[ad_1]

زیرا دنیا از آزادی تازه پیدا شده ما در ترک خانه های ما برخوردار است درام انتخابات ریاست جمهوری محو حافظه می شود ، ما “همه ما آزاد هستیم تا به نظریه های توطئه در مورد بازی های ویدیویی برسیم ، وانمود کنیم که اتومبیل های نامرئی رانندگی می کنیم و سیر را در بینی می گیریم.

این هفته در درام: بریتنی هنوز آزاد نیست …

علی رغم بهترین تلاش بسیاری از پیروان اینترنتی او و درخواست پرشور توسط خود خواننده ، ستاره بسته موسیقی پاپ ، بریتنی اسپیرز رایگان نیست …حداقل الان نه.

این هفته ، قاضی دادگاه منطقه ، برندا پنی ، در پاسخ به تقاضای چند ماه پیش توسط وكیل وی ، از تغییر در تالار شهر اسپیرز خودداری كرد. دادگاه اعلام کرد که بریتنی “اساساً توانایی مدیریت منابع مالی خود یا مقاومت در برابر تقلب یا نفوذ ناعادلانه را ندارد”.

مطمئناً درام در روزهای آینده به خصوص پس از آن داغ خواهد شد شرکت مسئول محافظه کاری اسپیرز درخواست استعفا کرده است، به دادگاه گفت ، “محافظه کار ادعای خسارت جبران ناپذیری به منافع خود در شهادت خود و به ویژه اعتراض محافظه کار به ادامه داوطلبانه حفاظت از طبیعت و تمایل خود به پایان دادن به هنرستان می کند … خواهان این محافظه کار را شنیده و احترام می گذارد. آرزوها “

روند هفته TikTok: مادران

مادران ، آیا شما فکر می کنید فرزندان شما چیست؟ واقعاً اندیشه ها برای شما مانند فنجان “مادر شماره یک” که برای روز مادر دارید؟ روند آنلاین اخیر می تواند به شما در درک مطلب کمک کند. با موسیقی “مادر من” امینم ، TikTokers شروع به گفتن درباره مادرانشان ، خواه مادر آنها ، به جهان كرد قرار دادن تیغ ​​در موهایشان قبل از دعوا، کنوانسیونهای موی شکننده، یا نشان دادن علائم مونهاوزن توسط پروکسی. روند کاورها مادران غمگین و مضطرب، مادران جوان، مادران پولدار، و هر نوع مادری بین آنها.

من قصد ندارم از TikTok یا چیزهای مشابه آن ویدیویی بسازم ، اما دوباره در “در دهه 80 ، سرگرمی مادرم کلاهبرداری در کازینو بود. او برای محافظت از تسبیح استفاده می کند تعداد میزهای بزور و با تهدید در آتلانتیک سیتی

این هفته در موسیقی: اولیویا رودریگو می دزد … و این اشکالی ندارد

همه می گویند اولیویا رودریگو ستاره پاپ 18 ساله یک دزد است. اول ، فریاد زدگان اشاره کردند از شباهت ها بین جلد آلبوم جدید رودریگو پارچه ترش و دانه های سوراخ از طریق Thi زندگی کنیدسپس دوستداران موسیقی متوجه شباهت آهنگ جدید رودریگو شدند “وحشیانه و الویس کاستلو و موج جذابیت های جدید در اواخر دهه 1970. “تلمبه بزن.

آنها هم اشتباه نمی کنند. “وحشیانه” قلاب نمادین “Pump it Up” را بر می دارد و شامل شعرهایی به سبک کاستلو است که از خود متنفر می شوند به عنوان “من باحال نیستم و باهوش نیستم” من حتی نمی توانم موازی پارک کنم ،“همچنین.

اما همه موسیقی پاپ سرقت است ، و “وحشیانه” یک آهنگ عالی است. الویس خودش فکر می کند ، هم. او حتی پیام داد “بیا و از من دزدی ، بچه” توییت کردن “این برای من خوب است … این راک اند رول چگونه کار می کند. قطعات شکسته را از هیجان دیگری برمی دارید و یک اسباب بازی کاملاً جدید می سازید. این کاری است که من کردم. “پسر به هر حال کل سبک خود را از بادی هالی دزدید.

اخطار هفته TikTok: سیر را در بینی خود قرار ندهید

اگر می توانید آه خشمگین من را از هرجای دیگر بشنوید ، به این دلیل است که افراد TikTok سیر را در بینی خود قرار می دهند.

آنها می گویند هل دادن میخک در سوراخ های بینی باعث رفع گرفتگی در اثر سرماخوردگی تابستان می شود و خوشحال هستند که فیلم هایی از خروس از جمجمه آنها می ریزد. این خیلی بی ادبانه است سایر TikTokers ، مانند kindminds_smarthearts ، آنها برای فروش نیستند. او آن را امتحان کرد و گفت: “من هنوز نمی توانم نفس بکشم و اکنون بوی سیر می دهد.”

با کمال تعجب ، پزشکان به شما می گویند تو نباید سیر را در بینی خود قرار دهید این می تواند غشای مخاطی بیشتری تولید کند ، اما این ناشی از سیر است که غشای مخاطی را تحریک می کند ، نه در نتیجه تمیز کردن مجاری بینی یا هر چیز دیگری.

مادرم ، هنگامی که من 5 ساله بودم ، و هم دکتر آنتونی دل سیگنور ، رئیس جراحی بینی و جراحی آندوسکوپی در پایه جمجمه میدان کوه سینا در نیویورک ، موافقت کردند: “ما معمولاً توصیه نمی کنیم چیزی را در سوراخ های بینی به دلیل این واقعیت واضح است که می توان آنها را جابجا کرد یا به داخل حفره بینی فرو برد ، “گفت Del Signor. امروز.

این هفته در بازی های ویدیویی: آیا هیدئو کوجیما Silent Hill را بازی می کند؟

دنیای بازی های آنلاین پر از شایعاتی است که هیدئو کوجیما ، خالق مرموز Metal Gear Solid روی آن کار می کند تپه خاموش بازی

“شواهد” شامل یک بازی اعلام شده سایلنت هیل است که کوجیما در سال 2014 با گیلرمو دل تورو همکاری کرده است و همچنین یک تیزر ترسناک به نام رها شده از توسعه دهنده مبهم Blue Box Games. تئوری این است که Blue Box یک شرکت جعلی است و رها شده این در واقع یک بازی محافظ سایلنت هیل است. وقتی گیمرها شروع به حدس و گمان کردند ، جعبه آبی با انتشار “حدس بزنید نام: Abandoned = (حرف اول S ، حرف آخر L) شعله های آتش را تغذیه می کند. کشف بسته شدن در … # PS5 # اختصاصی. “و سپس توییت را حذف کنید.

مانند اکثر نظریه های توطئه در اینترنت ، این مورد نیز احتمالاً درست نیست – Blue Box به توییت بازگشت و شرکت پیشگویی کوجیما را انکار کرد و بقیه “شواهد” در بهترین حالت متزلزل شدند – اما این داستان ها بودند که باید درست باشد و شاید اگر همه ما به اندازه کافی سخت می خواهیم ، شاید بتوانیم انجام دادن درست است. جهت کسب اطلاعات بیشتر این را ببینید reddit مگا نخ و شیرجه عمیق کوتاکو.

فیلم ویروسی هفته: ماشین نامرئی

کاربر TikTok lightskinyogi می تواند رانندگی کند ماشین نامرئی و سوامی آنلاین عجیب و بدون مو ، پس از فیلم از این ترفند ، ویدیو ارسال کرد و میلیون ها بازدید را به خود جلب کرد و به دنبالش ذهنش منفجر شد.

مشکوک به کلاهبرداری ، در مقابل قدرت فوق العاده یوگیک ، نظر دهندگان با التماس هایی مانند “این کار را با دید از پشت انجام دهید“و چراغی روی خود بگذارید تا ببینم سایه ای وجود دارد یا نه“و” آن را با a انجام دهید یکی پشت سرت. “

تاکنون ، این مرد مرموز وارد هر چالشی شده است ، بنابراین فقط می توانم نتیجه بگیرم که او و سایر کاربران TikTok هشتگ # پزوم، در واقع توانایی های ماورایی را فراتر از علم دارند و از قدرت خود در فیزیک ، ماده و انرژی برای ساخت فیلم های اینترنتی ویروسی استفاده می کنند.[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir