چه زمانی می توانید بدون از دست دادن جدی ترین پول خود ، از خرید خانه صرف نظر کنید؟


تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: اسکندر باگری (شاتر استوک)

آیا می توانید از پیشنهاد پذیرفته شده و امضا شده برای خرید خانه خودداری کنید؟ پس از همه ، بسیاری می توانند در طول دوره بسته شدن در هر کسی اتفاق بیفتد فروش – از دست دادن شغل ، مراقبت های فوری پزشکی ، الف طلاق – این ممکن است از شما بخواهد برنامه های خود را تغییر دهید. خبر خوب این است ، بله ، ممکن است یک پیشنهاد امضا شده را پس بگیرید –ولی چه زمانی اگر این کار را انجام دهید ، تعیین خواهید کرد که مال خود را گم کنید پول جدی.

آیا می توانید پیشنهاد پذیرفته شده خانه را لغو کنید؟

بله ، اما ممکن است برای شما هزینه داشته باشد. با امضای قرارداد خرید برای ملک ، شما به لحاظ قانونی به شرط قرارداد متعهد هستید که به طور معمول از آن استفاده می کنید شامل می شود بالا سپرده اولیه ، پول جدی نامیده می شود – معمولاً به مقدار 1-5٪ از قیمت خرید. پول واقعی به فروشنده نشان می دهد که شما یک پیشنهاد دهنده جدی برای تکمیل معامله هستید.

البته ، حتی با بهترین نیت ، ممکن است دلایلی برای به موقع بودن شما وجود داشته باشد وجود ندارد بستن را انتخاب کنید معامله. به همین دلیل اکثر قراردادهای فروش (که توسط آژانس املاک و مستغلات شما تنظیم شده است) شامل شرایط پیش بینی نشده ای است به شما اجازه می دهد بدون از دست دادن پول جدی خود مذاکره مجدد کنید یا از توافق خارج شوید. شرایط پیش بینی نشده معمول عبارتند از:

  • بازرسی در منزل: Y.اگر بازرسی خانه نقایص غیرمنتظره ای پیدا کرد که بر ارزش ملک تأثیر منفی می گذارد ، می توانید از معامله خارج شوید.
  • امتیاز: منارزیابی خانه fa نشان می دهد tارزش خانه او کمتر از قیمت خرید باشد و فروشنده مذاکره مجدد نخواهد کرد ، می توانید معامله را لغو کنید.
  • فروش خانه فعلی شما: اغلب مردم برای خرید خانه مجبور به فروش خانه هستند. این وضعیت پیش بینی نشده مانع از توفنده شدن شما می شود پرداخت دو رهن
  • تأمین مالی: اگر از وام بانک برای خرید خانه خودداری کردید ، می توانید بدون مجازات عقب نشینی کرد.

همانطور که واشنگتن پست اشاره می کند، اگر اثبات کند که شما عمداً معامله را فسخ کرده اید ، یا با نقض تصمیم وام ، متحمل شدن بدهی های کلان یا ترک شغل خود ، فروشنده می تواند سپرده نقدی جدی را از خریدار دریغ کند و برای خسارت اضافی شکایت کند.

اگر شرایط پیش بینی نشده دلیل لغو پیشنهاد را پوشش ندهد چطور؟

فرض کنید دلیل لغو پیشنهاد شما به شرایط پیش بینی نشده در قرارداد شما مربوط نمی شود – مانند یافتن شغل رویایی در شهر جدید. دبلیوچه کاری می توانید انجام دهید؟ متأسفانه سرنوشت پول جدی شما به دست فروشنده است. به همین دلیل است که می خواهید پیشنهاد خود را در اسرع وقت لغو کنید ، هرچه بیشتر منتظر بمانید ، هرچه بیشتر فروشنده را ناراحت کند

برای مراحل بعدی با مشاور املاک مشورت کنید. صداقت بهترین سیاست شماست ، زیرا بسیاری از فروشندگان عاقل خواهند بود اگر دلیل شما برای لغو پیشنهاد به دلیل تغییر بزرگ و غیر منتظره در زندگی شما باشد. مطمئناً اگر فقط به آن برسید ، کشش کمتری خواهید داشت سردی برای داشتن ملک. در این صورت ، ممکن است لازم باشد گلوله را گاز بگیرید و با گلدان خود خداحافظی کنید پول جدی – یک راه حل گران قیمت برای اطمینان ، اما بهتر از خرید خانه ای که ترجیح می دهید مالک آن نباشید.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes