چگونه آیفون گم شده خود را پیدا کنیم


تصویر مقاله با عنوان قبل از گم شدن iPhone ، این تنظیمات را بررسی کنید تا بعداً بتوانید آن را پیدا کنید

عکس: انبار رسانه ای (Shutterstock)

وقتی آیفون خود را گم می کنید خراب می شود. شاید آن را در کافه فراموش کرده اید یا از ایستگاه به سرقت رفته است. خوشبختانه می توان به راحتی ردیابی iPhone خود را (تا زمانی که آبدار و فعال باشد) آسان کرد. و اگر قبلاً رمز عبور را فعال کرده اید ، ویژگی Find My iPhone به طور خودکار فعال می شود. در اینجا نحوه پیدا کردن آیفون گم شده یا دزدیده شده را مشاهده می کنید.

آیفون گم شده خود را با Find My پیدا کنید

تصویر مقاله با عنوان قبل از گم شدن iPhone ، این تنظیمات را بررسی کنید تا بعداً بتوانید آن را پیدا کنید

اسکرین شات: هموش پاتک

هنگامی که متوجه شدید iPhone خود را گم کرده اید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است برای استفاده از سرویس Find My (قبلاً به عنوان Find My iPhone شناخته می شد).

به هر رایانه بروید و باز کنید icloud.com/findبه در اینجا با همان حساب iCloud که در iPhone خود استفاده می کنید وارد شوید. اگر از ویژگی اشتراک گذاری خانواده با اعضای خانواده خود استفاده می کنید ، می توانید از آیفون یکی از اعضای خانواده برای ردیابی دستگاه خود نیز استفاده کنید. کافی است برنامه Find My را باز کرده و دستگاه خود را جستجو کنید.

پس از ورود به وب سایت iCloud در مرورگر ، “را انتخاب کنیدهمه دستگاه هاگزینه در بالا و iPhone خود را انتخاب کنید. نقشه مکان فعلی iPhone شما را به شما نشان می دهد. اگر iPhone شما خاموش است ، آخرین مکان شناخته شده دستگاه را مشاهده خواهید کرد.

اکنون که مکان iPhone را می دانید ، می توانید به آن بروید. هنگامی که در این نزدیکی هستید ، می توانید از “صدا را پخش کنیدگزینه ای برای پخش صدا در iPhone برای پیدا کردن سپس.

با استفاده از iPhone خود را بازیابی کنید حالت گمشده

اگر iPhone شما خاموش (یا به سرقت رفته) است ، آن را فعال کنید حالت گمشده آخرین راه حل شما است. حالت گمشده iPhone شما را قفل می کند و از بیرون آمدن اعلان ها و پیام ها جلوگیری می کند. همچنین کارت ها و شماره های شناسایی ذخیره شده در برنامه Wallet را غیرفعال می کند. حالت گمشده هنوز امکان تماس های ورودی (از جمله تماس های FaceTime) را فراهم می کند و همچنان مکان iPhone را ردیابی می کند.

کلیک “حالت گمشدهبرای شروع (این فقط در صورت استفاده از رمز عبور در iPhone شما کار می کند). شماره تلفن و پیامی را که می خواهید در iPhone s نمایش داده شود در اینجا وارد کنیداوه اون اگر شخصی به iPhone شما ضربه زد ، می تواند با شما تماس بگیرد و به طور بالقوه iPhone شما را پس دهد.

اگر آیفون شما به سرقت رفت ، نمی توانید جز شکایت با مقامات محلی کاری انجام دهید. ما همچنین توصیه می کنیم از “حذف آیفونبرای حذف کامل ذخیره سازی iPhone (این اتفاق می افتد هنگامی که iPhone آنلاین می شود). به این ترتیب ، حداقل اطلاعات شخصی شما محافظت می شود.

چگونه مطمئن شویم که می توانید آیفون گم شده خود را پیدا کنید

ویژگی Find My باید به طور پیش فرض فعال باشد ، اما هنوز هم ارزش بررسی آن را دارد تا از عملکرد و کارکرد آن مطمئن شوید. بهتر است همین الان دریابید نسبت به. تا وقتی p خود را از دست می دهید شگفت زده شویدکامل.

گذرواژه تنظیم کنید

در صورت نداشتن رمز عبور ، کل ویژگی Find My از کار می افتد. پس اول برو تنظیمات > شناسه چهره و رمز عبور برای تنظیم رمز عبور و فعال کردن Face ID یا Touch ID. حتی اگر کار با iPhone شما انجام شود ، نمی تواند به راحتی به اطلاعات شخصی شما دسترسی پیدا کند.

ویژگی Find My را فعال کنید

سپس مطمئن شوید ویژگی Find My فعال است. قابل اعتماد و متخصص “تنظیماتو مال خودت را لمس کن مشخصات از بالای صفحه در اینجا ، به مال من را پیدا کن > آیفون من را پیدا کنیدو مطمئن شوید که “آیفون من را پیدا کنید“فعال شده.

اشتراک گذاری خانواده را فعال کنید

اگر قبلاً اعضای خانواده خود از iPhone استفاده می کنید ، بهتر است از ویژگی Family Sharing استفاده کنید. نه تنها به شما امکان می دهد خریدهای برنامه ها و خدمات Apple را به اشتراک بگذارید ، بلکه می توانید با استفاده از برنامه Find My ، همه دستگاه هایی را که با حساب اشتراک گذاری خانواده مرتبط هستند ردیابی کنید.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes