[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان چگونه از درختان حیاط خود مراقبت کنیم

عکس: Светлана123 (شاتر استوک)

حتی اگر برای خوب نگاه داشتن باغ ، چمن و / یا سایر قسمتهای منظره خود وقت و هزینه و تلاش مناسبی صرف کنید ، می توانید بزرگترین ساکنان حیاط خود را ترک کنید: درختان. فراموش کردن درختان آسان است ، به خصوص هنگامی که درختان قبلاً در خانه شما بوده اند.

دبلیوما نمی گوییم که درختان به مراقبت زیادی احتیاج دارند – در واقع ، آنها کاملاً خودکفا هستند ، اما اگر به خانه شما نزدیک باشند ، مواردی وجود دارد که ممکن است بخواهید برای سالم نگه داشتن و ظاهر خوب آنها انجام دهید. آنچه در اینجا باید بدانید اینجاست.

چگونه از درختان تازه کاشته شده مراقبت کنیم

بیایید با درختان شما شروع کنیم کاشتن همانطور که احتمالاً می دانید ، خرید درختان جوان می تواند گران باشد ، بنابراین علاوه بر این که می خواهید نوزادان شما رشد کنند و رشد کنند ، این کار را خواهید کرد همچنین می خواهید از سرمایه گذاری خود محافظت کنید.

این از زمانی شروع می شود که درخت را کاشتید. به گفته کتی رابینسون از مهد کودک رابی در بیکرزفیلد ، کالیفرنیا اخبار 23ABC، این کار را با حفر یک سوراخ بزرگ و پر کردن آن با مخلوطی از خاک بومی و مالچ ، که به ریشه های آن کمک می کند تا بچسبد و بچسبد ، انجام دهید.

سپس دایره کوچکی از گرد و غبار را در اطراف گلوله ریشه ایجاد کنید – معروف به چاه آب – و آن را با آب پر کنید. رابینسون توضیح می دهد: “من دوست دارم هر روز صبح آنها را با سه تا چهار اینچ آب ایستاده مستقیم روی این گلوله ریشه پر کنم.” ریشه زدن درخت جدید باید حدود یک ماه طول بکشد. سپس چاه آب می تواند از بین برود و شما می توانید کوددهی درخت را شروع کنید.

نحوه مراقبت از درختان زیر کشت

در مورد آبیاری درختان بالغ مستقر ، این یک عمل متعادل کننده است. کم یا زیاد آب هر دو می تواند به درختان آسیب برساند. بنابراین یکمطابق با بنیاد روز درختکاری، شما می خواهید خاک اطراف درخت مرطوب باشد اما مرطوب نباشد. نحوه ارائه آنها در اینجا است خاک درخت را بررسی کنید:

می توانید رطوبت خاک را با استفاده از ماله باغ بررسی کنید و آن را به عمق 2 “در زمین قرار دهید ، سپس تیغه ماله را به عقب و جلو حرکت دهید تا یک سنگر باریک کوچک ایجاد کنید. سپس خاک را با انگشت لمس کنید. اگر مرطوب است با لمس ، آنها دیگر به آب احتیاج ندارند.

هرس درختان روش دیگری برای کمک به سلامتی آنها است. اما این موارد بیشتر از هرس شاخه هایی است که مرده به نظر می رسند: چه زمانی ، چگونه و چه هرس می کنید به فصل و نیازهای خاص درخت بستگی دارد. بنیاد Arbor Day چندین راهنمای هرس نوشتاری و ویدئویی دارد ، از جمله:

در بیشتر موارد ، حداقل تعمیر و نگهداری می تواند درختان شما را برای سالهای سال سالم نگه دارد.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir