[ad_1]

در اینجا موضوعی وجود دارد که بحث پر جنب و جوش را در آن ایجاد کرده است فراخوان ما برای س questionsالات آداب و معاشرت در سالن ورزشی: Wچقدر خوب است که به کسی بگوییم که در حال ورزش غلط است؟

یک پاسخ ساده برای این سوال وجود دارد که حدود 90٪ نیازهای شما را پوشش می دهد: هرگز. ما در مورد برخی موارد استثنا در زیر بحث خواهیم کرد – باول ، چرا باید دهان خود را بسته نگه دارید wمرغ شما دانستن آن ها هستند اشتباه می کند؟

چرا نباید شکل شخص را در سالن بدن اصلاح کنید

اول ، yشما آنها را نمی شناسید از نگاه نمی توان فهمید که آیا آنها از شکل عجیبی استفاده می کنند زیرا جدید هستند و نمی دانند ، یا اگر آنها 100٪ از کارهایی که انجام می دهند آگاه هستند و تصمیم گرفته اند این ورزش را برای بازسازی یک آسیب انجام دهند ، یک روش جدید را یاد بگیرند ، یا هر چیز دیگری که در زندگی آنها در جریان است.

دوم ، شاید یشما آسانسور بلد نیستید. بله تو من فکر می کنم قبلاً این را دیده اید ، بتمرینات مختلفی در جهان وجود دارد. یک بار یک مرد به من گفت که در واقع مشغول تقلب در مطبوعاتم هستم پرسهای پیستونی و او هرگز در مورد آنها نشنیده است. از اون نوع نباش

سوم ، ما دانش نیست ما ما فکر می کنیم هستند. به ما چیزهایی آموخته اند که غیر واقعی هستند. شاید یک مربی به شما گفته باشد که اگر به روش خاصی اسکات کنید ، زانوهای خود را خراب می کنید ، باما شاید این مربی اشتباه کرده باشد. شخص دیگر در ورزشگاه هزینه می کند از آنها مربی ای که به آنها می گوید چه کاری انجام دهند ، نه مال شما مربی ، حتی نظرات شما در مورد خاطرات خود کمتر از آنچه مربی شما گفته است.

یا بدتر ،شما هستید دستکاری – اعمال نفوذ. با عرض پوزش ، اما این برای زنان اتفاق می افتد زیاد. بچه ها می آیند و می گویند ما خیلی بلند می کنیم ، یا صدمه می بینیم ، یا اینکه این کار را اشتباه انجام می دهیم-یا همه موارد بالا ، فقط بدتر. بنابراین، اگر شما یک مرد هستید و فکر می کنید “خوب ، من اگر کسی شکل من را اصلاح کند ، من بد خواهم بود. ”لطفاً بخاطر داشته باشید که زنی که به او نگاه می کنید توسط بسیاری از احمقهای قبل از شما به درستی اصلاح شده است.

خوب ، در مورد 10٪ دیگر وقت چطور؟ چه موقع صحبت کردن خوب است؟

اصلاح فرم شخص wمرغ شما آنها را می شناسید

اگر این شخص دوست شما باشد یا من می گویم حتی یک آشنای بسیار خوب در ورزشگاه ، می توانید پیشنهاد هر گونه کمک و یا بازخورد اما با گفتن اینکه آنها کار اشتباهی انجام می دهند شروع نکنید. در عوض ، از آنها بپرسید که در صورت عدم آشنایی با آنها چه کار می کنند. یا حداقل با چیزی مانند “آیا نکته ای برای این بالابر می خواهید؟” شروع کنید.

اگر شخص را به خوبی نمی شناسید اما احساس می کنید که واقعاً باید چیزی بگویید ، سعی کنید ابتدا آنها را بشناسید. با سلام ، به روشی غیر شوم. یک مکالمه با فشار کم هنگامی که آنها برای روز تمام می شوند یا زمانی که مشخصاً بین مجموعه ها منتظر هستند شروع کنید. شاید در این صورت از مصدومیت آنها مطلع شوید یا سرگرمی آنها در ساخت آسانسورهای مبهم است که هیچ کس در مورد آنها چیزی نشنیده است. سپس با توصیه های بالا ادامه دهید.

شکل کسی را اصلاح کنید wآنها از تو می پرسند

افراد جدید اغلب بازخورد می خواهند ، اما این مسئله است – آنها اغلب می گویند که در برابر آن باز هستند. در طول مکالمه دوستانه خود ، ذکر کنید که هستید هم واقعاً در پاورلیفتینگ (یا دویدن ، یا یوگا ، یا هر موضوع دیگری) و شما خوشحال خواهید شد که در صورت تمایل به س questionsالات پاسخ دهید یا شکل آنها را مورد انتقاد قرار دهید. افراد زیادی شما را به این سمت می برند.

شکل شخص را وقتی تنظیم کنید آنها در واقع به معنای واقعی کلمه در شرف مرگ هستند

وقتی مسئله امنیتی وجود دارد می توانید مداخله کنید ، اما “هنگام چمباتمه زدن زانوهای این فرد جلوی انگشتان شما می رود” مهم نیست. اگر کسی از تجهیزات به گونه ای سو that استفاده کند که خطر فوری برای او یا افراد اطراف باشد ، پس می توانید مطلقا چیزی بگو اگر کاری که آنها انجام می دهند خلاف مقررات سالن بدن سازی است ، می توانید چیزی بگویید یا بهتر از این ، یک کارمند را مجبور به مداخله کنید. اوهدر غیر این صورت ، اگر فقط فکر می کنید آنها کاری انجام می دهند که اتفاق خواهد افتاد در پایان شاید ایجاد مشکل برای آنها در این راه چیزی است که شما به عنوان یک غریبه باید با آن کنار بیایید.

این داستان در اصل در آگوست 2019 منتشر شد و برای مطابقت با دستورالعمل های سبک Lifehacker به روز شد.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir