چگونه از سرخوردن تخم های عصبانی در اطراف بشقاب جلوگیری کنیم


تصویر مقاله ای با عنوان چگونه از سر خوردن تخم های شیطان جلوگیری کنیم

عکس: AnjelikaGr (Shutterstock)

خانواده من است بزرگ تخم مرغ باکره، به حدی که بسیاری از بشقاب های پرنعمت جهت سرو آنها را در اختیار داریم. حیوانات وحشی در حین حمل تخم مرغ ها را در محل خود نگه می دارند و اجازه نمی دهند در اطراف بشقاب یا روی زمین بلغزد. من عاشق غذای خودم هستم ، اما اعتراف می کنم که همه جایی برای یک بشقاب مخصوص تخم مرغ ندارند.

یک بشقاب یا بشقاب خط دار از لیز خوردن کامل تخم مرغ ها جلوگیری می کند ، اما اگر آنها را فراتر از آن نچسبانید ، می توانند به آنها اجازه دهند در ظرف سرو حرکت کرده و مانند خودروهای زرهی کوچک به یکدیگر برخورد کنند. فراتر از خطر پر کردن نشت ، بشقاب سرو وقتی به جای جمع آوری تخم مرغ در یک طرف قرار می گیرد ، بهتر به نظر می رسد. خوشبختانه راه حل های مختلفی برای این مشکل (هرچند در مقیاس کوچک) وجود دارد.

راه حل 1: مقداری از پرکننده را به عنوان چسب استفاده کنید

آخر هفته به یک رستوران خوب رفتم و با دوست خود (و بورسیه Lifehacker) از یک شام تولد خوب (در فضای باز) لذت بردم. ویرجینیابه ما با تخم مرغ های تفت داده شده ، تارتار گوشت گاو ، سالاد خرد شده و مارتینی شروع کردیم و با یک بطری شراب و چند استیک به پایان رساندیم. تخم های منحرف شده روی یک تکه چوب لغزنده تحویل داده شدند ، اما در حین حمل باقی ماندند.

تصویر مقاله ای با عنوان چگونه از سر خوردن تخم های شیطان جلوگیری کنیم

عکس: کلر لاور

همانطور که در عکس بالا مشاهده می کنید ، پر کردن اضافی اینجا مهم بود: نصف تخم مرغ پر از تخم مرغ با یک توده کوچک از پر کردن منحرف شده ، مستقیماً روی تخته لوله شده است. هنگامی که روی پر کننده قرار می گیرد ، پایین تخم مرغ ها محکم در جای خود نگه داشته می شوند و از لغزش و پیری لغزش جلوگیری می کند (و یک پرشدنی حتی خوشمزه تر را ارائه می دهد).

راه حل №2: مقداری علوفه را در بشقاب بریزید

اگر ذخیره پر کننده ندارید (یا فقط نمی خواهید آن را ذخیره کنید) ، می توانید مقداری از سبزیجات را اضافه کنید. اسفناج ، کوه یخ رنده شده یا حتی مخلوطی از شیرینی های بسته بندی شده ، کف تخم مرغ ها را گرفته و از لیز خوردن آنها جلوگیری می کند. برگهای بزرگ (مانند رادیکیو) را به طرز ماهرانه ای در بشقابی بچینید ، آنها را طوری باد کنید که برگها پیچ خورده ، سپس تخم مرغها را در فنجانها با برگها قرار دهید. در حقیقت ، مهم نیست که از چه نوع خوراکی استفاده می کنید ، به شرطی که خوراک خود لغزنده نباشد. (برای مثال خیارها خیلی خوب کار نمی کنند.)


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes