چگونه آشپزخانه خود را با ارزان ترین شکل ممکن بازسازی کنیم


تصویر مقاله ای با عنوان چگونه آشپزخانه خود را با ارزان ترین شکل ممکن بازسازی کنیم

عکس: صفحه اورسولا (Shutterstock)

k در مقیاس کاملبازسازی itchen می تواند ماه ها کار کند و دهها هزار دلار یا بعد از ولی طراوت آشپزخانه چنین نیست من دارم این همه کار و تمام پول خود را بردارید. با صرفه جویی در کار آشپزخانه بزرگ ، می توانید چند تغییر ظریف و ارزان را ایجاد کنید کمک کنید آشپزخانه خود را به دهه فعلی برسانید. این چگونه است.

روشنایی آشپزخانه خود را به روز کنید

روشنایی قدیمی آشپزخانه می تواند حتی مدرن ترین آشپزخانه را تاریک جلوه دهد. متأسفانه ، سیم کشی مجدد احتمالاً گزینه مقرون به صرفه ای نیست – اما می توانید سبک روشنایی را به راحتی و با قیمت مناسب تغییر دهید. سعی کنید a را نصب کنید آویز آویز با سایه تزئینی از جمله آویزهای آویز به عنوان راهی مقرون به صرفه برای روشن کردن فضای خود بدون تماس با برقکار عمل می کند.

همچنین می توانید پوشش نوری فعلی را به چیزی مدرن تر تبدیل کنید. اگر دارای نور فلورسنت هستید و نمی توانید از عهده آن برآیید 300 دلار قیمتی که با حذف آن وجود دارد وجود دارد گزینه های ارتقا موجود. شما می توانید لامپ های فلورسنت را با LED جایگزین کنید ، به عنوان مثال ، برای صرفه جویی در انرژی و به روز رسانی ظاهر آشپزخانه خود.

به کابینت ها توجه کنید

بهبود کابینت کابینت شما یک کار بزرگ به نظر می رسد – اما می تواند به آسانی مانند یک رنگ جدید یا سخت افزار جدید آسان باشد. در واقع ، اگر درهای کابینت به تنهایی مناسب باشند ، این دو چیز در کنار هم می تواند این توهم را ایجاد کند که همه کابینت های جدید را خراب کرده اید.

برای بیان واقعی ، یک رنگ جسورانه و مدرن مانند آبی سرمه ای یا ماتچا انتخاب کنید. برای دسته ها و دستگیره ها ، برنج و طلا در حال حاضر انتخاب های محبوب هستند،، و آنها راهی مقرون به صرفه برای به روز رسانی آشپزخانه شما هستند. در صورت تمایل ، می توانید سخت افزار قدیمی را نگه دارید (و حتی هزینه کنید کمتر پول) ، یک جعبه خوب تهیه کنید رنگ اسپری تبدیل آن نقره به طلا

ویژگی دیوار و backsplash را اضافه کنید

فقط اگر او این کار را انجام دهد یکی چیزی را در آشپزخانه خود بگذارید ، اجازه دهید به صورت زیر باشد: یک دیوار کاربردی ایجاد کنید که حواس شما را به همه کابینت های خسته و وسایل ناسازگار برساند. در اینجا چند روش برای انجام این کار آورده شده است.

لایه برداری و چسباندن پشت را در نظر بگیرید

اسپری های معکوس اغلب برای ایجاد تمرکز جسورانه در آشپزخانه استفاده می شوند – اما استخدام متخصصان برای نصب کاشی های واقعی می تواند گران باشد. در عوض ، انواع پوست و چوب را در نظر بگیرید.

ممکن است تمایل داشته باشید گزینه لایه برداری و چسباندن را به عنوان ظاهری نادیده بگیرید هم ارزان است ، اما این کاشی ها در واقع راه طولانی را طی کرده اند. به عنوان مثال ، این یکی شبیه کاشی مترو واقعی است و هر فوت مربع حدود 10 دلار هزینه دارد. برخی حتی از واقعی ساخته شده اند فولاد ضد زنگ یا آلومینیوم ، که کمی بالاتر با قیمت تقریبی 16 دلار در فوت مربع اجرا می شود ، اما راه زیادی را برای مدرن سازی فضای منسوخ پیش می برد.

اگر یک کاشی قدیمی دارید ، شما نیز می توانید آن را رنگ کن به جای پاره کردن و تعویض آن.

یک دیوار لهجه بکشید

رنگ آمیزی آشپزخانه یکی از ساده ترین روش ها برای ایجاد زندگی تازه در فضای آشپزی شما است. مطمئن شوید که از رنگ نیمه براق برای تحمل گرما ، پاشیدن و ریختن که مطمئناً در فضا رخ می دهد ، استفاده می کنید. و البته ، می توانید به کل آشپزخانه یک کت تازه بدهید –یا شما می توانید تنها یک دیوار را برای برجسته کردن با رنگ پررنگ یا از آن انتخاب کنید ایجاد یک قالب با استفاده از نوار هنرمند.

از کاغذ دیواری به عنوان ویژگی پس زمینه و لهجه استفاده کنید

ج صدها مدل سرگرم کننده و سبک ها، کاغذ دیواری وینیل می تواند انتخاب خوبی برای طراحی دیوار یا پس زمینه باشد آشپزخانه شما حتی فقط هر دلار 24 دلار، شما می توانید انجام دهید یک جمله واقعی

اون قدیمی رو عوض کن جرثقیل

اگر دسته ای درست کردید از این کوچولوها به روز رسانیو هنوز فضای کمی برای حرکت دارید در بودجه ، جایگزینی این شیر آب قدیمی احتمالاً خوب است. شروع بتصمیم شما شیر آب مناسب سینک کنونی است (مگر اینکه بخواهید سینک را کاملاً عوض کنید ، اما اکنون کار گران می شود) شیرها می توانند بیش از 300 دلار هزینه داشته باشند ، اما برخی از آنها وجود دارد گزینه های خوبی در وسط جاده است که اراده فقط شما را برگرداند مربوط به 100 دلار – 150 دلار


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes