چند بار باید بالش خود را عوض کنید؟


تصویری برای مقاله ای تحت عنوان چگونه تشخیص دهیم بالش شما مرده است

عکس: هیکل (شاتر استوک)

رسیدن به خواب خوب به عوامل مختلفی بستگی دارد – و بالش نیز بسیار عالی است. بالش پشتیبانی می کند تراز ستون فقرات، و آنها یک عامل ضروری برای راحتی خواب هستند. ضخامت و استحکام بالش مورد نیاز یا ترجیح شما از فردی به فرد دیگر بسیار متفاوت خواهد بود ، اما هر بالش به محض این که بخواهید به خواب شما آسیب برساند. در اینجا برخی از نشانه ها نشان می دهد که زمان آن رسیده است که این بالش متاسف و قدیمی را با مدل جدیدتر عوض کنید.

او چند سال دیگر برای بالش پیر است؟

بر اساس تغییر به موقع بالش خود ، پایه خواب می گوید متخصصان پیشنهاد می كنند كه بالشها هر یك تا دو سال تعویض شود ، بسته به نوع آرایش بالش. به گفته این شرکت ، برخی از بالش ها در واقع تاریخ انقضا دارند سرزمین خواب، بالشهای پلی استر تاریخ انقضا روی برچسب آنها چاپ شده است. بنیاد خواب بیان می کند که بالش های پلی استر حدود یک سال دوام می آورند ، در حالی که بالش های لاتکس سه عمر دارند. البته لازم نیست بلافاصله پس از انقضا آن را دور بریزید ، اما اگر منقضی شده اید ، بالش آن را منقضی کنید وجود دارد برخی از یکپارچگی ساختاری را از دست داد و احتمالاً زمان خوبی است که می توانید به فکر جایگزینی باشید.

بالش چه شکل و بویی دارد؟

مانند ملحفه و روکش ، بالشها نیز باید مرتبا تمیز شوند تا از جمع شدن گرد و غبار و گرد و غبار جلوگیری شود. هنگام خواب ، بالش شما چیزهایی مانند عرق ، مو و سلولهای پوستی را که می توانند جذب کند گرد و غبار را جذب کرده و علائم را برای افراد مبتلا به آلرژی بدتر می کند.

اگر بالش شما لکه های دائمی یا بوی بدی دارد ، حتی با شستشوی منظم ، به این معنی است که مقدار چربی و شوره روی پوست خیلی عمیق به بالش نفوذ کرده است و شما به یک بالش جدید نیاز دارید. پسندیدن جیلیان کرامر برای MarthaStewart.com می نویسد:

شما نمی خواهید بدانید که در چه چیزی می توانید زندگی کنید بالش شما. اما از آنجا که شما اینجا هستید ، ما به شما خواهیم گفت. این ترکیبی از اشکالات ، پوست مرده و ریزگردهای خانه و مدفوع آنها. ناخالص (روبالشی ها می توانند حتی بدتر هم باشند. مطالعه Amerisleep دریافت که فقط بعد از یک هفته شستن نشدن روبالشی ، این باکتری حاوی 17422 برابر بیشتر از متوسط ​​صندلی توالت در ایالات متحده است.)

چگونه می توانید بفهمید که شکل بالش شما احیا نشده است؟

شکل بالش نیز مهم است. به دو روش می توانید بفهمید که آیا شکل بالش شما قابل ترمیم نیست. اول ، آزمایش کرک: اگر بالش کرکی حتی پس از تمیز شدن چاق باقی نماند یا شکل خود را حفظ کند – یا متأسفانه به هیچ وجه شل نمی شود ، انجام می شود. دومین، تست تاشو: اگر بالش را تا بزنید و دوباره به حالت مخلوط خود بازگردد ، هنوز کمی زندگی برای زندگی باقی مانده است. اگر بالش تا شده می ماند، وقت رفتن است.

فریب یک بالش صاف را نخورید که اگر از آزمون پایین عبور نکند ، به عقب کلیک می کند – روزهای آن آماده است.

بالش چه حسی دارد؟

بالشهایی که زیاد استفاده شده اند شروع می شوند من حسش میکنم کمی متفاوت از روزی که آنها را خریداری کرده اید. اگر بالش توده ای است و شما تست پایین را امتحان کرده اید ، اما توده ها جدا نمی شوند و پراکنده نمی شوند ، پر کردن پد یکپارچگی خود را از دست می دهد (و با از دست رفتن این یکپارچگی ، از بین می رود تا ابد).

نشانه دیگر این است که چگونه شما احساس می کنید – اگر با درد در ناحیه گردن ، شانه یا کمر بیدار شوید (یا هنگام بیدار شدن شروع به سردرد کنید) ، بالش مقصر است.

چگونه می توان بالش های شما ماندگاری بیشتری داشته باشد

اگر همین الان برای bu تمام شدبله بالش یدکی و می خواهید مطمئن شوید که نگه داشته اید یکی از تازه برای تا آنجا که ممکن است ، وجود دارد چندین هستند مراحل آسان تو میتونی برداری. بهترین مکان برای شروع از است خریداری کردن آ محافظ بالش. درست مثل روکش تشک، محافظ های بالش بالش را کاملاً می پوشانند و از آن محافظت می کنند بالشتک روغن جاذب پوست و عرق-من some حتی در برابر کنه ها نیز محافظت می کند.

شستشوی منظم بالش ها باعث تازه ماندن آنها می شود برای مدت طولانی تر حداقل روی دو تا چهار تمرکز کنید چند بار در سال و ممکن است بخواهید همزمان دو بالش بشویید تا ماشین لباسشویی متعادل حفظ شود ، با توجه به خوب خانه داری. همچنین می توانید چند چرخش کنید بالش بنابراین خیلی زود فرسوده نمی شوید.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes