[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: نویسنده لیان نا رز (Shutterstock)

شاید آخرین چیزی که در مورد ماه کامل به ذهن شما می رسد یک ماهی بسیار بزرگ باشد ، اما ماه کامل آگوست آماده تغییر آن است. ماه کامل این ماه به عنوان ماه ماهی خاویاری شناخته می شود ، که باید تصاویری از مهره داران بزرگ آبزی را که در زیر سطح یک آب درخشان از زندگی لذت می برند برانگیزد. یا چیزی.

ماه کامل ماه آگوست کی است؟

انتظار می رود اولین فیلم Sturgeon Moon در سال 2021 عصر 21 آگوست ارائه شود. در حدود 8:02 بعد از ظهر به وقت شرقی در 22 آگوست به اوج خود می رسد و هنگام غروب آفتاب به جنوب شرقی بهترین گزینه شما برای دیدن خیره کننده و در حال ظهور خواهد بود. با توجه به سالنامه کشاورزان در حال حاضر، ماه نو تازه ظاهر شده است ، به این معنی که قبل از اینکه بتواند دوباره وزن کم کند ، باید بزرگتر شود.

مانند دیگر ماه های کامل ، ماه آگوست دارای یک نام مستعار است که نشان دهنده فصل است. و طبق الماناک کشاورز ، این ماهی از فراوانی ماهیان بزرگ و ماهیچه ای که معمولاً صید می شوند ، ناشی می شود. این ماه.

در وب سایت آمده است:

ماه کامل آگوست به طور سنتی ماهیان خاویاری نامیده می شود زیرا ماهیان خاویاری غول پیکر دریاچه های بزرگ و دریاچه چمپلین به راحتی در این قسمت از تابستان صید می شوند.

بیشتر ، اگر نه همه ، نامهای قمری از قبایل مختلف بومی آمریکا گرفته شده است. موزه های سلطنتی گرینویچ در انگلستان ، چندین نام دیگر که طی سالها توسط قبیله های بومی آمریکا به این ماه داده شده است ، ذکر شده است: “این ماه قهوه ای سبز ذرت ، ماه دانه ای ، و ماه قرمز برای رنگ قرمز مایل به قرمز نامیده می شود. مه تابستانی “شما از نظر عملکرد محصول و دوره های خاص سال متوجه روند موضوعی خواهید شد.

مدت زیادی از زمان بیرون آمدن ماه ماهی خاویاری می گذرد ، اما تا آن زمان ، می توانید مراحل ماه را ردیابی کنید و دریابید که کی روش به روش قدیمی درخشان تر خواهد شد.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir