[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان چه تجهیزات کودک را می توانید خریداری کنید و چه موارد جدیدی باید ارائه شود

عکس: TRMK (شاتر استوک)

یک موجود کاملاً جدید و کوچک نباید با این همه چیز همراه شود چیزها اما وقتی کودک به خانه شما نقل مکان می کند ، آنها یک گهواره ، کالسکه ، صندلی ماشین ، وان ، پمپ سینه ، بطری ، پارک بازی ، لباس و غیره به همراه دارند. و هر یک با قیمتی همراه است که واقعاً می تواند با گذشت زمان افزایش یابد.

مطابق با نظرسنجی هزینه مصرف کننده 2015، متاهل با درآمد متوسط ​​، یک خانواده با دو فرزند انتظار دارد 12980 دلار در سال هزینه کند –تقریبا به اندازه قیمت یک ماشین جمع و جور کاملاً جدید. و مانند خرید اتومبیل ، والدین جدید ممکن است وسوسه شوند که با مراجعه به یک فروشگاه محموله یا فیس بوک مارکت به دنبال معاملات اجباری تجهیزات باشند. اما با برخی از عناصر ، خطر ابتلا به چیزی خطرناک وجود دارد اگر مراقب نباشید.

ضربه زدن به دوستان و خانواده برای موارد دقیق استفاده شده برای کوچک شما شرم آور نیست. اما برای ایمنی شما و فرزندتان ، باید بدانید چه چیزی می توانید پس انداز کنید و چه موقع لاف بزنید. ما موارد اصلی را که باید خریداری کنید شناسایی کرده ایم به دلایل ایمنی و بهداشت جدید است. ما همچنین راهنماهایی را به اشتراک گذاشتیم که می توانید تایید کنید بدون نگرانی یکی از دوستان و اعضای خانواده ، و اینکه کدام کالاها را می توانید بدون نگرانی از یک فروشگاه دست دوم خریداری کنید.

کدام لوازم جانبی نوزاد را باید جدید خریداری کرد؟

تیدر اینجا برخی از دلایلی که والدین جدید نباید صندلی های اتومبیل دست دوم را خریداری کنند آورده شده است. آمطابق با گزارش های کاربر. حتی اگر به نظر برسد که در فرم عالی است ، من نیز هستم.تشخیص اینکه یک صندلی اتومبیل نشت کرده است ، توسط سازنده کشیده شده است یا مشکل است در یک تصادف آسیب دیده است. هنگام خرید صندلی اتومبیل جدید متناسب با بودجه ، به خاطر داشته باشید که آنها باید مقررات ایمنی فدرال را تصویب کنند – تا زمانی که این کار را انجام دهند ، استفاده از آنهایی که مقرون به صرفه تر هستند نیز کاملاً ایمن هستند.

سایر تجهیزات مهم برای خرید پمپ پستان جدید. طبق اعلام سازمان غذا و دارو، هیچگونه تضمینی برای تمیز و ضد عفونی شدن دستگاه بین صاحبان وجود ندارد ، که ممکن است باعث بلع ذرات عفونی شود که می تواند شما یا کودک شما را بیمار کند. شرکت های بیمه باید هزینه پمپ پستان را تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه تأمین کنند ، بنابراین با آنها یا بخش بهداشت محلی خود مشورت کنید تا بدانید برای تهیه آن چه کاری باید انجام دهید.

به همین ترتیب ، حتماً برای بطری های تغذیه ای جدید ، پستانک ها و پستانک ها بهار بزنید. مواد پلاستیکی احتمالاً در دهان صاحب قبلی خود از جهنم عبور کرده و ممکن است از بین رفته باشد با تمیز کردن مکرر بدتر می شود. این می تواند امری بدیهی تلقی شود ، اما در مورد لباس زیر بچه ها نیز همین امر وجود دارد.

بچه ها هم تختخواب ها را از طریق سایش عظیم قرار دهید (تصور کنید کودک کوچکی در حالی که منتظر آزادی است روی ریل ها می کشد)، و ممکن است مفاصل در گرمای ذخیره سازی ضعیف شوند. علاوه بر این ، در سال 2011 کمیسیون ایمنی کالاهای مصرفی ایالات متحده استانداردهای ایمنی تختخواب خود را ارتقا داد تا از دوام بیشتری برخوردار باشد و از نظر ساختاری مناسب باشد. گزارش های کاربر برای اطمینان از مطابقت با استانداردهای فعلی تولید ، خرید یک گهواره جدید مجاز توسط انجمن تولیدکنندگان محصولات جوانان را توصیه می کند. همچنین به دلایل ایمنی و بهداشتی تهیه تشک گهواره ای جدید را فراموش نکنید..

راهنمای من چطور؟

امیدواریم روستای دوستان والدینی به اندازه کافی خوش شانس باشید که با مشاوره به کمک شما بیایند و وسایل کاربردی مانند وان ، تخت یا کالسکه که وزن کتاب جیبی شما را سبک می کند. مطابق والدیناگر از شخصی که به او اعتماد دارید وان به سختی استفاده می کنید ، حتماً آن را از نظر وجود کپک یا کپک بررسی کرده و کاملاً تمیز کنید. به هر حال

همچنین ، مانور مانور را از نظر پارگی یا حفره بررسی کنید می تواند ارائه دهد خطر خفگی را مصرف نکنید و اگر قبل از سال 2013 ساخته شده است مصرف نکنید ، زیرا استانداردهای ایمنی فعلی را برآورده نمی کند.

کالسکه ها می توانند در برابر سایش مقاومت کنند. اگر یکی دارید ، با دقت به دنبال بندهای شکسته یا گمشده باشید ، و مطمئن شوید که همراه است جزوه آموزش همچنین اطمینان حاصل کنید که این محصول قبل از سال 2015 ساخته شده است تا از مطابقت با استانداردهای ایمنی موجود اطمینان حاصل کنید. З.صندلی های igh را می توان کسی که به او اعتماد دارید نیز بگیرد آن را بازرسی کنید تا مطمئن شوید دارای کمربند پنج نقطه ای و یک ساقه ثابت است تا کودک شما نتواند از آن بالا برود یا به بیرون سر بخورد.

چه تجهیزات کودک را می توانم دست دوم بخرم؟

احتمالاً شما یک میلیون بار این موضوع را شنیده اید ، اما نوزادان سریع رشد می کنند. و اگر بودجه دارید ، صرف هزینه های هنگفتی که کودک شما احتمالاً فقط یکبار می پوشد (و در طول غذا خراب می کند) ، فایده ای ندارد. خرید و فروش کفش کودک در فروشگاه های حمل بار یا فروشگاه های فروش اقتصادی معاملات بسیار خوبی خواهید داشت. و اگر نگران هستید میکروب های باقی مانده توسط صاحب قبلی یا خریدار دیگر، لباس را چندین بار در ماشین لباسشویی بیندازید تا ظاهر و بوی جدیدی پیدا کند.

هنگام خرید ، می توانید در مورد اسباب بازی های کودک ، کتاب ها ، گلایدر و سایر مبلمان نیز معاملات بسیار خوبی بیابید. فقط کافی است قطعات شل یا از دست رفته یا رنگ شکسته را بررسی کنید (ممکن است حاوی سرب باشد). اگر امیدوارید شب بخوابید ، حتماً بررسی کنید در مورد مانیتورهای دست دوم کودک کار می کند زیرا شما مجبور نیستید برای آرامش خاطر (و استراحت) خرده فروشی بپردازید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir