناشی از واکسن دریافت می کند.

این آکادمی اطفال آمریکا نیز توصیه می کند از برچسب های خارج از برچسب برای کودکان استفاده نکنید، با اشاره به اینکه دوزهای آزمایش شده در آزمایشات واکسن کودکان متفاوت از واکسن بزرگسالان است و ما هنوز اطلاعات کافی در مورد ایمنی واکسن در کودکان نداریم. Pfizer می گوید انتظار دارد تا پایان ماه سپتامبر برای مجوز اضطراری بین 5 تا 11 سالگی درخواست دهد ، بنابراین ممکن است مجبور نباشیم مدت زیادی منتظر بمانیم. و اگر به تقویت کننده برای خود امیدوار هستید ، اینها را ممکن است بلافاصله پس از ماه سپتامبر آمدن (قانونی) آغاز شود. 20پس فقط محکم بنشین


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes