چگونه از تناسب اندام لباس های خود بهتر مراقبت کنیم


سوتین های ورزشی و تجهیزات عملکردی که روی طناب آویزان شده اند

عکس: کودکان سوراسارنگ (شاتر استوک)

وقتی لباس های عرق کرده خود را از تمرین بیرون می آورید ، ممکن است وسوسه شوید که فقط آنها را با همه چیز در ماشین لباسشویی بیندازید. اما برخی از پارچه ها با عملکرد بالا و همه از مزایای کشسانی برخوردار هستند توجه اضافی برای حفظ رایحه عالی و ماندگاری بیشتر این نکات را امتحان کنید.

اگر نمی توانید بلافاصله آنها را بشویید ، پارچه های مصنوعی را بشویید

آیا پیراهن یا سوتین ورزشی دارید که هنگام پوشیدن ، حتی وقتی تمیز باشد ، بوی خاصی داشته باشد؟ به این دلیل که باکتری های ایجاد کننده بو به پارچه های مصنوعی می چسبند و پس از ایجاد آن ، شستن کامل آنها تقریباً غیرممکن است.

باکتری ها عرق و روغن های بدن را می خورند و بوی بد ایجاد می کنند ، مانند آنها ساده ترین راه جلوگیری از تولید مثل آنها قطع منبع غذایی است. به جای اینکه بگذارید پیراهن بد بو در لباسشویی گرم شود ، آن را بشویید یا حداقل آن را بشویید عرق را بلافاصله بعد از تمرین بشویید.

لباسها را به بیرون برگردانید

کثیف ترین قسمت هر لباس تمرینی ، سطحی است که بدن شما را لمس می کند. چرخاندن لباس از داخل به بیرون باعث شستشوی آسانتر از داخل می شود ، در حالی که به طور بالقوه از خارج محافظت می شود (به عنوان مثال ، اگر آرم یا جزئیات بازتابنده وجود دارد).

هر زیپ یا بست را ببندید تا در هنگام شستشو نتواند گرفتار شود. سوتین های ورزشی با قلاب مخصوصاً از کیف های زیرین بهره مند می شوند که در هنگام شستن از آنها محافظت می کند و از قلاب آنها در مقابل گرفتن لباس دیگر محافظت می کند.

از محصولی که برای لباس فعال طراحی شده استفاده کنید

اگر از نحوه بیرون آمدن لباسهایتان از لباسشویی راضی هستید ، خوب است که به استفاده از شوینده همیشگی خود ادامه دهید. دستورالعمل های روی برچسب را دنبال کنید و از مقدار مناسب استفاده کنید.

اما اگر به تقویت اضافی نیاز دارید ، به دنبال محصولی باشید که برای پارچه های با کیفیت طراحی شده باشد. آنها اغلب در از بین بردن یا از بین بردن باکتری های ایجاد کننده بو بهتر عمل می کنند و کار آنها با آسیب احتمالی کمتری به پارچه نسبت به استفاده از چیزی مانند سفید کننده است.

از مواد سفید کننده و نرم کننده استفاده نکنید

سفید کننده می تواند به برخی از بافت ها آسیب برساند. برچسب روی لباس خود را بررسی کنید. بسیاری از لباس های تمرینی می گویند آنها را سفید نکنید.

نرم کننده پارچه الیاف پارچه را می پوشاند که باعث می شود پوست شما نرم و صاف شود اما توانایی جذب رطوبت را نیز مهار می کند. ژاکت های عرق باید بدون نرم کننده پارچه شوندو همچنین اشیا w پشمی مانند جوراب های Smartwool.

آنها را آویزان کنید تا خشک شوند

خشک کن برای لباس سخت است ، به خصوص برای هر چیزی که دارای الاستیک یا الاستین باشد. اگر لازم است تجهیزات تمرینی خود را خشک کنید ، از کمترین تنظیم حرارت ممکن استفاده کنید.

اما آنچه بهتر جواب می دهد آویختن آنها برای خشک شدن هوا است. خوشبختانه پارچه های با کیفیت آب زیادی جذب نمی کنند ، برای اینکه بتوانید آنها را از ماشین لباسشویی خارج کنید ، ممکن است آنها را بیشتر فشار دهید و آویزان کنید تا در اتاق لباسشویی یا دوش خشک شود. اضافه کردن میله دوم برای پرده و قلاب دوش بر داخل از دوش بگیرید و همیشه یک مکان راحت برای آویز کردن چیزهای خشک خواهید داشت.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes