چه موقع باید پرتاب نروس Northrop Grumman Minotaur 1 را مشاهده کرد


تصویری برای مقاله ای تحت عنوان

عکس: سرگئی نیونز (شاتر استوک)

اخیراً با این همه اتفاقات آسمانی، ممکن است عجیب به نظر برسد که فضای بعدی پدیده شاهد پدیده ای طبیعی نخواهد بود ، بلکه توسط انسان به فضا پرتاب می شود. چند روز پس از تسطیح ماه و مریخ ، ناسا صبح روز سه شنبه موشک Northota Grumman Minotaur 1 را از مرکز پرواز والوپس در ویرجینیا پرتاب کرد و از طرف سرویس اطلاعات ملی (NRO) محموله ای را حمل می کرد.

این موشک یک کشتی به اندازه کافی بزرگ است که در ساعات اولیه در چندین ایالت دیده می شود در حالی که قبل از کار قهوه می ریزید یا با اخبار محلی هماهنگ می شوید. آنچه می توانید از ماموریت آینده ناسا انتظار داشته باشید در اینجا آمده است خارج از جو سیاره ما

Northrop Grumman Minotaur 1 ناسا چه زمانی است استارت آپ؟

ناسا موشک Minotaur 1 نورثروپ گرومن را در ساعت 7 صبح پرتاب می کند.روز سه شنبه ، 15 ژوئن ، از مرکز پرواز والوپس ، که در آن آژانس امیدوار است که در صبح زود کمی لذت بصری برای ناظران در منطقه آتلانتیک میانی ارائه دهد.

مانند بسیاری از دستورات دولتی که توسط ناسا تسهیل می شود ، موشک شرکت هوافضا و دفاع نیز سه محموله را به NRO منتقل می کند ، که بخشی از شاخه وزارت دفاع است. پسندیدن یادداشت های ناسا، این مأموریت با نام NROL-111 ، سومین مأموریت پرتاب کوچک USSF و دومین پرتاب ویژه NRO والپس در 12 ماه گذشته خواهد بود. ”

اگر هوا مجاز باشد ، رگه هایی از آتش در آسمان صبح منتشر می کند ، که برای مدت زمان دیگری قابل مشاهده است ، مربوط به فاصله از سکوی پرتاب است. خوشبختانه ، ناسا نمودار ارائه کرده است که باید به شما کمک کند تا مشخص شود که نوارها تا چه مدت قابل مشاهده است ، بلافاصله بعد از پرتاب در ساعت 7 بعد از ظهر در ثانیه اندازه گیری می شود.

پرتاب ناسا ممکن است خیلی کوتاه مدت باشد و ارزش این را ندارد که از گرمای خانه خود بیرون بروید ، اما آژانس فراهم کرده است پخش جریانی مستقیم برای یکی از افراد صبح زودکه از ساعت 6:30 بعد از ظهر شروع می شود. تقویم قمری سپس با a ماه بری قرار است در 24 ژوئن از جشن استقبال کند.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes