[ad_1]

جنگ فرهنگی در TikTok ، توییتر و اینستاگرام در جریان است و من در مورد باتلاق سیاسی بین شهرها و مناطق روستایی صحبت نمی کنم که ملت ما را نابود می کند. من در مورد گربه ماهی صحبت می کنمهمه مهم: نسل Z و هزاره ها ، که مربع و شلوار جین لاغر ایستاده اند.

این هفته در جنگ های بین نسلی: ژنرال Z در برابر هزاره ها

جنگ جوشان فرهنگ پاپ بین هزاره ها و نسل Z اخیراً گسترش یافته است. میادین اصلی جنگ ، شلوار جین و پهلوهای لاغر ، با درگیری های کوچک کاریزمای هری پاتر ، آزمایش “سن” و BuzzFeed است.

طبق گفته های ژنرال Z ، همه این موارد هزار ساله خنک نشده ، لغو یا تحریک کننده هستند (به زیر مراجعه کنید). هزاره ها ، ظاهراً متعجب از این واقعیت که دیگر جالبترین بچه های مهمانی نیستند ، با شلیک های خود پاسخ می دهند ، وعده می دهند که باید شلوار جین لاغر و مژه های اضافی ، نیمه قهوه ، لات را از انگشتان سرد و مرده خود بکشند شما نباید از افرادی که چراغ های LED را در اتاق خواب خود می بندند و TidePods را می خورند توصیه مد کنید.

به شخصه ، من فکر می کنم هزاره ها باید تسلیم شوند: برای خونسردی با نوجوانان نمی توانید در جنگ پیروز شوید. اما من به عنوان عضوی از ژنرال X این تزریق را انجام نمی دهم. من با خوشحالی شانه هایم را بالا می اندازم و می گویم “هر چیزی” ، با ناراحتی خوشحالم که هیچ یک از اینها مهم نیست و به هر حال همه ما تنها خواهیم مرد. برای یک شیرجه عمیق تر ، رجوع کنید به مینا لو– این ویدیوی مد YouTuber همه چیز را آشکار می کند و حتی به تاریخچه شلوار جین لاغر می پردازد.

تعریف هفته: “Cheugy”

“Cheugy” صفتی است که برای توصیف کسی یا چیزی استفاده می شود که کثیف است اما سعی می کند اینگونه نباشد. این دقیقاً به معنای “اساسی” نیست. عمومی را توصیف نمی کند. بیشتر برای افرادی است که بیش از حد تلاش می کنند اما هنوز علامت خود را از دست می دهند. به عبارت دیگر ، توهینی متناسب با الزامات ژنرال Z برای ایجاد هزاره های پیری.

به نظر می رسد این کلمه در TikTok محبوبیت پیدا کرده است و برای توصیف مواردی از این قبیل استفاده می شود گفتن “من کاری کردم” وقتی عکسی از کاری را که انجام داده اید ارسال می کنید یا در بزرگسالی واقعاً در دیزنی هستید. ترفند برای جلوگیری از جذابیت این است که به اندازه کافی برای اهمیت فرهنگی زندگی کنیددوره هایی که “سرد” را پیش پا افتاده می دانید، سپس برگرد تا دوباره خونسرد باشی. (به “شلوار جین مامان” و “لیندا لیندا” در زیر مراجعه کنید.)

این هفته در مهمانی به اشتباه پیش رفت: ضربه آدریان

آدریان لوپز ، نوجوان لس آنجلسی ، فقط در عرض چند روز لذت و قلب یک مشاهیر اینترنتی را تجربه کرد. این حماسه روز دوشنبه هنگامی آغاز شد که آدریان ویدیویی ساده در TikTok منتشر کرد و از کودکان مدرسه خود دعوت کرد تا در یک مهمانی فارغ التحصیلی شنبه شب در ساحل هانتینگتون نزدیک لس آنجلس شرکت کنند. چیزی در این دعوت توجه مردم را به خود جلب کرد ، اما طولی نکشید که ویروسی شد ، زیرا نوجوانان آن را به اشتراک گذاشتند ، الگوریتم قدرتمند TikTok آن را تقویت کرد و افراد با نفوذی مانند 24kGoldn و نوح بک بر آن تأثیر گذاشتند.

تا روز جمعه ، ویدئوهای دارای برچسب #adrianskickback نزدیک به 280 میلیون بازدید را به خود اختصاص داده بودند ، و مردم قول دادند از هر گوشه و کنار برای شرکت در “حزب قرن” بیایند.

اما مهمانی نبود. فقط دیدگاه آدریان لوپز در مورد برخی از دوستان مدرسه که در اطراف آتش آویزان بودند وجود داشت گودال در ساحل. با کمک یک مروج ، آدریان سعی کرد جایی پیدا کند و چیزی جمع کند ، اما شخص وقت نداشت. شنبه شب در مهمانی ، همه چیز از هم می پاشد.

هزاران کودک که به مدت یک سال در داخل حبس بودند ، در ساحل هانتینگتون فرود آمدند. همانطور که انتظار داشتید ، شورشی ایجاد شد: آتش بازی ها شلیک شد ، wهمه علامت گذاری شدند ، بهتلها به سمت پلیسها پرتاب شدند ، rگلوله های یورش به طرف مهمانی ها نیز شلیک شداستراحت انجام می شود ، الفدرس دوم آموخت فقط یک هفته دیگر در اینترنت.

گروه پانک هفته: Linda Lindas

چند هفته پیش ، من در مورد یک گروه راک پانک غمگین ، جعلی ، همه دختر نوشتم مهرهای سرگردان. در مقابل ، به Linda Lindas ، عمدتا تمبرهای ضد ترامپ مراجعه کنید. این چهار نفر با تی شرت و دامن چهارخانه پوشیده از آسیا و لاتین هستند دختران بین 11 تا 16 سال اخیر مجموعه ای قاتل از خانه های شایسته رامونز را اخیراً در یک کتابخانه عمومی در لس آنجلس ربودند. (چقدر سنگ پانک است که جهنم را از در بیرون بکشد) کتابخانه؟)

لیندا لیندا آواز می خواند در مورد چقدر ناراحت کننده است که نتوانید در هنگام شیوع بیماری ، یک پسر نژادپرست که برای آنها شرور بود و یک مورد جالب دیگر برای دختران نوجوان ، با مادربزرگ خود شام بخورید. هر چه ویدیو ویروسی شد، برچسب ها علاقمند شدند و برای یازدهمین بار از سال 1957 ، راک اند رول ذخیره شد.

فیلم ویروسی هفته: تغذیه مک دونالد BTS

گروه پسران K-Pop BTS با همکاری McDonald’s ظرف غذای McDonald’s BTS را منتشر کرده و به عنوان اثبات محبوبیت مداوم BTS ، تبلیغات تبلیغاتی یکی از پربیننده ترین فیلم ها بود این هفته در YouTube.

این غذا از 10 قطعه مرغ McNuggets ، Coca-Cola ، medium f تشکیل شده استریش ، و (طبق تبلیغات) دو “سس اختصاصی انتخاب شده توسط BTS: سس چیلی شیرین و کاجون”.

من مطمئن نیستم که چرا این غذاها با BTS مترادف هستند. من مطمئن نیستم که چرا BTS هنوز وجود دارد. من مطمئن نیستم که چرا کسی علاقه مند خواهد شد ، اما واقعیت این است که ستاره های پاپ کره که غذای یک شرکت چند ملیتی را تبلیغ می کنند همان چیزی است که بچه ها می خواهند از YouTube تماشا کنند. ما فقط باید با آن کنار بیاییم. دنیای عجیبی است. قصد دارم برای فرار به فضا به خودم شلیک کنم.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir