[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان زمان کاشت چمن و زمان استفاده از سودا

عکس: از IKO-studio (Shutterstock)

وقتی صحبت از راه اندازی چمن می شود ، دو راه برای شروع وجود دارد: تو می توانی خاک را آماده کنید و بذرها را بکارید،، اوهr می توانید با یک پتوی علف رشد کرده شروع کنید ، معروف به خاکشیر، و آن را نگه دارید تا ریشه ها عمیق شوند. البته ، هر دو به عناصر مختلف مراقبت (و امور مالی) نیاز دارند ، بنابراین چه زمانی باید از یکی در مقابل استفاده کنید دیگری؟ در اینجا چند نکته را باید در نظر داشته باشید.

آنچه برای کاشت چمن لازم است

گذاشتن بذر برای چمنزار شما مقرون به صرفه ترین و طبیعی ترین روش برای پرورش علف است. کاشت شامل به دست آوردن بذر چمن مناسب است، سپس آمادگی ، صبر و آب و هوای خوب

بهترین زمان کاشت چمن به نوع علفی که استفاده می کنید بستگی دارد ، اما در کل ، کاشت در بهار یا اوایل پاییز بهترین است. شما باید این زمین را آزمایش ، کشت و آماده کنید ، tمرغ نوع چمن را انتخاب کنید این برای منطقه شما مناسب است سپس شما باید زمین را تراز کنید ، آب بذر را پخش کنید و یک لایه دیگر خاک اضافه کنید تا به روند جوانه زنی کمک کند. به طور کلی ، می تواند شما را تحت فشار قرار دهد در کل 150 تا 300 دلار برای تجهیزات و دانه ها.

آیا باید کاشت یا چمن خود را کندن؟

دانه ها برای افرادی که نیاز به نوع خاصی از چمن برای خاک خود دارند ایده آل است. با این حال ، sod تنها در یک نوع ارائه می شود و اگر آن نوع باشد نه با منطقه شما کار می کند شما ‘ریشه زدن چمن برایم سخت خواهد بود. کاشت نیز ارائه می دهد سیستم ریشه قوی تر و شانس بیشتر طول عمر. از سوی دیگر ، گاهی اوقات بذرها به طور یکنواخت رشد نمی کنند و شما مجبور خواهید بود برای یک منطقه ضخیم تر و حتی علفی چندین نهال بسازید.

هنگام استفاده از دمنوش چه نکاتی را باید در نظر داشته باشید

چمن علفی است که از قبل رشد کرده و برای ریشه دار شدن روی خاک قرار می گیرد. کاشت چمن معمولاً گرانتر است برای اینکه تو هستیشما به شخص دیگری پول می دهید تا علف را برای شما پرورش دهد و آن را به منطقه شما منتقل کند. یک پالت چمنزار (حدود 500 فوت مربع) هزینه حدود 400 دلار بدون کار و wو نصب خاموش شدن می تواند در هر مکانی هزینه داشته باشد 2600 تا 7000 دلار بسته به اندازه شما حیاط.

بنابراین ، در اصل ، sod برای کسانی که امکانات دارند و زمان کاشتن علف را با کاشت ندارند ، عالی است. علاوه بر این ، خاکستر کمک می کند مناطق دارای زاویه یا فرسایش یک کار رایج است که می تواند انجام دهد سخت تر است برای گرفتن دانه

چه معایبی دارد چمن خود را خراب کنید؟

وجود دارد معایب استفاده از خاکستر. چمن از پیش رشد شده فقط در a موجود است چند نوعبنابراین اگر به گونه خاصی از چمن نیاز دارید ، دانه ها بهترین عملکرد را دارند. شما می توانید خاک خود را برای سازگاری با چمنزار در منطقه ای کشت کنید نیست عادت داشت ، اما پس هستی تغییر اکوسیستم و ممکن است دوام نیاورد در برخی موارد ، هنگامی که چمن گذاشته می شود ، رشد ریشه های عمیق برای آن دشوار است ، به خصوص اگر شما آن را به درستی درمان نکرده اید و خاک را آماده نکرده اید.

علاوه بر این، مثل فرش ، خاکستر یک معامله همه یا هیچ است: Tسنگ معدنچمن ، باید کل حیاط را پاره کنی ، در حالی که کاشت مجدد انجام می دهدn ‘به چنین تعمیرات اساسی نیاز ندارند. مهم این است که بله دانستن آنچه در منطقه شما کار می کند اگر شما از کاشت لذت ببرید ، من با دانه ها می روم ، اما می رومزمان یک مسئله است و شما وسایل دارید – و اگر چنین است نوع چمن برای منطقه شما کار می کند-شما همچنین می توانید یک چمنزار را انتخاب کنید

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir