چرا کارت سفر پلاتینی AmEx هزینه سالانه 700 دلار جدید دارد


تصویر مقاله ای با عنوان چرا کارت سفر پلاتینی AmEx هزینه سالانه جدید پوچ 700 دلاری دارد

عکس: کارلوس تان (Shutterstock)

اخیراً American Express هزینه سالانه آن را افزایش داده است یک بلیط پلاتینیوم برای جوایز سفر از 550 دلار تا 695 دلار. این قطعاً یک عدد چشم نواز است ، اما ممکن است واقعاً ارزش آن را داشته باشد.ارائه شده است شما از سخاوت استفاده می کنید وام های بیانیه ای که به راحتی می توانند هزینه را لغو کنند. در اینجا نگاهی به اعتبارات و پاداش های ارائه شده توسط کارت می اندازیم، و چگونه می توان فهمید که آیا آنها برای شما کار خواهند کرد

Amex Platinum برای گردشگران بزرگ مناسب است

ثجوایز و مزایا این کارت ارائه می دهد هزینه فقط اگر شما قبلا، پیش از این هزینه های زیادی را صرف هزینه های سفر کرده و قدردانی خواهید کرد مزایایی که باعث می شوند احساس خوبی داشته باشید هنگام مسافرت شلیک کردeng. اگر اندازه سفر سالانه شما باشد یک پرواز داخلی برای تعطیلات ، نقشه نه برای شما وقتی صحبت از پرداخت ضرب ها می شود ، درست است کاملا محکم:

  • هآرن 5 امتیاز برای پاداش عضویت (به ارزش هر کدام حدود 0.5 سنت تا 1 سنت) برای یک دلار که برای پروازها و هتل ها هزینه می شود
  • بدست آوردن به ازای هر دلار 1 امتیاز برای همه خریدهای دیگر
  • بدست آوردن به ازای هر دلار 10 امتیاز صرف شده در مشاغل کوچک واجد شرایط ، تا 25000 دلار ، در 6 ماه اول.

همچنین می توانید یک پاداش خوش آمد گویی بسیار خوب دریافت کنید100000 امتیاز (که بود 75000 چند هفته قبل) اگر از کارت برای خرج 6000 دلار در شش ماه اول دریافت کارت استفاده می کنید – 1000 دلار. اما اینها هزینه های زیادی هستند که همیشه قابل دستیابی نیستند ، بنابراین ما آنها را به عنوان بخشی از ارزیابی خود لحاظ نمی کنیم.

مزایا ارزش هزینه سالانه را دارند ، اما فقط در صورت استفاده از آنها

در حالی که هزینه سالانه ، حتی برای کارت ممتاز ، ثابت است ، Amex دارای آن است معرفی کرد اضافی وام ها خوب افزایش قیمت:

  • 200 دلار وام هتل برای هتل های زیبا + استراحتگاه یا مجموعه هتل در هنگام خواندن از طریق پورتال American Express رزرو شده است.
  • 179 دلار اعتبار برای پاک کردن عضویت (برنامه فرودگاهی سریعتر).
  • 240 دلار اعتبار (20 دلار در ماه) برای خرید یا اشتراک با Audible ، The New York Times ، SiriusXM و Peacock.
  • 300 دلار اعتبار عضویت در ورزشگاه Equinox ، از جمله برنامه تناسب اندام درخواستی.

این بالاتر از موجود است وام و جایزه:

ارزش دلاری همه این وام ها مجموع است بیش از 1500 دلار ، به این معنی که حتی اگر از همه آنها استفاده نکنید ، به راحتی می توانید هزینه سالانه را پرداخت کنید.

ردیف پایین

AmEx کارت پلاتین می تواند باشد ارزش این هزینه را دارد ، اما باید از خود بپرسید که واقعاً چه مزایایی دارید باید. همه به دنبال عضویت در سالن بدنسازی یا اشتراك در نیویورك تایمز نیستند و اگر سالانه فقط چند صد دلار برای سفر هزینه كنید اعتبار سفر هزینه زیادی نخواهد داشت.

همچنین ، قبل از تصمیم گیری در مورد این کارت ، حتماً خرید کنید. لاز کارتهای پاداش ارزان تر استفاده کنید ، زیرا ترکیب پاداش و اعتبار اظهارنامه ممکن است برای نیازهای هزینه ای شما مناسب تر باشد. برای کمک به شما در خرید ، این مقاله CNN را ببینید برای جایگزین های خوب برای کارت Amex پلاتین.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes