[ad_1]

بچه ها تصویر مقاله ای با عنوان مریخ و ونوس در آستانه هم خوانی هستند

عکس: AstroStar (شاتر استوک)

کیهان در حال حرکت مداوم است و در ماه جولای حرکت اجرام آسمانی به ویژه برای مردم زمین مورد استقبال قرار می گیرد. دو سیاره در دو طرف زمین – مریخ و زهره – حداقل در طرح بزرگ کیهانی آماده اند تا در فاصله نسبتاً نزدیک از یکدیگر منحرف شوند.

این اتصال سیاره ای یا همان “بوسیدن” که به طور عامیانه گفته می شود ، از ساعات پایانی صبح دوشنبه آغاز می شود و تا سه شنبه ادامه خواهد داشت. اگرچه زود شروع می شود ، اما برای دیدن نیم نگاهی مجبور نیستید در ساعات آخر بیدار بمانید.

تصادف چیست؟

واقعاً ساده است: کلیت عبور دو یا چند جرم آسمانی است. ماه گذشته، ماه و مریخ در یک اتفاق عالی قرار گرفته اند، که هنگام عبور اجسام از مدار پشت خورشید رخ می دهد و گاهی آنها را به تصویر می کشد برای تماشاگران روی زمین قابل مشاهده است. ترکیبات پایین هیجان کمتری دارند زیرا شامل اشیایی هستند که در مقابل خورشید حمل می شوند و این باعث می شود دید آنها دشوار باشد.

این یک “بوسه” نامیده می شود زیرا یک لحظه زودگذر تقارن است. مطابق با آسمان بی بی سی در شب، اتصال هفته آینده برای ستاره ها تعرفه کاملا استاندارد است:

ترکیباتی که معمولاً مشاهده می شوند شامل ماه ، غالباً به صورت هلال در آسمان عصر یا صبح ، همراه با یکی از درخشان ترین سیارات ، ونوس ، عطارد ، مریخ ، مشتری یا زحل است.

از نظر فنی ، برای وقوع یک همزمانی واقعی ، دو یا چند جرم آسمانی باید همان معراج درست یا “طول دایره البروج در آسمان” را حفظ کنند ، همانطور که Sky at Night یادداشت می کند. همه تصادفات به معنای ناب آن متناسب با قانون نیستند و آنچه در روز دوشنبه اتفاق می افتد می تواند چیزی باشد که شما آن را “نور پیوند” می نامید ، زیرا ماه و مریخ از نظر فنی حق صعود ندارند ، که همان مختصاتی است که از شرق به غرب اندازه گیری می شود.

در هر صورت ، باید دید خوبی داشته باشد ، به خصوص اگر دوربین شکاری قدرتمند یا تلسکوپ در حالت آماده به کار داشته باشید.

چگونه می توان همزمانی مریخ و زهره را دید

این سیارات در ساعت 2 بامداد ، شرقی دوشنبه ، 12 ژوئیه دیدار می کنند. اما همانطور که نجوم توضیح می دهد نزدیکترین ارتباط آنها فقط شش ساعت بعد از صبح روز دوشنبه خواهد بود ، زمانی که سیارات “از قطر ماه کامل کمتر از هم جدا می شوند”.

ایالات متحده در مورد درک این دیدگاه بهترین دیدگاه را در جهان ندارد. شب های 12 و 13 ژوئیه همان نزدیکی بین دو سیاره را فراهم می کند – با فاصله حدود 33 درجه – در ایالات متحده قابل مشاهده است ، که بهترین شرایط جغرافیایی ما است.

نجوم توضیح می دهد که سه شنبه شب چه موقع باید اتصال را ببینیم و به کجا مراجعه کنیم:

در 13 ژوئیه ، زوجین حدود 45 دقیقه پس از غروب آفتاب ، به وقت محلی ، در غرب ، قابل مشاهده خواهند بود. این دو سیاره در ابتدا 16 درجه بالاتر از افق غربی ایستاده و سپس 1 ساعت و 42 دقیقه پس از خورشید در زیر آن فرو می روند.

در این مقاله آمده است که مریخ کمی ضعیف تر از ونوس به نظر می رسد ، بنابراین ممکن است لازم باشد “اجازه دهید گرگ و میش کمرنگ شود تا بتوانید سیاره سرخ را مشاهده کنید”. بهترین شانس شما برای دیدن سیاره هایی با درجاتی از نور با دوربین دوچشمی یا تلسکوپ و چند برنامه های مناسب مشاهده ستاره همچنین می تواند به فعالیت های سیاره ای شما کمک کند.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir