[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: کانکرون (شاتر استوک)

حیوانات و حشرات به مکان های گرم جذب می شوند و آنها را حفظ خواهد کرد پنهان متاسفانه ، ماشین شما هر دو جعبه را علامت گذاری می کند، این بدان معناست که در برخی از مواقع ممکن است با کشف ناخواسته ای مواجه شوید که برخی موجودات در سفر شما مستقر شده اند.

چنین حمله ای نه تنها می تواند به وسیله نقلیه آسیب برساند (و سلامتی شما) ، اما می تواند ناخواسته به حیوانات مهاجم آسیب برساند هنگامی که شما تبدیل می شود موتور Thآنها همچنین می توانند هنگام رانندگی خطر ایجاد کنند – من هستم آلرژی به نیش عنکبوت و یافتن ترک تحصیل پایین از در حالی که من هستم سقف ماشین رانندگی همیشه است اعصاب را می زند. بنابراین ساعتدر اینجا نحوه حذف زنجیره های ترسناک و موجودات از اتومبیل شما آورده شده است ، و آنها را بیرون نگه دارید.

علائم را بررسی کنید جوندگان و اشکالات زندگی می کنند در ماشین شما

احتمالاً نخواهید پیدا کردن یک سنجاب در زندگی بازگشت صندلی. در عوض ، حیوانات کوچک مانند موش و پوسوم دوست دارند به ترکهای تنگ پناه ببرید روی موتور خود و دیگران فضاهای کوچک. هنگام یافتن این مناطق دنج ، rموشها و موشها اغلب می توانند سیم را بجوید و شیلنگ های لاستیکی، فیلترها را مسدود کنید و در غیر این صورت علت آسیب شدید به موتور شما –و احتمالاً ایجاد کنید خطر a آتش سوزی وسیله نقلیه. موجودات کوچکی در حال آمدن هستند کود حیوانی نیز – و مال آنها مدفوع می تواند فضای داخلی ماشین را آلوده کنید (یا مثلاً فیلترهای کابین خود را)که می تواند آسیب برساند سلامتی شما. حشرات دوست دارند عنکبوت تمایل دارید خانه های خود را در آینه های نمای جانبی ، سقف ماشین و دریچه های خود بسازید. (تصور کنید که جریان متناوب را روشن کرده اید و چهره ای پر از عنکبوت پیدا کرده اید!

اتومبیل خود را با دقت بازرسی کنید اگر شک دارید که حیوانی در آن پنهان شده است. آفت مدرن لیستی مفید از علائم زندگی یک جوندگان در اتومبیل شما ارائه می دهد:

  • مشاهدات بصری مدفوع و ادرار ، همراه با بوی بد
  • صداهای عجیب و غریب ، به خصوص بخاری یا فن ، که صدای سر و صدا یا ارتعاشی ایجاد می کنند که نشان دهنده سوکت در موتور بخاری است
  • منابع غذایی مانند بلوط ، غذای سگ و دانه های پرندگان را که جوندگان برای خوردن در ماشین شما آورده اند کشف کنید. دیدن تنقلات قدیمی مانند سیب زمینی سرخ کرده در مکان های شگفت انگیز
  • بعضی اوقات می بینید که موش یا موش در ماشین شما می پرد یا می دوید

اگر شواهدی از موش ، سنجاب ، یا پوسوم مشاهده کردید حتی گربه ها ، موتور را روشن نکنید و قبل از سوار شدن در ماشین سر و صدا ایجاد کنید سعی کنید آنها را بترسانید.

چگونه می توان از جوندگان مانند موش ، موش و پوسوم در اتومبیل شما جلوگیری کرد

با بسیاری از روش های مشابهی که می توانید آفات را از ماشین دور نگه دارید آنها را نگه دار از ورود به خانه شماحتی ممکن است نتایج بهتری بگیرید). موش ها و سایر حیوانات به بوی شدید حساس هستند ، و آنها بوی سرو ، نعناع و فلفل قرمز. گلوله های پنبه ای را با روغنهای اساسی از آنها قرار دهید رایحه های اطراف ماشین بازدارندگی یا دفع کردن موش. چیزها پشم فولاد یا سیم مشبک در ترک های کوچک و مناطق باز که حیوانات می توانند خزنده شوند جلوگیری از موش از قرار دادن در موتور شما. و شما همیشه می توانید به دام و سم – هر دو هستند موثر اما بسیار کمتر کنترل آفات انسانی تنظیمات.

حیوانات مخصوصاً ماشین شما را پیدا می کنند دوستانه هنگام نشستن در یک مکان برای مدت زمان طولانی. اگر قرار نیست به طور منظم از اتومبیل خود استفاده کنید ، باید کار را انجام دهیدort برای ادامه خم شدن بگیر و بگیر کوتاه گهگاه رانندگی کنید. اگر چنین باشد ، حیوانات مکان مناسبی برای استراحت نخواهند یافت به صورت دوره ای در حال حرکت است.

به تعقیب حیوانات دور شما شک دارید که مخفی شده اند قبل از اینکه موتور خود را بچرخانید ، در ماشین خود کلیدهایتان را بکوبید و بوق بزنید بر. احتمالاً صدای شگفت آور ایجاد می شود حیوان را فراری دهید ، که به شما امکان می دهد سفر خود را آغاز کنید. هرکاری که تو می کنی، درب اتومبیل را باز نکنید در تجربه بیرون آوردن حیوان؛ سپس فقط می تواند برای مخفی شدن در موتور اتومبیل خود بیشتر فرو بروید.

در آخر ، ماشین خود را هر چه بیشتر تمیز کنید. موش ، موش ، پوسوم و سایر حیوانات هستند جذب تکه های مواد غذایی می شود و خرده در صورت وجود نشت ، شستشوی منظم ماشین ها و جاروبرقی حیوانات گرسنه را از خود دور می کند.

چگونه می توان از شر حشرات مانند عنکبوت و مورچه در داخل خلاص شد ماشین شما

حشرات ممکن است سیم شما را نجوند و موتور شما را گیج نکنند ، اما هیچ کس نمی خواهد در کنسول وسط خود روچ پیدا کند. اولین خط دفاعی در اینجا است ماندگاری ماشینت تمیزه لموش ها، اشکال مانند مورچه ها توسط ضایعات مواد غذایی فریب می شوند. سینی را مرتباً پاک کنید ، وکیوم کنید هر روز خرده ریز شوید و غذا را از ماشین بیرون بیاورید. اگر بودجه دارید ، یک سرویس کامل دریافت کنید نظافت ماشین هر وقت تعویض روغن می کنید. این روش ساده ای است که باید بخاطر بسپارید اگر می توانید ماشین خود را کاملاً تمیز و با ارزش قیمت (حدود 35 دلار) تمیز کنید.

به یاد داشته باشید که هنگام مرتب کردن ماشین خود ، تشک ها را تمیز کنید. مطابق با سایت برای راه حل های آفات آخوندک، کف ماشین حصیرها مکان اصلی تخمگذاری و لارو کردن اشکالات هستند. محتماً جارو برقی بزنید تشک کاملاً امتحان کنید اجازه ندادن آنها برای مدت طولانی مرطوب می مانند.

اشتباهاتی مانند عنکبوت ها نیز هست من بو را دوست ندارم از نعناع و روغن مرکبات ، بنابراین در اینجا می توان از همان روش با گلوله های پنبه ای برای جلوگیری از موش استفاده کرد.

و سرانجام ، و شاید ترسناک تر ، ساس ها آنها فقط در رختخواب زندگی نمی کنند و متأسفانه آنها نیز می توانند ماشین شما را آلوده می کند. اگر این اتفاق بیفتد ، باید با یک متخصص تماس بگیرید –ساس ها و سایر خودروها آفات زیرا کک در ماشین تقریبا غیرقابل تشخیص است و هستند خلاص شدن از شر خود بسیار دشوار است. آ کنترل آفات میتواند انجام دهد. میتواند کار کند. میتواند عمل کند روش حرارتی یا استفاده کنید تیمارهای کرایونیت تا اتومبیل خود را از این حملات سرسختانه آزاد کند.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir