[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان چه چیزی را برای یک روز در ساحل بدون بچه بسته بندی کنیم

عکس: اکاترینا کندراتووا (شاتر استوک)

هنگام برنامه ریزی یک سفر خانوادگی به ساحل ، به احتمال زیاد بچه دار خواهید شد. اما یکn ساحل روزانه برای بزرگسالان به مجموعه متفاوتی از اقلام نیاز دارد. منوقت آن رسیده است که اسباب بازی های کودکان خود را با بازی های کارت ، ورزش های ساحلی ، موسیقی ، الکل و غیره عوض کنید. در اینجا نحوه بسته بندی وسایل آورده شده است روز بزرگسالان کنار آب.

اصول بسته بندی برای همه روز در ساحل

البته ، عناصر اساسی وجود دارد: حوله های ساحل ، ضد آفتاب ، a بطری آب ، عینک آفتابی و غذا. وبلاگ سفر جهانگرد معقول مهمترین را کاملا خوب می شکند – مورد خود را فراموش نکنید لباس شنا ، فلیپ فلاپ ، کارت شناسایی و پول نقد برای پارکینگ یا خرید بستنی یا نوشیدنی. شما همچنین می خواهید یک پتو ساحلی داشته باشید حوله ساحلی (هرچه حوله بیشتر باشد ، در واقع بهتر است)) و در صورت نیاز صندلی های ساحلی کمی پشتیبانی از پشت. علاوه بر این ، شما همیشه به منبع منبع نیاز خواهید داشت سایه ، خواه این یعنی چتر یا مینی چادر یا سایبان

یک جعبه کمک های اولیه تهیه کنید. امدادگران اقلام سنگین خواهند داشت ، اما یک گروه کوچک از بانداژ و دستمال مرطوب الکلی می تواند کمک زیادی به درمان کند تصادفات جزئی از دیگر وسایل متفرقه می توان به بلندگوهای بلوتوث ، باتری های خارجی تلفن و کیف مخصوص لباس شنای مرطوب پس از کمبود آب و تعویض لباس اشاره کرد.

او بزرگ شد سرگرم کننده برای آوردن به ساحل

اگرچه نوشیدن در ساحل معمول است برخی از سواحل ممنوع است و به آنها مشروبات الکلی اجازه می دهد ، بنابراین اگر این چیزی است که به دنبال آن هستید ، حتما در سواحل مناسب الکل در منطقه خود کاوش کنید. کولر بسازید حمل و نقل و برنامه ریزی از قبل برای انتقال نوشیدنی از بطری های آنها به ظروف پلاستیکی یا ظروف غیر شیشه ای آسان است ، زیرا بطری های شیشه ای در اکثر سواحل مجاز نیستند.

بازی های با ورق شرط خوبی برای سرگرمی در ساحل است – ما پیشنهاد می کنیم modern ، مکالمه کلاسیک مانند کارت های ضد بشریت یا شوخی خطر. اگر شما نوع ورزشی، والیبال ، فریزبی ، فوتبال یا یک بازی را به همراه بیاورید سوراخ ذرت این یک توپ سنبله است در تلویزیون نوا جایگزین این ممکن است لازم باشد برای دوستان خود توضیح دهید ، بنابراین اگر قصد دارید آن را بازی کنید ، یک لینک به آنها ارسال کنید سایت آموزش از پیش.

اسلحه های مخفی من برای سفر به ساحل

کشیدن همه چیز از طریق شن و ماسه است بدترین قسمت برای تعیین مکان خود در ساحل بنابراین من bدر هر سفر ساحلی با واگن تماس بگیرید. بعضی از آنها بهتر از دیگران روی ماسه می غلتند ، بنابراین به دنبال یکی بروید s چرخ های بادی بزرگ. آنها می توانند گران باشند (به همان اندازه که مثل 500 دلار) ، اما تعداد زیادی وجود دارد گزینه های ارزان تر با کیفیت برای انتخاب کردن. همین که واگن داشته باشید ، می توانید از مزایای من استفاده کنید دیگران بهترین پیشنهاد برای سفر بی نقص به ساحل: وعده های غذایی سالم بیاورید که برای بچه ها خیلی سنگین باشد و برای بچه ها نیز نامرتب باشد. شما زندگی نکردید تا اینکه یک شام واقعی در ساحل خوردید. جوجه روتیسری ، کسی؟

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir