چه اتفاقی می افتد که هر روز آب بیشتری بنوشید


گالن چیزهای زیادی است. در صورت فهرست بندی عواقب تجربه خود ، این همه شیر بنوشید و مطمئناً حداقل 100000 بازدید در YouTube – یا بیشتر – خواهید داشت. به همان اندازه که من شنیده ام و دیده ام که بسیاری از مردم سعی در انجام این کار دارند ، آب بنوشید و شما ناگهان از سلامت بالایی برخوردار خواهید شد. حداقل اینگونه کار می کند ، نه؟ مصرف انبوه آب برابر با سلامتی عظیم است؟

تاکنون حدود 35 دلار برای من هزینه شده است بطری آب غول پیکر با عایق 64 اونس من تجربه خریدم به آب بیشتری بنوشید زیرا پر کردن یک فنجان فنجان نرمال چند بار در روز آزار دهنده است. در مورد فواید سلامتی ، خوب ، من در طی چند ماه گذشته سعی کرده ام آب بیشتری بنوشم ، اما نمی توانم بگویم که باعث خواب آلودگی کمتر ، مستعد آکنه یا سبک شدن می شود. آه ، زندگی همه گیر.

و این چالش سرگرم کننده برای چیست؟ حیاتی ریشه دوانید – متشکرم بث. نفخ شکم؟ شاید من مشروب نخوردم کافی آب ، بنابراین من با اندازه گیری “گالن” ، که می بینید در همه سایت ها برای هرزنامه سلامت SEO و TikTok امروزه ارسال می شود ، می روم. و من هم احتمالاً در مصرف خود خیلی سازگار نبودم ، بنابراین خودم را به سمت مصرف هوشمند هوشمندی به چالش کشیدم. یک گالن آب – شیر آب معمولی ، شماره گازدار یا متراکم-هر روز.

من این چالش را از روز چهارشنبه آغاز کردم و خوشحالم که اعلام می کنم که تاکنون کاملاً شکست خورده ام. نزدیک است ، اما این فقط برای نعل اسب و نارنجک دستی حساب می شود ، نه چالش های آب.

زمان همه چیز برای مصرف آب فراوان است

راستش ، یک گالن آب مقدار زیادی آب است ، اما این تنها در صورتی است که بخواهید با انفجارهای عظیم آن را کاهش دهید. منتظر نوشیدن تمام روز باشید – به عنوان یک دانشجو در یک جشنواره موسیقی – و یک گالن کاملاً قابل دستیابی است. حیله گری ، بله ، اما غیرممکن نیست.

مشکل من؟ در دو روز گذشته متوجه شدم که لحظات تمرکز باعث شده است که نوشیدن آب را فراموش کنم. می توانم چند ساعت روی یک مقاله کار کنم یا وارد آن شوم World of Warcraft آنها حمله می کنند و بطری عظیم آبی من را نادیده می گیرند. سپس ، هنگامی که سعی می کردم جبران کنم ، متوجه شدم که نوشیدن آب بیش از آنچه که فکر می کردم یک باره مصرف کنم ، درد بود. کمی احساس نفخ می کنم (چیز بدی نیست ، فقط کمی سیر است) ، اما بدتر از آن ، از نوشیدن آب خسته می شوم. این خستگی ناچیز ذهنی کافی بود تا مصرف روزانه ام را کاهش دهد.

روز اول به سه چهارم گالن رسیدم. مورد بعدی؟ فقط نصف گالن چون روز شلوغی داشتم. من گمان می کنم بخشی از مشکل من معرفی یک روال جدید در هنگام یکنواختی است که یک زندگی همه گیر است (برای اکثر ما). من فقط عادت ندارم که با مایعات زیادی روبرو شوم. در حقیقت ، وقتی این را می نویسم ، می فهمم که حتی ظرف نیم گالن خود را برای روز پر نکرده ام ، که اولین قدم برای اطمینان از نوشیدن آن روی میز کار است.

اما زمان نیز مهم است. در اولین روز رسیدنم به آن گالن خیلی نزدیک بودم ، اما فهمیدم که یک چهارم آن را دارم گالن حدود 8 شب باقی مانده است تا بنوشد. وسوسه شدم در حالی که مجبور شدم کار را تمام کنم ، همچنین نمی خواستم ساعت دو بامداد از خواب بیدار شوم تا با اثرات این همه مایعات که در اطراف سیستم خواب آلوده من کنار می آیند ، کنار بیایم. یا حداقل من نمی خواستم ریسک کنم. خواب بی ارزش است.

فکر می کنم شاید بهترین راه برای رسیدن به این چالش تعیین اهداف اندازه گیری شده در طول روز باشد. به عنوان مثال ، ممکن است سعی کنم حداقل نیمی از بطری آب را قبل (و در طول) هر وعده غذایی حذف کنم. این در حال حاضر برای سه چهارم به حساب آمده است. تمام کردن بقیه در طول روز نباید مشکل باشد. اگر عقب بیفتم ، احساس می کنم بزرگترین تقلا برای این چالش ، جبران کردن است.

در مورد آنچه که من انتظار دارم از این چالش بدست آورم ، این احتمالاً اثبات انکارناپذیری برای bing استنوشیدن آب به مدت سه هفته متوالی در واقع کار چندانی ندارد ، با این تفاوت که مجبورید ادرار بیشتری انجام دهید. اما چه کسی می داند. شاید پوستی درخشان و آماده برای تأثیرگذاری داشته باشم ، دیدگاهی تازه نسبت به زندگی و توانایی عملکرد برای شش ساعت خواب مملو از آبزیان را داشته باشم. آیا این سرگرم کننده نخواهد بود


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes