[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان وقت آن است که کارت های هدیه خود را حسابرسی کنید

عکس: jadimages (شاتر استوک)

با توجه به الف مطالعه جدید Bankrate، 73٪ ایالات متحده است بزرگسالان دارند کارتهای هدیه استفاده نشده که از آنها استفاده نشده است در سال گذشته ، در مجموع 116 دلار در آنجا باقی مانده است. مشکل کارتهای هدیه این است که اگر کارتهایشان را در سال اول خرج نکنید ، آنها تمایل دارند بدون هزینه باقی بمانند، خواه با گذشت زمان آنها را فراموش کنید یا تعادل حاصل شود خورده شده توسط هزینه های بی تحرکی. اگر از ایده رفتن متنفرید پول روی میز ، حسابرسی سالانه کارت هدیه خواهد شد فراهم کردن کارتهای بلااستفاده خود را یکبار برای همیشه تخلیه کنید.

چرا همیشه باید بلافاصله از کارت های هدیه استفاده کنید

اگرچه پادمان های فدرال وجود دارد که از منقضی شدن کارت های هدیه برای پنج سال پس از خرید آنها جلوگیری می کند ، شرکت ها هنوز هم می توانند “هزینه های بی عملی” را در کشورهای خاص اگر کارت در عرض یک سال استفاده نشود این هزینه ها معمولاً از 2 تا 5 دلار است یک ماه و ممکن است ماهانه از آنها هزینه شود تا اینکه مانده کارت کارت هدیه شما تمام شود

علاوه بر این ، یک سوال از ما وجود دارد عادات برای بهبود ما نیز: همانطور که توسط Hustle گزارش شده است، 70٪ از کارتهای هدیه ظرف شش ماه پس از خرید بازخرید می شوند ، اما بعد از یک سال ، میزان بازخرید باقی مانده است در 80٪ راکد می ماند و احتمال خرید کارتها با گذشت زمان کاهش می یابد. به محض اینکه کارتها دیگر در ذهن نباشند ، به نظر می رسد که همه ما تازه برمی گردیم تا زمان پرداخت نقدی یا اعتباری

بنابراین ، کارت هدیه را حسابرسی کنید

اگر جدی هستید که اجازه نمی دهید کارت های هدیه به هدر می رود، شما به یک برنامه واقعی نیاز خواهید داشت که شامل مراحل زیر است:

  • جستجو کردن از همه کارت های هدیه از هر کجا که مخفی شوید – کیف پول ، کیف ، میز خود کشو – و آنها را در یک مکان جمع کنید.
  • هر کدام را بررسی کنید نشت تاریخ.
  • موجودی هر کارت هدیه را با استفاده از وب سایت یا شماره تلفن پشت کارت تأیید کنید. دبلیوآیین این شماره پایین استآس بر روی نقشه در Sharpie.
  • خلاص شدم هر کارت با تراز صفر تا بتوانید با کارتهای خوب مخلوط نشوید.
  • یادآوری تقویم را برای آخر هفته یا ماه تنظیم کنید تا سرویس شود به عنوان آخرین مهلت برای هزینه کردن کارتهای شما – و مترآن را به یک یادآوری سالانه تبدیل می کند ، بنابراین شما می دانید که چطور 12 ماه دیگر از اینجا همان کار را انجام دهید.

آخرین مرحله این است که کارت های باقیمانده را نقد کنید– اما این می تواند آسان تر از آنچه می توان گفت، مخصوصاً اگر کارت کم ارزش برای بازرگان دارید که اغلب به آن مراجعه نمی کنید. با این فکر ، به آنها فکر کنید تنظیمات:

  • کارتهای کم ارزش خود را شارژ کنید: اگر یک دسته کارت دارید که فقط چند دلار بین آنها است ، شارژ مجدد را به 10 یا 50 دلار و دادن آنها مثل هدیه.
  • کارتهای خود را بفروشید: فروشندگان کارت های هدیه قانونی هستند که کارت های شما را می گیرند از دست آنها ، البته با کسر کمی از ارزش آنها –از آنها برش می تواند از 7٪ باشد-53٪ از ارزش کل کارت (بسته به تقاضای کارت از خرده فروش). اگر استفاده احتمالی از کارت ندارید و فقط مقداری پول می خواهید ، این گزینه خوبی است. این پست توسط Lifehacker شما را در مراحل راهنمایی می کند.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir