[ad_1]

تصویری برای مقاله ای تحت عنوان

عکس: چكوب (شاتر استوک)

اگرچه مردم بیش از شش ماه پیش به مسافرت می روند ، اما همه قادر به مرخصی چند روزه و بازگشت به هتل نیستند. اما این بدان معنا نیست که شما نمی توانید از برخی از ویژگی های طراحی بهتری که هتل ها ارائه می دهند لذت ببرید. که در مقاله ای برای BobVila.com، میراندا سیواک نکاتی را در مورد تبدیل خانه شما به مکانی آرام که احساس فرار از طبقه بالا دارد ، بیان می کند. در اینجا برخی از پیشنهادات وی وجود دارد.

درمان پنجره

هتل ها معمولاً دو نوع درمان پنجره دارند: پرده های خاموشی و سپس پرده های شفاف یا نوعی سایه قابل تنظیم. این به شما امکان می دهد در تاریکی کامل بخوابید ، اما همچنین می توانید پنجره ها را در طول روز باز کنید (با استفاده از پرده های شفاف) و برخی از جنبه های حریم خصوصی را حفظ کنید. نصب چنین مکانی در اتاق خواب در خانه یک روش نسبتاً آسان و ارزان برای دستیابی به این خواب عمیق بی نظم در هتل است.

متقارن بگیرید

ما به عنوان یک انسان ، طرفدار تقارن هستیم و این را در اتاق هتل دریافت می کنیم. نه تنها چشم نواز است بلکه سیواک می گوید یک اتاق متقارن می تواند مهمان نوازی بیشتری داشته باشد. وی نوشت: “به عنوان مثال ، برای افزایش زیبایی های آرامش بخش ، آنها معمولاً میزهای کنار تخت یکسانی دارند که هر کدام دارای چراغ در دو طرف تخت یا مبل هستند.”

ایجاد مین سالن

بیشتر اتاق های هتل دارای نوعی نشیمن است که می تواند برای سرگرمی بازدیدکنندگان ، کار از راه دور ، ترک خوردن در حالی که هنوز لباس بیرونی خود را می پوشید ، مورد استفاده قرار گیرد. همچنین به شما مکانی برای گذراندن وقت در اتاق خواب می دهد که تختخواب شما نیست – به عنوان مثال ، اگر ترجیح می دهید خود کار کنید یا بخوانید ، اما لزوماً نمی خواهید به رختخواب بروید. مطابق سیواک:

همچنین می توانید با ایجاد یک محل نشستن صمیمی در اتاق خواب یا اتاق نشیمن خود فضایی شبیه به هتل ایجاد کنید. کار در فضاهای اضافی در یک اتاق نیز راهی عالی برای دعوت از بافت و الگو به فضا برای کمی علاقه بصری است.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir