چه موقع باید ماه گرفتگی خورشید “حلقه آتش” را ببینیم


تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: هایسرب (شاتر استوک)

اگر اهل ستاره یابی هستید ، اخیراً یک استراحت کوتاه از تقویم آسمانی شلوغ داشته اید: بین ماه گذشته ماه خونین فوق العاده رنگی، و هر دو آوریل بارش شهابی، مجتمع صنعتی ستاره ای در شیب کامل فعالیت می کند ، که دلیل کافی برای اقامت در ساعات کم را به مردم ارائه می دهد.

این ماه نیز تفاوتی ندارد ، زیرا قرار است گرفت گرفتگی در 10 ژوئن انجام شود.، دنده های ماه را در حلقه ای از آتش سوخته قرار داده است. در مورد جانی کش شوخی کنید و برای یک شب تابستانی زیر ستاره ها آماده شوید.

“حلقه آتش” چیستکلیپ های؟

اگر تاکنون آگاه نیستید ، هر رویداد آسمانی نامی دارد که می توان روی آن کلیک کرد ، اگرچه این ممکن است واقعی ترین نمایش آنچه در فضا اتفاق می افتد باشد. در 10 ژوئن، خورشید گرفتگی هنگامی رخ می دهد که ماه بین زمین و خورشید حرکت کند. اما از آنجا که مدار ماه بسیار نزدیک به زمین (و دور از خورشید) خواهد بود تا بتواند ستاره بزرگ در حال سوختن را کاملاً مبهم کند ، ماه گرفتگی با لبه های سوخته ظاهر می شود. خورشید در پشت آن ایجاد شده است.

EarthSky توسعه بیشتر در مورد چگونگی توسعه را فراهم می کند:

روشن حلقه – یا یک حلقه – به دور شبح ماه جدید در وسط ماه گرفتگی می چرخد. این لبه خارجی خورشید است که کاملاً از دید پنهان نیست. مردم آمده اند تا این “حلقه آتش” را خورشید گرفتگی صدا کنند. در اصل ، آنها کسوف های جزئی هستند ، البته بسیار چشمگیر.

این کسوف یک اتفاق خیلی طولانی نیست. در حقیقت انتظار می رود که فقط حدود یک ساعت و چهل دقیقه طول بکشد ، در حالی که ماه فقط سه دقیقه در مقابل خورشید قرار دارد حداکثر دقیقه و 51 ثانیه.

شمال شرقی مکانی است که قرار دارد

اگر حلقه آتش حادثه ای زودگذر باشد ، مشاهده درخشش کامل این رویداد برای اکثر افراد بسته به موقعیت مکانی آنها حتی دشوارتر خواهد بود – به ویژه برای کسانی که در ایالات متحده هستند. بخش “حلقه آتش”) ، در ایالات متحده دیده می شود. تنها بخشی از آمریکای شمالی که قابل مشاهده خواهد بود در شمال انتاریو و کبک کانادا است. از نظر فنی سه کشور – گرینلند ، کانادا ، و روسیه – در ایده آل ترین مکانها قرار دارند تا مستقیماً زیر سایه ماه گرفتگی قرار گیرند.

با این حال ، کسوف جزئی همچنان در سایر مناطق شمالی به ویژه در “ایالات متحده و کانادا ، اروپا و روسیه” به بینندگان ارائه می شود ، گرفتگی بزرگ آمریکا توضیح می دهد. بر اساس این وب سایت ، “در آمریکای شمالی ، تورنتو ، فیلادلفیا و نیویورک ایده آل ترین مناطق واقع در پایتخت برای مشاهده کسوف در هنگام طلوع آفتاب هستند.”

ساحلی نیوجرسی و لانگ آیلند ، نیویورک باید دید واضحی در صبح زود 10 ژوئن داشته باشد، اما فقط اگر ستاره ها حدود ساعت 5:30 بیرون باشند.آقای. من. اگر اتفاقاً در شمال شرقی ایالات متحده باشید ، یک کسوف جزئی در این قسمت آغاز می شود ساعت بسیار نامعقول از 4:12 صبح و تا ساعت های منطقی تر صبح ادامه یابد و در ساعت 9:11 صبح به پایان برسد. آمریکایی ها در ساحل غربی می توانند در خواب آرامش پیدا کنند زیرا با ماندن در رختخواب چیزی از دست نخواهند داد.

سرما نباید خیلی مانع شود ، مانند سایر کسوف و ماههای کامل در اوایل سال ، اما هنگام تماشای کسوف حتما از عینک استفاده کنید. تو می توانی در هر تعداد تاجر آنلاین پیدا کنید و آنها را برای سالهای آینده نگه دارید – مانند حلقه آتش بعدی دوباره در سال 2023 به ما تبریک می گوید.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes