چه موقع تیر را با چشم غیرمسلح تیر امسال ببینید


تصویر مقاله ای تحت عنوان وقتی تیر را با چشم غیر مسلح در تیر ماه دید

عکس: مارکوس بتکه (شاتر استوک)

با تمام حوادث آسمانی که تابستان امسال فرا می رسد ، می توانیم با خیال راحت چند ماه آینده از فصل سیاره بزرگ را تغییر نام دهیم. همه ابرماه های امسال آمده و رفته اند ، اما هدایای کیهانی پر از تقویم کمی مرموزتر و چشمگیرتر از ماه هستند: برخی از بزرگترین و دورترین سیارات منظومه شمسی با چشم غیر مسلح قابل مشاهده خواهند بود.

سیاره ای که در اوایل صبح و آسمان شب در ماه جولای املاک و مستغلات برجسته ایجاد خواهد کرد ، عطارد است. شما می توانید کوچکترین سیاره منظومه شمسی را در بیشتر ماه ماه ردیابی کنید ، زیرا از هلال کمرنگ به سمت راست منحرف شده و در افق شرقی به سمت شمال شرقی طی دو روز قابل توجه می شود. ردیابی سفر این سیاره یک تمرین سرگرم کننده خواهد بود ، اما لطفاً آن را انجام ندهید به دوستان خود بگویید که عطارد به شکل واپس گرا است– چون اینطور نیست!

چگونه تیر را در ماه جولای ببینیم

این سیاره در اول ژوئیه در آسمان صبح زود ، یک ساعت قبل از طلوع خورشید قابل مشاهده خواهد بود ، اما فقط در 4 جولای عطارد بیشترین طویل شدن (یا دورترین فاصله از خورشید) را تجربه می کند. این یک رویداد مهم است ، بیشتر به این دلیل که عطارد گنجه سیاره خورشید است ، اما فاصله آن از کره گازی واقعاً تاثیری در دید آن برای بینندگان روی زمین ندارد.

همانطور که ناسا یادداشت می کند، این سیاره در نهایت “نه درجه زیر هلال کاهش یافته استاوون “در صبح زود 7 ژوئیه. برای آژانس فضایی ، “بعد از متر افزایش می یابدصبح شرق – شمال شرقی در ساعت 4:27 بامداد ET ، درست 12 دقیقه قبل از آغاز گرگ و میش صبح. “ماه سپس به گونه ای حرکت خواهد کرد که عطارد ظاهر شود” 4 درجه در سمت راست هلال در حال کاهشدر افق شرقی-شمال شرقی پایین »در 8 ژوئیه ، در ساعت 4:27 بعد از ظهر دوباره ظهور می کند.

10 و 11 ژوئیه زمانی است که عطارد در بالاترین سطح افق شرقی-شمال شرقی قرار دارد ، شاید بهترین فرصت را برای ستاره دریایی برای دیدن یک نگاه اجمالی به سیاره Swift داشته باشد. گرفتن عطارد در زمان مطلوب موضوعی عقیده است. آسمان بی بی سی در مجله شب ادعا می کند که 15 ژوئیه ، فقط یک ساعت قبل از طلوع آفتاب ، ممکن است بهترین شرط شما باشد. در مورد زمان از بین رفتن دید سیاره اتفاق نظر وجود دارد ، زیرا انتظار می رود تا 18 ژوئیه از افق خارج شود.

چگونه عطارد را شناسایی کنیم

این سیاره باید رنگ پریده به نظر برسد ، گرچه هنوز با چشم غیر مسلح قابل تشخیص است ، حتی اگر دوربین شکاری یا تلسکوپ ترجیحا برای بیشتر نگاه به یاد ماندنی پسندیدن Space.com یادداشت می کند “باید یک افق روشن و بدون مانع وجود داشته باشد” وقتی می خواهید سیاره را ببینید “عطارد معمولاً به عنوان یک” ستاره “روشن با رنگ زرد یا اکر ظاهر می شود.”

ماه را مانند لنگر دنبال کنید و به سمت بالا یا راست نگاه کنید تا بسته به روز بهترین فرصت دیدن کره زمین را داشته باشد. و فراموش نکنید که تقویم خود را صبح زود باز نگه دارید ، زیرا حوادث بصری بیشتری در افق (واقعی) وجود دارد.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes