چه زمانی بریتنی اسپیرز آزاد خواهد شد؟ راهنمای فرهنگ کودکان بزرگسالان بدون لمس


تصویر مقاله ای با عنوان بزرگسالان بدون لمس & # 39؛  راهنمای فرهنگ کودکان: چه وقت بریتنی اسپیرز آزاد می شود؟

عکس: خشم غنی / هیات (گتی ایماژ)

این هفته طیف کاملی از فرهنگ اینترنتی کودکان را شامل می شود – از بریتنی اسپیرز ، گیر افتاده در یک خانه هنرستان ، تا یک فیلم خانوادگی که تا آخرین کارن گیر کرده است ، تا یک خانم از TikTok ، که در صندلی خودش باقی مانده است. بیایید غواصی کنیم – آنچه شما باید بدانید اینجاست.

این هفته در احکام دیوان عالی کشور: یک تشویق کننده نوجوان تبرئه شد

من معمولاً پوشش نمی دهم تصمیمات دیوان عالی کشوراما این مورد شامل یک تشویق کننده ناراضی نوجوان ، Snapc مبتذل استپیام های کلاه و یک منطقه مدرسه به اندازه کافی کوچک است انضباط در دیوان عالی کشور. این مشکل از سال 2017 آغاز شد هنگامی که برندی لوی ، آن زمان دانش آموز دبیرستان در پنسیلوانیا ، برای سلام و احوال پرسی حرکت نکرد.

عصبانی ، نوجوان ارسال کرد: “لعنت در مدرسه ، فاک سافت بال ، فاک ، فاک ، همه دمار از روزگارمان” در SnapChat واو با قطع ارتباط او از تیم سرگرم کننده پاسخ داد. والدین او با این استدلال که وقتی در اینترنت فحش می داد در مدرسه نبوده و شاید مدرسه باید از چنین فاشیستی دست بکشد ، شکایت کردند.

این پرونده از دادگاه منطقه پنسیلوانیا به سمت هرم قانونی به نمایشگاه بزرگ – Supremes منتقل شد. در پیروزی برای آزادی بیان و گریستوکراسی ، tدادگاه 8-1 حکم داد که منطقه مدرسه Mahanoy با تنبیه قانون برای سخنرانی خارج از دانشگاه ، حقوق اصلاحیه اول خانم لوی را نقض کرد (و شاید آنها نباید چنین فاشیست بودند).) با این حال ، این یک پیروزی کامل نیست: دادگاه با فرض وجود شرایطی که سخنرانی در خارج از دانشگاه می تواند زمینه ای برای نظم و ترتیب در مدرسه باشد ، خود را مصون کرد.

این هفته در هک: تی شرت رایگان در دیزنی لند؟

من معمولاً هک های ضرب و شتم سیستم را پوشش نمی دهم ، اما این مورد شامل اینفلوئنسر TikTok ، مشاعره کم سابقه و یک دیسک دیزنی رایگان است. اخیراً ، آماندا دی مئو ، طرفدار دیزنی ، ویدئویی را منتشر کرد که در آن جزئیات یک روش مبتکرانه اما کاملاً غیراخلاقی برای تهیه یک تی شرت رایگان دیزنی لند ارائه شده است.

“اگر پیراهنی را پوشیده اید که سطح آن کمی پایین تر است ، آنها برای شما بلیط می نویسند تا بتوانید پیراهن رایگان را در نزدیکترین مغازه فروش هدایا تحویل بگیرید.گفت دی مئو ویدئو در حالی که پیراهن 75 دلاری را به نمایش می گذارد.

در حالی که بسیاری از مفسران آن قول داده اند که این هک را امتحان کنند ، سایر پرونده های دیزنی اصلاً خوشحال نبودند. یک مفسر نوشت: “لطفاً از این سو abuse استفاده نکنید.” “آنها فقط این ویژگی را بارگیری می کنند و افراد را برای تغییر ارسال می کنند.”

تاکنون دیزنی در این باره اظهار نظری نکرده است ، اما وب سایت آنها می گوید این حق را برای خود محفوظ است که دسترسی به افرادی که لباس می پوشند “مناطقی از پوست را که بیش از حد برای محیط خانواده نامناسب است ، در معرض دید قرار دهد”. من نمی دانم این برای مردان موی زیر بینی من مفید است یا خیر ، اما من برای رسیدن به این موضوع به آناهیم می رانم.

این هفته در موسیقی: بریتنی برای آزادی می جنگد

من معمولاً جلسات محافظه کارانه را پوشش نمی دهم ، اما این شامل یک ستاره بسته موسیقی پاپ است که با پدر خود دعوا می کند و یک کمپین آنلاین طولانی مدت با هشتگ..

در سال 2008 ، پدر بریتنی اسپیرز ، جیمز ، کنترل پول و شخصیت او را پس از آن بدست آورده است بدیهی است که با بهداشت روان و مشکلات مصرف مواد. این چیدمان منجر به حدس و گمان طرفداران مبنی بر اینکه ستاره پاپ شدبرخلاف میل او برگزار می شود حالا بریتنی شایعات را تأیید کرد.

نسخه ها تماس گرفتندروز چهارشنبه در جلسه دادگاه در لس آنجلس ادعا كرد كه او مواد مخدر بوده ، برخلاف میل خود مجبور به كار شده و به دلیل كنترل قانونی پدرش بر زندگی اش از باردار شدن ممانعت كرده و دوست دارد این ماجرا پایان یابد. اسپیرز به دادگاه گفت: “من فقط می خواهم زندگی خود را برگردانم ،” من خوشحال نیستم. من نمی توانم بخوابم. من خیلی عصبانی هستم که دیوانه است … من واقعاً معتقدم که این محافظه کاری توهین آمیز است. “

صدها نفر از طرفداران بریتنی در خارج از دادگستری جمع شدند ، بسیاری از آنها علائم # بری بریتنی را حمل می کردند و به سخنرانی هایی به نفع ستاره پاپ و علیه سو ab استفاده از سیستم محافظه کار گوش می دادند.

علی رغم استفاده گسترده از هشتگ FreeBritney ، کارشناسان حقوقی شک دارند که اسپیرز آزاد شود. “در این مورد ، بریتنی گفت که پدر بیشتر از منافع خود آسیب می رساند ، اما دلایلی وجود داشت که وی هنوز تحت نظارت بود.” تامار آرمینک، وکیلی که در سال 2014 با والدین آماندا Bynes در پرونده حفاظت از او کار کرد ، به NBC گفت. به گفته آرمیناک ، محتمل ترین راه حل این است که پدر اسپیرز را از استعفا دور کند و شرایط او را شل کند ، اما بعید به نظر می رسد او تنها بماند.

این هفته در فعالیت تیک توک: تیک توک سیاه در اعتصاب است

من معمولاً تب هیجان انگیز روابط نژادی در آمریکا را منعکس نمی کنم ، اما این داستان شامل افراد با نفوذ آنلاین ، مگان تی استالیون ، و بدنام نبودن مهارت های رقص سفیدپوستان است.

این از زمانی شروع شد که مشهور آنلاین آدیسون ری تعدادی از حرکات رقص TikTok را در نمایش جیمی فالون بدون اعتبار B نشان دادهیچ کسی نیست که رقص را اختراع کند. اینفلوئنسر اریک لوئیس با پاسخ به B پاسخ دادرقصندگان TikTok غایب هستند تا حرکتی برای مشترک جدید Megan Thee Stallion “Thot Shit” ایجاد نکنند. در داستانی حداقل به قدمت الویس پریسلی ، لوئیس و کمپانی ادعا می کنند که تیک تاکرهای سفید حرکت خود را نادرست می دانند ، پول می گیرند و اعتباری نمی دهند ، و آنها بدون حرکت در اطراف خواهند ایستاد ، اما اگر بمردم گم شده اند

در حالی که اعتصاب یک مشکل جدی را ایجاد می کند ، کلیپ های ویدئویی تصور کردن رقص سفیدپوستان برای آهنگ Thee Stallion شاد ایجاد می کنند …اما نه به اندازه خنده دار تلاش واقعی.

فیلم های ویروسی هفته: پیش پرده های مخصوص کارن و مرد نبات

من معمولاً در طول یک هفته دو ویدیوی ویروسی را پیوند نمی دهم ، اما یک استثنا قائل می شوم که شما را به یک جفت پیش پرده فیلم ترسناک که می تواند متفاوت تر باشد ، نشان دهم.

اولین تریلر برای کارن، یک فیلم آینده BET ، که در آن یک خانم سفیدپوست نژادپرست به نام کارن در همسایگی B حرکت می کندخانواده گمشده و مربوط به نام معروف او است. این تریلر با بازخورد زیادی در اینترنت روبرو شده است ، به طوری که مردم می گویند این بیشتر شبیه یک تقلید مسخره آمیز SNL است تا یک فیلم واقعی ، با اشاره به نژادپرستی شسته شده عجیبی که این تریلر به نمایش می گذارد ، درست-مهره شکن روی بال ها توسط بازیگر نقش کارن ، نارنجی رنگ مشکی جدید است تارین منینگ ، که نام او حتی با کارن قافیه است.

کارن به نظر می رسد که تقلیدی از درجه سوم از جوردن پیل است ، اما خود پیل پشت فیلم ترسناک پیش رو است مرد نبات. شروع مجدد فیلم عالی دهه 90 توسط Peele نوشته و تولید شده است و توسط نیا دا کوستا کارگردانی شد که اولین کارگردانی وی یک فیلم هیجان انگیز بود Little Woods، فقط شگفت انگیز است. مرد نبات قرار است در ماه آگوست اکران شود و اگرچه من حتی یک فیلم را تماشا نکرده ام ، اما می توانم به شما اطمینان دهم که بهتر از کارن. مشاهده پیش پرده

این هفته باهم و برهم زدن: شیرین کاری فتیش اشتباه شد

من معمولاً افرادی که روی صندلی گیر کرده اند را نمی پوشانم … خوب، من انجام دادن معمولاً افراد گرفتار در صندلی را بپوشانید. بنابراین بگذارید داستان سیدنی جو را برای شما تعریف کنم که در اینترنت روی صندلی ماند.

قبل از حادثه ، جو کمی خواب آلود بود که TikTok در حال ارسال ویدیوهایی درباره جنسیت بود. ویدئوی اخیر او برای The Sworn Fetish بود. من هرگز در مورد آن چیزی نشنیده ام ، اما بدیهی است افرادی هستند که توسط افرادی گیر داده و یا درگیر چیزی شده اند ، تحریک می شوند.

جو برای جعل ویدیوی خود ، با صندلی تاشو تظاهرات می کند …اما او در واقع ماند نه “من واقعاً از این کار انحرافی که روی صندلی گیر کرده است بسیار هیجان زده هستم” ، اما “اکنون با آتش نشانی تماس می گیرم زیرا ممکن است بمیرم”.

از آنجا که سال 2021 است ، جو در حال مستند کردن است یک درام کامل روی ویدیو، از جمله ورود آتش نشانی و تلاش آنها برای بیرون آوردن آن از صندلی تاشو. (قسم می خورم که این یک محیط پورنو نیست.)

آتش نشانان در ابتدا پیچ و مهره های برش را امتحان کردند ، اما نتیجه ای نداشت ، بنابراین از فک های زندگی استفاده کردند که برای بازیابی قربانیان تصادف از اتومبیل های تحریف شده طراحی شده است. این کار باعث شد جو آزاد شود و میلیون ها بازدید از آرزوی سازندگان محتوا برای او فراهم شود.

ارسال اسکریپت: هنگامی که شما انجام یک چندین مصاحبه رسانه ای، به نظر می رسد جو حساب TikTok خود را بدون هیچ توضیحی بارگیری کرده است. شاید او به یک کاناپه یا چیز دیگری سقوط کرد.
منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes